FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

2 in 1

pilna servisa kāzu organizēšana
Rīgas iela 76a, 2.stāvs, Valmiera, LV-4201
+371 25159518 Mājas lapa / Facebook / Instagram
Rīgas iela 76a, 2.stāvs, Valmiera, LV-4201

+371 25159518

Pakalpojuma apraksts

2 in 1

2 in 1 piedāvā:

Aģentūra ĢIMENEI, kas vērsta uz ģimenes tradīciju nozīmīgumu mūsu ikdienas dzīvē un sabiedrībā.   

Kāzas, kristības un krustabas

Mēs plānojam un rūpējamies par svētku organizēšanu, rīkojot KĀZAS, KRISTĪBAS, KRUSTABAS un citus kopīgos ģimenes svētkus, kur sanāk kopā divas DZIMTAS un apvienojas kopīgās aktivitātēs. Svētkus organizējam visā Latvijā.   

Tradīciju, paražu un dažādu rituālu veikšanas svētkos

Tradīcijas, paražas un unikāli rituāli pāriem un ģimenēm SATICĪBAS, mīlestības, veiksmes, KOPĪBAS un laimes STIPRINĀŠANAI un vairošanai.

Individuāli un tradicionāli rituāli kristības/krustabas veselības, SPĒKA / AIZSARDZĪBAS un veiksmes VEICINĀŠANAI, sniedzot un vēlot baltu, vieglu dzīves ceļu.

Piesakies uz konsultāciju

Sniedzam konsultācijas par svinību plānošanu un rīkošanu, kā arī palīdzēsim noorganizēt pasākumus ikdienas rutīnā ieslīgušajiem gan individuāli, gan pāriem, stiprinot saticību ģimenē, atjaunot dzirksti attiecībās, kā arī izceļot viens otra personīgo nozīmi attiecībās.

Konsultācijas notiek neformālā atmosfērā, lai visi justos ērti un brīvi.

Konsultācijas sniedzam pēc savstarpējās vienošanās.

Palīdzēsim sagatavot skaistus PĀRSTEIGUMUS viens otram kopā!

Kopš 2018. gada vasaras pie mums salonā MAGICAL BEAUTY var iegādāties kāzu kleitas un vakarkleitas. Izvēloties pakalpojumu par kāzu organizēšanu pie mums, kleitas var iegādāties ar lieliskām atlaidēm.

Saziņai izmantojam arī Skype.

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha