FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

DREAM WEDDING planner & decor

kompleksa kāzu plānošana un noformēšana
Visa Latvija
+371 29697051 Mājas lapa / Facebook
Visa Latvija

+371 29697051

Pakalpojuma apraksts

DREAM WEDDING planner & decor

Mēs pieskaitam sevi pie to aģentūru skaita, kas nerada kāzas pašplūsmā. Mēs netiecamies iegūt daudz vienādu projektu, bet gluži pretēji – gūstam baudu no individuāla darba ar katru pāri. Mums ir svarīgi, pirmkārt, būt savstarpējās uzticīgās attiecībās, jo tieši šāda pieeja ļauj radīt pasakainas kāzas. Mūsu galvenais uzdevums – dziļi un detalizēti izstrādāt visas jūsu kāzu dienas plānu, lai jums ne par ko nav jāuztraucas. 

Mūsu pakalpojumu klāsts:

  • Kompleksa kāzu organizēšana;
  • Kāzu noformējums un dizains;
  • Izbraukuma ceremonijas organizēšana;
  • kāzu dienas koordinācija. 
     

Kāpēc mēs?

INDIVIDUALITĀTE
Mums nepatīk strādāt pēc šabloniem. Katras no mūsu kāzām ir īpašas un unikālas. Mēs neuzspiežam klientiem to, kas mums jau ir izstrādāts, bet attīstām un meistarojam kaut ko jaunu un personisku. Šujam jaunus tekstilizstrādājumus, iegādājamies jaunas dekorācijas, izstrādājam personalizētu poligrāfiju, kā arī piesaistam citus pakalpojumu sniedzējus, ja nepieciešams. Galvenais mūsu agentūras mērķis – radīt ideālu kopbildi par jūsu sapņu kāzām!

KVALITĀTE
Mūsu komanda ir ne tikai spēcīgi profesionāļi savā jomā, – viņi ir talanti, kas ir iemīlējušies savā darbā! Mēs esam viens vesels un strādājam pie viena rezultāta, kas padara mūs stiprākus, lai mēs varētu ar pārliecību garantēt mūsu komandas sniegto pakalpojumu kvalitāti.

MŪSDIENĪGUMS
Mēs vienmēr cenšamies pārsniegt cerības, ko no mums sagaida mūsu pāri, un iegūt labus rezultātus. Lai augtu un attīstītos, mēs pastāvīgi mācāmies un uzlabojam sava darba līmeni. Mēs sekojam līdzi novitātēm kāzu pasaulē un cenšamies parādīt, ka pastāv iespēja arī Rīgā radīt sapņu kāzas!

KOMFORTS
Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu saistībā ar kāzu organizēšanu.
Jums nav nepieciešams meklēt un apspriest kāzu detaļas ar desmitiem atsevišķu pakalpojumu sniedzējiem (kāzu vadītāju, fotogrāfu, poligrāfijas firmu, dekorātoru,  floristu utt.), pie mums JŪS VISU IEGŪSIET VIENUVIET. Un par visas komandas rezultātu ir atbildīgs viens cilvēks – organizators!

Sapņojiet un realizējiet! Sapņiem ir jāpiepildās! 
Pierakstieties uz tikšanos jau tagad!

Video

Dream Wedding backstage
Irina un Sergejs
Olga un Jevgēnijs
Irina un Sergejs

Jautā mums!

captcha