FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

7 Sky Event Agency

kāzu dekorēšana
Brīvības iela 103, Rīga
+371 6738****Parādīt , +371 2702****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Brīvības iela 103, Rīga

+371 6738****Parādīt

+371 2702****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

7 Sky Event Agency

Kāzu dekorēšana 7 Sky Decor - labākais kāzu dekors ar individuālo pieeju katru kāzu noformēšanā. Darba pieredze kāzu organizēšanā 15 gadi.

7 Sky Decor nodarbojas ar oriģinālu koncepciju izstrādi pasākumu noformēšanā, pilnīgi pārvēršot telpu saskaņā ar projekta uzdevumiem. 7 Sky Decor ir sava ražotne, kurā katram projektam izveido unikālas instalācijas, apjomīgas dekorācijas, art-objektus, floristiku un citus dekora elementus.

Sava inventāra bāze, profesionāli kāzu dekoratori un floristi izveidos individuālu stilu un dekoru Jūsu kāzu pasākumam.

Veidojot kāzu koncepciju, 7 Sky Decor galvenokārt iedvesmojas no jaunlaulāto raksturiem, emocijām un interesēm, kā arī pāra attiecību vēsturi. Veidojot katru projektu, mums ir daudzstundu tikšanās ar projekta pasūtītājiem, apspriežot, kādā stilā viņi vēlas redzēt savas kāzas, kādu noskaņojumu viņi grib dot saviem viesiem. Katrā savā darbā 7 Sky Decor izmanto daudz detaļu. Gan ziediem, gan mēbelēm, gan apgaismojumam, gan interjera detaļām, gan dekoratīvajām figūram, gan galda kompozīcijam, gan ēdienkartēm, gan dekorācijam ir jāatbilst kopējai idejai!

Visas sastāvdaļas veido tieši tādu tēlu, kurš izsauc īstās emocijas viesiem un asociējas ar jaunlaulātajiem, ar viņu kāzu dienu. Kāzu dekors pārvērš parastu telpu par pasaku, veidojot brīnišķigu svētku atmosfēru, kas ataino līgavas un līgavaiņā iekšējo pasauli!

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha