FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Svētku mirklis

pasākumu dekorēšana, inventāra noma
Rāmavas iela 40, Ķekava-LV-2111
+371 2916****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Rāmavas iela 40, Ķekava-LV-2111

+371 2916****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Svētku mirklis

Svētku mirklis ir svētku studija, kas nodarbojas ar vissvarīgāko un visīpašāko – svētku ietērpšanu ziedos un dekoros. Ziedi ir svarīgs svinību noskaņas, vides un atmosfēras veidotājs neatkarīgi no tā, vai tie ir pāris ziedi vai ziedu klēpji.

Piedāvājam plašu dekoru sortimentu, lai jūs varētu noformēt savu pasākuma vietu atbilstoši izvēlētajai tematikai un stilam. Kāzas, kristības vai jebkurus citus jums svarīgus notikumus un mirkļus palīdzēsim padarīt krāšņus un neaizmirstamus, jo skaistas lietas un harmoniska apkārtējā vide ir mūsu sirdslieta.

Sazinieties ar mums un izsakiet savas domas un idejas! Mēs piedāvāsim savus risinājumus un kopīgi realizēsim tieši jums piemeklētas idejas atbilstoši iespējām.

Izdomāsim, atradīsim, iznomāsim, izdekorēsim, pārsteigsim, bursim un uzbursim! Parūpēsimies, lai jūsu svētki būtu īpaši skaisti gan jums, gan jūsu viesiem.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha