FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Party Inbox

Party Inbox

stilīgas svētku dekorācijas un ekspertu ieteikumi
Kr.Valdemāra iela 147 k-1, LV-1013 Rīga
371 244 09944
info@partyinbox.lv
Darba laiks
P. 10-19 O. 10-19 T. 10-19 C. 10-19 P. 10-19 S. 10-16 Sv. atpūšamies

Mēs, Party Inbox, svētku eksperti, vienmēr esam priecīgi palīdzēt pārvērst vienkāršu ballīti par neaizmirstamiem tematiskiem svētkiem! Šeit Jūs vienmēr atradīsiet kvalitatīvu, daudzveidīgu un pieejamu produkciju – visās varavīksnes krāsās un pat vairāk! Party Inbox sniedz iespēju iepirkties klātienē mūsu tirdzniecības salonā vai arī veikt pirkumus internetveikalā, piegādājot preces visā Latvijā. Party Inbox – šeit dzīvo svētki!

Kāpēc Party Inbox?

*Oriģināli – piedāvājam ekskluzīvas, vairumā gadījumu nekur neredzētas dekorācijas, ar kuru palīdzību svētkus izveidosiet savādākus un pārsteigsiet savus viesus.

*Universāli – tematiskajām bērnu dzimšanas dienām, kristībām, kāzām, jaukiem svētkiem radu kompānijā vai feinam draugu vakaram – pie mums atradīsiet veidu, kā izgreznot galdu un māju visos dzīves gadījumos.

*Radoši – mūsu svētku atribūtika Jums piešķirs brīvību PAŠIEM izveidot iespaidīgu svētku atmosfēru. Pat ja par to neko nezināt un Jums nav pieredzes, jutīsieties kā īsti dizaineri!

*Ērti - nevajadzēs pēdējā minūtē mocīties, meklējot īpašas krāsas salvetes, izturīgus vienreizlietojamos šķīvjus, krāsainas vītnes vai vienkārši piemērotas svecītes tortei. Mierīgi pavadot laiku mājās, mūsu internetveikalā varēsiet izvēlēties vēlamās dekorācijas, kuras atceļos pie Jums tieši uz mājām.

*Interaktīvi – no pieredzes zinām, kā gribas, lai katra detaļa iederētos svētkos. Tāpēc labprāt pakonsultēsim par piemērotām krāsām vai akcentiem – kopīgiem spēkiem noteikti atradīsim labāko svētku risinājumu!

Vēlam labus iespaidus iepērkoties, un veiksmi, organizējot svētkus!

Kartē