FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

DJ Alekss

profesionāls dīdžejs kāzām un pasākumiem
Visa Latvija
+371 2939****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Visa Latvija

+371 2939****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

DJ Alekss

Kāzu plānošana nav viegls uzdevums, un tad, vēl piemērots dīdžejs jāatrod, jo kas gan tās būtu par kāzām bez kārtīgas ballītes, vai ne?

Ļaujiet nedaudz atvieglot jūsu pūliņus ar īsu sava piedāvājuma izklāstu.

Kāzu ballītei piedāvāju speciāli atlasītu un atpazīstamu mūziku, kas ir labi saprotama gan jauniem, gan jau pieredzējušiem ballētājiem. Kāzas parasti pulcē atšķirīgu paaudžu, interešu un pat tautību viesus, tāpēc cenšos neeksperimentēt ar nesaprotamu mūziku, bet priekšroku dotu pārbaudītām vērtībām.

Jūs prasīsiet, bet kā ir ar mūsu vēlmēm attiecībā uz mūziku; es Jums atbildēšu – ja sastādīsiet nelielu vēlamo dziesmu sarakstu, tad vakara gaitā noteikti iekļaušu arī Jūsu īpaši iecienītās dziesmas! Galu galā tā ir Jūsu ballīte!

Kāzu svinības nav tikai ballīte, tāpēc piedāvāju muzikālo noformējumu arī kāzu ceremonijai, parasti tas ir kas svinīgs un pacilājošs, bet mielasta laikam - neuzkrītoša fona mūzika. Savukārt intriģējoši pompozā noskaņā veikts tortes grieziens parasti tiek turpināts ar ballītes iegriezienu atraktīvu hītu pavadījumā! 

Izcelšu faktu, ka bieži tieku aicināts spēlēt starptautiskās kāzās vai pasākumos ar ārvalstu viesu piedalīšanos. Tādejādi ir iekrāta zināma pieredze, kas varētu būt noderīga arī Jūsu kāzu ballītes rīkošanā.

Kā savas galvenās priekšrocības izcelšu spēju sajust publiku, par ko bieži saņemu atzinīgus vārdus, kā arī 15 gadu pieredzi spēlējot privātās, kāzu un korporatīvās ballītes. 

Īsumā tā, vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.djalekss.lv 

Uz drīzu tikšanos!

Dj Alekss
Profesionāls kāzu dīdžejs
Tālr: 29395163

Atsauksmes lasi šeit.

Jautā e-pastā!

captcha