FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Caramel Events Riga

pilna servisa kāzu aģentūra
Rīga, visa Latvija, ārzemes
+371 2630****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Rīga, visa Latvija, ārzemes

+371 2630****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Caramel Events Riga

2021. gadā Caramel Events svin savu 13. dzimšanas dienu. Pa šo laiku esam organizējuši vairāk nekā 500 kāzas un dažāda līmeņa pasākumus. Esam pārstāvēti 17 pilsētās dažādās valstīs (t.sk. Krievijā, Vācijā, Itālijā, Baltkrievijā, Ukrainā un Latvijā). Mums ir liela starptautiska pieredze, kurā labprāt dalīsimies ar jums.

Caramel Events Riga piedāvā:

  • kāzu organizēšana un vadīšana Latvijā un ārzemēs,
  • pilna kāzu organizēšana vai tikai atsevišķu pozīciju sagatavošana/koordinēšana,
  • izbraukuma ceremoniju organizēšana,
  • kāzu organizēšana ārzemniekiem, citu valstu pilsoņiem.
     

Mēs piedāvājam organizēt jūsu kāzas no A līdz Z, t.i., sākot no koncepta radīšanas, svinību vietas atrašanas un beidzot ar pašas kāzu dienas pilnu koordinēšanu.

Rūpīgi pārdomāsim vissīkākās jūsu Lielās dienās detaļas – piemeklēsim kāzu tematikai atbilstošas dekorācijas, kopā izvēlēsimies svinību ēdienkarti, palīdzēsim izvēlēties kāzu kleitu un ieteiksim stilistu, izstrādāsim oriģinālu kāzu dienas scenāriju, uzacināsim labākos kāzu mūziķus un māksliniekus.

Mēs uzņemsimies kāzu organizēšanas rūpes jūsu vietā! Turklāt ar mūsu palīdzību varēsiet arī ievērojami ietaupīt – mūsu laika gaitā pārbaudītie sadarbības partneri kāzu industrijā piedāvās jums izdevīgākās cenas.

Ja jau esat uzsākuši gatavošanos kāzu dienai un sapratuši, ka nepieciešama palīdzība, droši vērsieties pie mums! Mēs labprāt uzņemsimies arī atsevišķu pozīciju sagatavošanu – organizēsim jautru izklaides programmu vai gaumīgi dekorēsim svinību telpas.

Piedāvājam arī kāzu dienas koordinatora pakalpojumus. Kāzu dienas koordinators tiksies ar jums vai jūsu vedējiem nedēļu pirms kāzām, uzzinot visu nepieciešamo informāciju, lai veiksmīgi koordinētu kāzu dienas gaitu, kamēr jūs un jūsu tuvinieki varēs netraucēti izbaudīt dienu.

Mūsu ikdiena ir eleganti noformēti svētki un spilgti, pozitīvi iespaidi. Visapkārt tik daudz saviļņojošā – silti vasaras vakari, neskarti meži ziemā, šampanieša dzirkstis, peonijas, pērles, romantiski zīmējumi smiltīs, lavandu lauki... Iedvesmojoties no apkārtnes, mēs radām skaistumu un noteikti spēsim rast ar jums kopīgu ideju, iedvesmu, noskaņojuma vilni un prieka dzirksti.

Zvaniet (26 309 545), un sarunāsim tikšanos!

Lai top skaistais!

Video

Kāzu plānošana un dekorēšana

Jautā e-pastā!

captcha