FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Neon Underground

Baltijas vadošais neona LED izkārtņu ražotājs
Rīga, Latvija
+371 2511****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Rīga, Latvija

+371 2511****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Neon Underground

Kāzas ir brīži, kas saistās ar mīlestību, svinībām un, protams, ar greznu un aizraujošu dekoru. Un ja runa ir par dekoru, kas piešķir šai brīnišķīgajai dienai neaizmirstamu atmosfēru, tad Neon Underground izkārtnes ir tās, kas spēj piešķirt katrām kāzām neaizmirstamu spilgtumu. Neon Underground ir Baltijas vadošais neona LED izkārtņu ražotājs, kas rada un piedāvā visdažādākās un radošākās neona izkārtnes, lai padarītu katru kāzu pasākumu unikālu.

Mūsu pieredze un pakalpojumi

Neon Underground neona LED izkārtnes atspoguļo inovāciju un kvalitāti. Ar vairāk nekā 3 gadu pieredzi tirgū un vairāk nekā 1700 izgatavotām izkārtnēm, uzņēmums ir iekarojis vietu kā Baltijas reģiona līderis šajā nozarē. Mūsu piedāvājumā ir gan izkārtņu noma, kas ir lieliska izvēle, ja vēlaties piešķirt savām kāzām papildus spilgtumu, gan arī personalizētu izkārtņu izgatavošana, kas ļauj katram pārim savas kāzas padarīt unikālas un personiskas.

Kvalitāte un atbalsts

Ar mērķi nodrošināt augstāko kvalitāti un klientu apmierinātību, Neon Underground piedāvā divu gadu garantiju visiem personalizētajiem pasūtījumiem. Tas nodrošina klientiem uzticību uzņēmumam. Turklāt, mūsu lielā komanda vienmēr ir gatava palīdzēt un atbildēt uz klientu jautājumiem un pieprasījumiem, nodrošinot individuālu pieeju katram klientam.

Krāšņas opcijas

Neon Underground piedāvā ne tikai iespaidīgu krāsu klāstu -11 pamatkrāsas plus RGB opciju -, bet radošu izpausmi katrā darbā. Tas nozīmē, ka katrs pāris varēs atrast vai izveidot neona zīmi, kas atbilst viņu personībai un kāzu tematikai.

Globālā klātbūtne

Neon Underground neona LED izkārtnes ir ražotas pašu rokām Latvijā un tās sasniedz daudz plašāku auditoriju, eksportējot savus produktus uz vairāk nekā 15 valstīm visā pasaulē.

Ar savu inovatīvo pieeju, augsto kvalitāti un klientu orientēto attieksmi uzņēmums turpina pārsteigt un iepriecināt klientus visā Baltijas reģionā un pasaulē.

Ja vēlaties piešķirt savām kāzām īpašu spilgtumu un neaizmirstamu atmosfēru, Neon Underground ir uzņēmums, pie kura vēršas, lai radītu unikālu un aizraujošu dekoru, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku.


Video

Neon Underground Latvia

Jautā e-pastā!

captcha