FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Purple Velvet / event & deco

pilna servisa svinību noformēšana, dekori, floristika, dekorāciju noma
Visa Latvija
+371 22000072 Mājas lapa
Visa Latvija

+371 22000072

Pakalpojuma apraksts

Purple Velvet / event & deco

Noformējums ir neatņemama veiksmīgu un atmiņās paliekošu kāzu sastāvdaļa. Ar pārdomāta noformējuma palīdzību iespējams radīt vēl nebijušu telpas veidolu un raisīt īpašas emocijas, iegūstot pārsteidzošus un dzīvus vaibstus. Mums patīk neparastas Klientu idejas un pārsteidzoši izaicinājumi, bet  priecājamies arī par darbu pie klasiski romantiskām kāzām. Sekojot līdzi aktuālākajām tendencēm kāzu noformējumā, zinām, kā ienest jaunas vēsmas Jūsu īpašajā dienā.

Mēs palīdzēsim uzburt skaistas kāzas atbilstoši Jūsu vēlmēm un idejiskajai koncepcijai – vai Jums nepieciešams klasisks svinību noformējums, vai ekstravagants svaigums, vai romantisks un ziediem bagāts svētku mirklis, vai bohēmisku noskaņu rosinošs tēls, mēs radīsim Jūsu iecerēm vislabāko un radošāko risinājumu.

Purple Velvet piedāvā:

1) svinību telpas noformēšanu ar drapērijām un citiem dekoriem;
2) ceremonijas vietas noformēšanu;
3) kompleksu galdu noformējumu;
4) skatuves zonas noformēšanu;
5) jaunā pāra galda oriģinālus risinājumus;
6) floristika, ziedu kompozīcijas, arkas, ziedu sienas viss nepieciešamais gaumīgiem, elegantiem, pārsteidzošiem svētkiem;
7) foto salona iekārtošanu atbilstoši pasākuma koncepcijai;
8) izīrējam mūsu rīcībā esošos dekorus, lai tie papildinātu Jūsu svētkus.

Izmaksas

Esam elastīgi risinājumu meklēšanā, lai Jūsu vizuālā noformējuma iecere iekļautos adekvātos izmaksu rāmjos.
Ja izvēlaties Purple Velvet arī kā savu kāzu organizatoru, darbs pie noformējuma izveidošanas būs ar 50% atlaidi.

P.S. Svarīgi

Kāpēc noformējumam ir tik liela nozīme? Atbilde ir pavisam vienkārša  cilvēka iespaidus un atmiņā saglabātās informāciju galvenokārt veido attēli, jo cilvēks spēj uztvert informāciju par krāsu, kustību objektiem, dziļumu, attālumu un formu. Ja vēlaties jo spilgtākus padarīt svētku mirkļus un iespaidus no tiem, jo vairāk piedomājiet pasākuma vizuālā noformējuma krāsām, formas un kopējās noskaņas.

Jautā mums!

captcha