FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Dekonoma

Vairojam pozitīvo, radot neaizmirstamo!
Baldones iela 1, Rīga, LV-1007
+371 2827****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Baldones iela 1, Rīga, LV-1007

+371 2827****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Dekonoma

Skaistas lietas un pasākumi ir mūsu lielākā aizraušanās. Mēs zinām, kā pat ar minimāliem, bet pareizi izvēlētiem dekoriem iespējams uzburt burvīgu atmosfēru, piešķirot pavisam citu vērtību gan laikam, gan telpai. Un mēs ticam, ka sapņi var pārvērsties elpu aizraujošā realitātē.

Ar mūsu plašo dekorāciju klāstu mēs radīsim gaisotni, kas atspoguļo jūsu stilu un personību. Mēs radīsim stāstu.
 
Individuāla pieeja katram – tas ir par mums. Mēs klausāmies un, vissvarīgākais, ieklausāmies jūsu vēlmēs un vajadzībās. Spējam līdz niansei iedziļināties un dažkārt pat no pusvārda vai acu skatiena saprast to, ko vēlējāties pateikt, piemeklējot piemērotāko risinājumu tieši JUMS.

Izdomāsim, izskaitļosim, vienosimies, izgatavosim, aizvedīsim, visu uzstādīsim un izdekorēsim, kā arī novāksim – Jums vien atliks baudīt savu īpašo dienu!

Profesionāla komanda parūpēsies ne tikai par pilnu vai daļēju pasākumu vizuālo noformēšanu, bet nodrošina arī šādus pakalpojumus:

  • Vizuālais noformējums un tā koncepta izstrāde
  • Noformējumu kombinēšana un komplektēšana
  • Aksesuāru un dekorāciju izgatavošana pēc pasūtījuma
  • Konsultācija kopīgai ideju radīšanai
  • Grafiskais dizains pasākumos


Tiekamies JŪSU notikumos!

Jautā e-pastā!

captcha