FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

2 in 1

pilna servisa kāzu organizēšana
Rīgas iela 76a, 2.stāvs, Valmiera, LV-4201
+371 2515****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Rīgas iela 76a, 2.stāvs, Valmiera, LV-4201

+371 2515****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

2 in 1

Kāzas ir viens no vissvarīgākajiem notikumiem ģimenes dzīvē – tas ir jauns sākums. Laiks, kad gatavojamies šiem svētkiem, ir ļoti emocionāls un brīnišķīgs, taču tas mēdz būt arī nemierīgs un stresa pilns. Mūsu mērķis ir atstāt tikai pozitīvās emocijas – pārējo paveiksim mēs! Būsim ar jums tieši tik, cik jums tas ir nepieciešams – plānojot svinības pilnībā vai tikai daļiņu no tām. Piepildīsim jūsu sapņus, sniedzot noderīgus padomus un iepazīstinot ar mūsu idejām un redzējumu.

Piedāvājam arī kristību, jubileju, korporatīvo pasākumu un citu svinību organizēšanu. Palīdzēsim pārsteigt mīļos, sagatavoties bildinājumam vai kāzu ceļojumam – iespējām nav robežu!

Pēc jūsu vēlmēm iekļausim svinībās tradicionālās paražas un rituālus, kā arī kopīgi veidosim unikālus rituālus tieši jūsu ģimenei - saticības mīlestības, veiksmes, kopības un laimes stiprināšanai un vairošanai.

Aģentūra 2in1 piedāvā:
 

  • Pilnu vai daļēju kāzu plānošanu un organizēšanu
  • Konsultācijas kāzu organizēšanā
  • Kristību/krustabu plānošana un organizēšana
  • Kāzu jubileju, dzimšanas dienu, korporatīvo pasākumu un citu svinību organizēšana
  • Tradīciju, paražu un rituālu iekļaušana svētkos un svinībās
  • Rekvizītu noma pasākumiem
     

Sadarbojamies ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem (dekoratori, mūziķi, svinību vietas, ēdināšanas uzņēmumi u.c.) – ikvienai detaļai ir nozīme!

Piesakies uz konsultāciju

Sazinies ar mums un rezervē laiku konsultācijai – brīvā atmosfērā izrunāsim svarīgāko, lai vienotos par turpmāko plānu svinību organizēšanai. Konsultācijas pieejamas arī attālināti.

Magical Beauty kāzu un vakarkleitu salons

Kopš 2018. gada piedāvājam arī skaistus tērpus – kāzu kleitas, kā arī dažādus tērpus svinībām un pasākumiem. Tērpi pieejami dažādām gaumēm un izmēriem – palīdzēsim atrast īsto! Izvēloties organizēt kāzas pie mums, kleitas var iegādāties ar lieliskām atlaidēm.

Ar mūsu atbalstu ļausim sapņiem pārvērsties īstenībā, lai ikvienam atmiņas par svētkiem sildītu sirdi vēl ilgu laiku!

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha