FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Bannté

kāzu aģentūra
Visa Latvija

+371 26453758

Pakalpojuma apraksts: Bannté

Par mani

Gaumīgām detaļām un izsmalcinātiem elementiem ir nozīme it visā. Tā ir mana pārliecība, un tā esmu es! Ar degsmi un gandarījumu noraugos ikkatros svētkos, kuros piedalos, un ir atrasta dvēsele, kura līksmo!

Pakalpojumi

Ir tik daudz dzīves notikumu un katrs no tiem ir pelnījis, lai to svinētu. Aiz katra šī notikuma ir stāsts, kas jāiepazīst, jāizjūt, lai ieraudzītu esenci. Svētki ir emociju krātuve un, lai to pozitīvi piepildītu, ir jāsvin izjusti, un man nav robežu, lai radītu…

Kāzas

Daudz smalku emocionālu detaļu un milzīga uzticēšanās, lai izsapņotais kāzu sapnis pārvērstos realitātē. Notverts mirklis, pārdomātas nianses un vissīkāko detaļu apvienojums rada īstās sajūtas un patiesu kāzu dienas šarmu.

Privātās svinības

Dzimšanas dienas, rožu kāzas, saderināšanās ballīte vai kas cits Jums personīgs un svarīgs. Labprāt sadraudzējos ar īpašajiem klientu notikumiem un pārvēršu tos svinībās – lielākās vai mazākās, bet ar degsmi un aizrautību. Lai salda un baudāma pēcgarša!

Korporatīvie pasākumi

Uzņēmuma svinības ir dāvana darbiniekiem, sadarbības partneriem un pašiem uzņēmuma vadītājiem. Pārdomāts un gaumīgs pasākums ir uzņēmuma vizītkarte, kas runās par uzņēmumu vēl ilgi.

Ar cieņu,
Inga Bērziņa, svētku rīkotāja

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha
Visa Latvija

+371 26453758