FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

DJ Alekss

DJ Alekss

profesionāls kāzu dīdžejs
Visa Latvija
+371 29395163
dj@djalekss.lv

Iesākumā vēlos Jūs apsveikt ar gaidāmo iestūrēšanu laulības ostā! Tie noteikti būs izdevušies un neaizmirstami svētki!

Bet nu pie lietas, – Jūs droši vien meklējat kādu, kas varētu nodrošināt foršu un, galvenais, dejojamu mūziku Jūsu Lielajā dienā? Ja tā, tad iepazīsimies – mani sauc Alekss, esmu dīdžejs. Kāzu dīdžejs. Pēdējās desmit plus vasaras pavadītas, spēlējot daudzās kāzu ballītes, un iekrāta noderīga pieredze. Tā kā dīdžeja izvēle kāzu ballītei nav ikdienišķa nodarbe, un Jūs droši vien ar to saskaraties pirmo reizi, ļaujiet nedaudz pastāstīt par savu piedāvājumu.

Attiecībā uz mūziku kāzu ballītē, svarīgi ir atbilstošajā brīdī piemeklēt piemērotāko muzikālo noskaņu, piemēram, svētku maltītei – svinīgu un neuzkrītošu fona mūziku; spēlēm – jautru un aktīvu; mičošanai – klusinātu un romantisku, bet svētku tortes ievešanai neiztikt bez pompoza fona un fanfarām.

Savukārt dejošanai pārsvarā piedāvāju jautru un labi atpazīstamu mūziku, vadoties pēc publikas un situācijas. Labprāt uzklausu jaunā pāra vēlmes attiecībā uz mūzikas izvēli. Ja sastādīsiet vēlamo dziesmu sarakstu, tad vakara gaitā noteikti iekļaušu arī Jums īpaši tuvās dziesmas! Galu galā, tā ir Jūsu Lielā diena! Nodrošinu visu nepieciešamo tehniku – skaņu, gaismu un gaismas efektus ballītes atmosfēras uzburšanai, ja nepieciešams, arī mikrofonus.

Piebildīšu, ka pēdējos gados ļoti bieži sanāk sniegt DJ pakalpojumus multikulturālajās kāzās, vai kāzās ar ārvalstu viesu piedalīšanos. Spēlēts ballītēs ar viesiem no visdažādākajām valstīm, visas pat neuzskaitīt. Ja arī jūsu otrā pusīte ir no citas valsts, tad mana pieredze un kāds padoms šāda tipa kāzu specifikā, iespējams, Jums varētu noderēt. Protams, labprāt spēlēju arī latviešu pāriem vai pāriem, kas dzīvo ārpus Latvijas.

Ar vakara vadīšanu gan nenodarbojos, jo uzskatu – divi vienā ne vienmēr ir pats labākais risinājums. Profesionālam dīdžejam nav laika paralēli vadīt atrakcijas, uzsaukt tostu un sadzert ar viesiem. Savukārt kāzu vadītājam tas ir intensīvs darbs visa vakara garumā, tāpēc laika gaitā man ir izveidojusies laba sadarbība ar daudziem savas jomas profesionāļiem, kurus varu ieteikt gadījumā, ja savām kāzām vēl neesat izvēlējušies piemērotāko vadītāju.

Ja vēlaties uzzināt ko vairāk par manu piedāvājumu kāzu ballītei, droši rakstiet, zvaniet vai apmeklējiet mājas lapu. Sadaļā F.A.Q. varat atrast atbildes uz jūsu biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Izdevusies kāzu ballīte garantēta!

Dj Alekss
Profesionāls kāzu dīdžejs
Tālr: 29395163

Atsauksmes lasi šeit.

VIDEO
  • DJ Alekss - profesionāls kāzu dīdžejs promo
  • DJ Alekss - profesionāls kāzu dīdžejs promo