FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Smalkais Stils

Smalkais Stils

kāzu aģentūra
Ūnijas iela 11a, Ūnijas centrs, Rīga, LV-1039
+371 67367056
info@smalkais.lv
Mēs auklējam stāstus par mīlestību.., ietinam tos skaistās drānās, iesienam greznos vākos un saliekam pieturzīmes ... Daži stāsti smaržo pēc maijpuķītēm, citos ir jūtama rudens krāsainā greznošanās un ziemas baltums, daži stāsti tiek rakstīti jūras viļņos, citi izrunāti pļavas ziedos.
 
Katrs stāsts ir tik īpašs, jo tādi esat jūs – kaislīgi un dzīvespriecīgi, nebēdnīgi un mīļi, domīgi un attapīgi, ģimenes pavarda sargātāji, ceļinieki, dzīves baudītāji, studenti, sapņotāji, trakie pasaules izzinātāji, lielie darītāji un mākoņu pavēlnieki! Tik dažādi un tik ideāli savā vienreizībā.
 
Mēs auklējam stāstus  un noteikti zinām, ka laimīgi ir tie stāsti, kas turpinās... 
 
Mūsu kāzu aģentūra, kurā ietilpst gan radošu scenāriju autori, gan dekoratori un lieliski tehnisko risinājumu pārvaldnieki, darbojas jau 8 gadus. Šo gadu laikā esam izauklējuši daudzus stāstus un piepildījuši sapņus par skaisto dienu.  Dalāmies ar jums savā pieredzē no A- Z, kopā sapņosim, veidosim, bursim un rēķināsim, būsim ik brīdi rokas stiepienā, lai jūs varat mierīgi  un baudot izdzīvot šo skaisto svinēšanu! 
 
Ja vēlaties savus svētkus organizēt paši, piedāvājam arī šādas pozīcijas: dekorēšana, inventāra noma un uzstādīšana, kā arī jaunums – kāzu koordinatora pakalpojumi. 
Kāzu koordinators ir burvju gariņš, kas palīdz kāzu dienā, padara tās mazās lietas, bez kurām svētki nav svētki (visu organizē, informē, saliek sadāvinātos ziedus, pārbauda, lai viss un visi ir laikā un vietā, izklaidē viesus, aizskrien uz veikalu pēc saldējuma un piešuj pogu...).
 
Lai jūsu svētki ir skaisti, garšīgi un neaizmirstami!
Kartē