FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Agris Bušs (DJ Bush)

Agris Bušs (DJ Bush)

kāzu dīdžejs un vadītājs
Rīga, visa Latvija
+371 28333773
agrisbuss@inbox.lv
Sveicieni visiem tiem, kuri ir sākuši meklēt mūziku un izklaidi savai kāzu dienai! Es, Agris Bušs, esmu cilvēks, kura sirdslieta ir kāzu un svinīgu pasākumu organizēšana un, protams, arī dīdžejošana.

Piedāvāju jaunajam pārim un vedējiem sagatavot programmu un palīdzēt novadīt kāzu vakaru. Būt vedējiem ir gods, bet vienlaikus arī satraucošs uzdevums daudzo organizatorisko jautājumu un atbildības dēļ, bet es palīdzēšu to padarīt vienkāršāku!

Vairāk nekā pirms desmit gadiem sāku šo lietu, un ilgi tas bija mans hobijs, bet iegūtā pieredze un zināšanas mani ir pilnveidojušas, tāpēc nebaidos sevi saukt par profesionālu kāzu organizētāju un vadītāju.

Esmu noorganizējis vairāk nekā 350 visskaistākās kāzu dienas jaunlaulātajiem, esot kopā ar viņiem arī kā nozīmīgā pasākuma vadītājs.

Atdodiet vedējus manās rokās, un mēs kopā padarīsim jūsu nozīmīgo dienu neaizmirstamu!

Manos pakalpojumos ietilpst arī dīdžeja darbs. Mūziku atskaņosim visām vecuma grupām un gaumēm pēc jūsu izvēles: latviešu, angļu, krievu, 80to, 90to gadu un patlaban aktuālos mūzikas hītus. Kā arī neatstāsim viesus, sēžot pie galda, bet jautrās un pārdomātās atrakcijās iesaistīsim visus klātesošos! To visu varu nodrošināt ar savu ļoti kvalitatīvo skaņas un gaismas aparatūru.

Cena pēc vienošanās – visu sīkāk izrunāsim tiekoties vai sazvanoties pa tālruni. Pakalpojumu cena ir par visu vakaru, nevis pa stundām, tāpēc deju placi griezīsim līdz pat rītam!

Ar cieņu,
Agris Bušs (Dj Bush)
 
Lasiet atsauksmes šeit.