FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Radošā apvienība DiDi

kāzu rīkošana un vadīšana

+371 26131780, +371 26785058
lelde@di-di.lv, inta@di-di.lv
Darba laiks
P. - O. - T. - C. - P. - S. - Sv. -

Mēs esam radošā apvienība DiDi. Kāpēc Radošā? Jo mēs apvienojam visu radošo, t.i., mēs pulcējam ap sevi radošos garus – māksliniekus, izpildītājus un citus talantīgus cilvēkus, kuri būs noderīgi Jūsu svētku ieceres realizēšanai!  Kāpēc DiDi? Jo mūsos ir tas dīdeklis, kas neļauj nosēdēt mierā, kas urda un tramda, un prasa nerimstoši darboties. 

Mēs organizējam svētkus, ar „svētkiem” saprotot visu, kas priecē! Mūsuprāt, vieni no sarežģītākajiem un atbildīgākajiem svētkiem ir tieši kāzas. 

Kā mēs organizējam kāzas? Darbs ar kāzām nav viegls, tāpēc mums ir ļoti svarīga saikne ar jauno pāri, mēs to saucam par „būšanu uz viena viļņa”. Tāpēc strādājam tikai ar tiem jaunajiem pāriem, ar kuriem veidojas abpusēja „savējo” sajūta, jo uzskatām, ka abpusēja uzticēšanās ir tā zelta atslēdziņa, kas palīdz noorganizēt ideālās kāzas, jo ideālas kāzas nevar notikt bez pārsteigumiem un personīgas pieejas, ko varam radīt tikai tad, ja varam tuvu iepazīt jauno pāri vai vedējus, ja valda abpusēja uzticēšanās un cieņa; ja mums ir līdzīga gaumes izjūta, humora sajūta utt. Bieži vien kāds viesu iekšējais joks, kas mums tiek atklāts, izvēršas par veselu šovu, vai trāpīgi izmantoti mīļākie teicieni – kļūst par kāzu moto utt. 

Kā mēs varam palīdzēt Jums jeb ko tās Dīdekles var? 

 • „A līdz Z” - izstrādājam pilnu kāzu scenāriju, kontrolējam izmaksu tāmes, piesaistām nepieciešamos pakalpojumu sniedzējus un turam roku uz pulsa kāzu dienā. 


Reizēm jaunajam pārim vai vedējiem vajag mūsu palīdzību tikai atsevišķās programmas pozīcijās: 

 • „Dalīta rūpe – dubults ieguvums”: radoša un indivualizēta kāzu scenārija izveide, ko realizē topošie jaunlaulātie ar vedēju vai draugu palīdzību. 

 • „Dalāmies ar mūsu noliktavas krājumiem”: daudzu gadu laikā mūsu noliktavā ir sakrājies paprāvs pulciņš dažādu smuklietiņu kāzām, ko ar lielāko prieku iznomājam skaistiem notikumiem. 

 • „Pinterests Jūsu kāzās’’: mūsu komandā ir floristi, dekoratori un cilvēki ar “zelta rokām”, kuri palīdzēs Jūsu izsapņotās, internetā redzētās idejas realizēt dzīvē, piemērojot Jūsu vēlmēm, iespējām, pasākuma norises programmai un vietai.  

 • „Supervedēji” - bieži strādājam ar vedējiem, kuriem pašiem pietrūkst ideju, pieredzes un laika sagatavot lieliskas un īpašas kāzas. Darām visu, lai viņi kļūtu par „supervedējiem”. 

 • „Ideju Vētra” – pieredze liecina, ka 4 stundas, kas veltītas sarunās ar mums „Par un Ap kāzām” ir vērtīgākas par nedēļu, kas pavadīta sērfojot internetā. 

 • „Jautrība sit augstu vilni” – dažādu aktivitāšu programmu izveide (spēles, atrakcijas, viktorīnas utt.) 

 • „TomToms” – izstrādāsim maršrutu pēc ceremonijas ceļojumam uz svinību vietu. 

 • „Pulkstenis sit divpadsmit!” – noorganizēsim individuāli pieskaņotas, interesantas un saturīgas mičošanas programmas „ar vai bez aubes”!

 • „Visi saka „siers”!” – parūpēsimies, lai Jūsu skaistākie dzīves mirkļi tiktu iemūžināti gan tradicionālā, gan netradicionālā veidā.

 • „Pirms saki „Jā!” - izveidosim neaizmirstamas vecmeitu un vecpuišu ballītes!

 • „Mēs zinām, kur rakt, jo mums ir lāpsta!” – atradīsim, ja vajadzēs – „izraksim” un piesaistīsim Jūsu kāzām māksliniekus, mūziķus, fotogrāfus, ēdinātājus, kāzu vadītājus utt., kā arī piemeklēsim Jūsu svinībām piemērotas telpas.

  Vairāk par mums – www.di-di.lv