FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

DJ Alekss

DJ Alekss

profesionāls kāzu dīdžejs
Visa Latvija
+371 29395163
dj@djpakalpojumi.lv

Iesākumā vēlos jūs apsveikt ar to, ka esat nolēmuši iebraukt laulības ostā! Tie noteikti būs lieliski un neaizmirstami svētki!

Ļaujiet minēt, Jūs droši vien meklējat kādu, kas varētu spēlēt mūziku Jūsu Lielajā dienā? Ja tā, tad iepazīsimies - mani sauc Alekss, esmu dīdžejs. Kāzu dīdžejs. Pēdējās desmit vasaras pavadītas, spēlējot neskaitāmas kāzu ballītes, iekrāta noderīga pieredze. Tā kā dīdžeja izvēle kāzu ballītei nav ikdienišķa nodarbe, un Jūs droši vien ar to saskaraties pirmo reizi, ļaujiet nedaudz padalīties pieredzē un pastāstīt par savu piedāvājumu.

Attiecībā uz mūziku kāzu ballītē, uzskatu, ka svarīgi ir atbilstošajā brīdi piemeklēt piemērotāko noskaņu, piemēram, svinīgajai maltītei, spēlēm, mičošanai vai svētku tortes ievešanai. Savukārt dejošanai pārsvarā piedāvāju jautru un labi atpazīstamu mūziku, vadoties pēc publikas un situācijas. Labprāt uzklausu jaunā pāra vēlmes attiecībā uz mūzikas izvēli. Ja sastādīsiet vēlamo dziesmu sarakstu, tad vakara gaitā noteikti iekļaušu arī jums īpaši tuvās dziesmas! Galu galā, tā ir jūsu Lielā diena! Piezīmēšu, ka nodrošinu visu nepieciešamo tehniku – skaņu, gaismu un gaismas efektus ballītes atmosfēras uzburšanai, ja nepieciešamus arī mikrofonus.

Pēdējos gados ļoti bieži sanāk sniegt DJ pakalpojumus multikulturālajās kāzās, vai kāzās ar ārvalstu viesu piedalīšanos. Spēlēts ballītēs ar viesiem no Francijas, Īrijas, Zviedrijas, Itālijas un Austrālijas, arī no eksotiskākām valstīm, tādām kā Indijas, Brazīlijas un pat Senegālas. Ja arī jūsu otrā pusīte ir no citas valsts, tad mana pieredze un kāds padoms šāda tipa kāzu specifikā, iespējams, Jums varētu noderēt. Protams, labprāt spēlēju arī latviešu pāriem vai pāriem, kas dzīvo ārpus Latvijas.

Ar vakara vadīšanu gan nenodarbojos, jo mans uzskats ir - divi vienā ne vienmēr ir labi. Profesionālam DJ nav laika paralēli vadīt atrakcijas, uzsaukt tostu un sadzert ar viesiem. Savukārt kāzu vadītājam tas ir intensīvs darbs visa vakara garumā, tāpēc laika gaitā man ir izveidojusies laba sadarbība ar daudziem savas jomas profesionāļiem. Biežs partneris ir Valdis Melderis, pieprasīts kāzās, kurās saziņa notiek angļu valodā. Ar Mariju Bērziņu esam strādājuši kāzās ar viesiem no Francijas un Beļģijas. Savukārt ar Intaru Rešetinu parasti sanāk strādāt tradicionālās latviešu pāru kāzās. Ja savām kāzām esat jau izvēlējušies vakara vadītāju, protams, viegli sastrādājos arī ar citiem savas nozares profesionāļiem.

Ja vēlaties uzzināt ko vairāk, droši rakstiet vai zvaniet, varat  arī apskatiet manas mājaslapas sadaļu „Jautājumi”, kur atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par dīdžeja izvēli kāzu ballītei.

www.djpakalpojumi.lv/jautajumi 

Ar cieņu
Dj Alekss
Profesionāls kāzu dīdžejs
Tel: 29395163

Atsauksmes lasiet šeit.

VIDEO
  • Košas emocijas un karsti mirkļi no kāzu ballītēm
  • Košas emocijas un karsti mirkļi no kāzu ballītēm