FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Purple Velvet / event & deco

pasākumu un kāzu organizēšana
Visa Latvija
+371 22000072 Mājas lapa
Visa Latvija

+371 22000072

Pakalpojuma apraksts

Purple Velvet / event & deco

Ja Jūs esat izlēmuši apvienot savas dzīves vienā kopējā ritumā un meklējat izcilu palīgu savas īpašās un skaistās dienas organizēšanā, tad mēs būsim Jums profesionāls atbalsts, uzticams ceļabiedrs šajā ceļā uz neaizmirstamu un skaistu notikumu – Jūsu Kāzu Dienu!

Mūsu radošā komanda specializējas pasākumu un kāzu organizēšanā kopš 2005. gada. Kāzu organizēšana ir mūsu vaļasprieks, sirdslieta un reizē arī profesionālais arods. Pieredze, vēlme īstenot Klienta ieceres, radošā pieeja un drosme ir mūsu virzītājspēks un veiksmes atslēga.

Piedāvājam vairākus sadarbības modeļus:

1) pilna servisa kāzu organizēšanu, tas ir, no idejas līdz izpildījumam, nesot 100% atbildību par kāzu norisi visās tās niansēs, bez tam esam klāt kāzu dienā. Mēs izstrādājam kāzu kopējo koncepciju un scenāriju, sastādām izmaksu tāmi, palīdzam izvelēties piemērotāko svinību vietu, kāzu vadītāju, mūziķus, Dj, fotogrāfus, izklaides programmu, video operatoru, ceremonijas vietu, mācītāju vai dzimtsarakstu nodaļu, parūpējamies par gaumīgām un Jūsu vēlmēm atbilstošām dekorācijām un floristiku, kā arī drukas lietām, kas nepieciešamas kāzām, par kāzu auto, par viesu izklaides iespējām utt.

2) kāzu koordinēšanas pakalpojumus palīdzam sastādīt kāzu plānu un uzņemamies organizatorisko darbu kāzu dienā, lai viss ietu kā pa diedziņu!

3) ja Jūs paši esat uzņēmušies savas Kāzu dienas plānošanu, bet gribat pārliecināties, vai visu esat izplānojuši reāli, tad  mēs varam būt Jums noderīgi kā konsultanti. Ja nepieciešams, palīdzēsim piestrādāt pie laika plāna un padalīsimies ar kontaktiem sadarbības gadījumā.

4) esam palīgi vedējiem un pēc nepieciešamības gatavojam vakara izklaides programmas gaitu, saturu un visus nepieciešamos rekvizītus un pieskaņotas balviņas, lai viss izdotos perfekti!

5) papildus piedāvājam kāzu dekorēšanu, kas kopumā ar kāzu plānošanu Jums būs finansiāli izdevīgāks risinājums.

Jautā mums!

captcha