FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Sofi

Sofi

kāzu kleitu salons Jelgavā
Pasta iela 38, Jelgava, LV-3001
+371 26780190
info@sofisalons.lv
Noma:

Kāzas – viens no svarīgākajiem notikumiem katras sievietes dzīvē. Šajā dienā visas līgavas vēlas būt visskaistākās, maigākās un apburošākās. Kļūt par ideālu līgavu Jūs varēsiet, atrodot skaistāko kāzu kleitu salonā “Sofi”.

Mūsu kāzu salons gaida visas lieliskās dāmas, kuru dzīvē gaidāms šis neaizmirstamais notikums – kāzas –,  kā arī radiniekus un līgavaiņus, jo "Sofi" piedāvā lielu izvēli vīriešu kostīmiem, kaklasaitēm un aproču pogām, vakarkleitām un kostīmiem līgavas draudzenēm un radiniekiem.

Mājīga atmosfēra ļaus Jums un Jūsu tuvajiem nesteidzoties novērtēt visu mūsu salona kāzu kleitu sortimentu. Laipnas un pieredzējušas pārdevējas palīdzēs Jums piemeklēt brīnišķīgu kleitu, kurā Jūs būsiet neatvairāma! Visas mūsu kleitas ir tikai vienā eksemplārā. Mēs esam pārliecināti – tieši pie mums Jūs atradīsiet savu sapņu kleitu!

Protams, mūsu kāzu salonā ir arī plaša kāzu aksesuāru izvēle: bižutērija, apmetņi, kažociņi, cimdi, kurpes, glāzes un gredzenu spilventiņi – tas ir tikai nepilns sortimenta saraksts, ko Jūs varētu novērtēt. Tas viss papildinās Jūsu burvīgās līgavas tēlu.

Pie mums Jūs varat gan iegādāties, gan nomāt kāzu kleitas, vakartērpus un vīriešu uzvalkus. Piedāvājam arī kāzu kleitu remontu.

Kartē