FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Bride to be

kāzu kleitas
Avotu iela 1, Rīga, LV-1011
+371 2424****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Avotu iela 1, Rīga, LV-1011

+371 2424****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Bride to be

Mūsu salona aristokrātiskajā gaisotnē, mirdzošu spoguļu ieskauta, katra līgava spēs sajust sevi kā pasaku princesi un saskatīt visu savu burvību.

Mūsu salonā jūs atradīsiet kāzu kleitas no vadošiem Eiropas ražotājiem: elegantas, atturīgas kleitas no Vācijas, vieglas un dekoltētas kleitas no Itālijas, kuplas, bagātīgi rotātas kleitas no vadošiem Austrumeiropas dizaineriem.

Mūsu pārdevējas-konsultantes palīdzēs jums piemeklēt ne tikai jūsu sapņu kleitu, bet arī aksesuārus, kas domāti tieši jūsu kleitai. Kāzu kurpes un cimdi, plīvuri, rotas un diadēmas – to visu jūs atradīsiet mūsu salonā.
 
Mūsu salonā jūs spēsiet atrast visu, kas nepieciešams jūsu skaistākajam dzīves notikumam – jebkāda veida kāzu noformējumu, kā arī pieredzējuša florista pakalpojumus, kas izveidos jūsu līgavas pušķi, dekorēs kāzu telpas, kāzu auto, ceremonijas norises vietu.
 
Laipni lūdzam! Mēs parūpēsimies, lai jūsu sapņi piepildītos!

Video

Bride to be | 1
Bride to be | 2
Bride to be | 3
Bride to be | 4
Bride to be | 5

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha