FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

DJ Alekss

DJ Alekss

profesionāls kāzu dīdžejs
Visa Latvija
+371 29395163
dj@djalekss.lv

Vai meklējat dīdžeju savai kāzu dienas īpašajai ballītei? Ja tā, tad ļaujiet Jūs apsveikt ar Lielo notikumu un īsumā iepazīstināt ar savu piedāvājumu!

Desmit plus gadu laikā iekrātā pieredze spēlējot kāzu ballītēs ir vedinājusi pie daudziem secinājumiem, no kuriem būtiskākais ir – muzikālais noformējums ir neatņemama sastāvdaļa veiksmīgai kāzu ballītes norisei! Tāpēc svarīgi ir atbilstošajā brīdī piemeklēt piemērotāko muzikālo noskaņu, piemēram, svētku maltītes laikā svinīgu un neuzkrītošu fona mūziku; spēlēm – aktīvu un  atraktīvu; mičošanai – klusinātu un romantisku, bet svētku tortes ievešanai neiztikt bez pompoza fona un fanfarām.

Savukārt ballītes svarīgākajai daļai – dejām – es piedāvāju jautru un labi atpazīstamu mūziku –  gan aktuālos, gan jau iemīļotus hītus no dažādiem laika posmiem. Tā kā kāzās parasti pulcējas atšķirīgu paaudžu viesi, cenšos respektēt viesu un, protams, arī jaunā pāra vēlmes. Ja sastādīsiet nelielu vēlamo dziesmu sarakstu, tad vakara gaitā noteikti iekļaušu arī Jums īpaši iecienītās dziesmas! Galu galā tā ir Jūsu Lielā diena!

Piebildīšu, ka pēdējos gados ļoti bieži esmu aicināts spēlēt starptautiskās kāzās vai kāzās ar ārvalstu viesu piedalīšanos. Spēlēts ballītēs ar viesiem no visdažādākajām valstīm. Katrās šādās kāzās ir sava specifika mūzikas izvēlē un ballītes iegriešanā. Ja arī jūsu otrā pusīte ir no citas valsts, droši jautājiet.

Saprotu, ka dīdžeja izvēle kāzu ballītei nav ikdienišķa nodarbe un Jūs ar to saskaraties pirmo un vienīgo reizi, tāpēc ceru, ka esmu viesis nelielu skaidrību par dīdžeju kāzās un līdz ar to arī par savu piedāvājumu.

Ja vēlaties uzzināt ko vairāk, droši rakstiet, zvaniet vai apmeklējiet manu mājaslapas sadaļu JAUTĀJUMI & ATBILDES, kur lasāmas atbildes uz jūsu biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Uz drīzu tikšanos!

Dj Alekss
Profesionāls kāzu dīdžejs
Tālr: 29395163

Atsauksmes lasi šeit.

MŪZIKAS FAILI