FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

6. Septembris

KATYA KATYA / MODECA / CROWN ME
Mucenieku iela 7, Rīga, LV-1050 (Vecrīga)
+371 27766688
info@septembris.lv
Darba laiks
P. - O. 11-19 T. 11-19 C. 11-19 P. 11-19 S. 11-17 Sv. -

Kāzu diena ir īpaša diena katrai līgavai, kurā ir nepieciešams uzsvērt viņas tēla unikalitāti. Tādēļ mēs vienmēr iesakām pievērst uzmanību ekskluzīvām un unikālām kāzu kleitām, kas ir pieejamas kāzu salonā 6. Septembris. Šo dizaineru kleitu griezums ir iespaidīgs ar auduma, izšuvumu un detaļu grezno skaistumu.

Jebkura kāzu kleita, kas tiek iegādāta kāzu salonā 6. Septembris, kļūst par vienu no spilgtākajām kāzu dienas sastāvdaļām. 6. Septembris ir vienīgais kāzu salons Rīgā, kas reizi gadā piedāvā iespēju savām klientēm iegādāties jaunāko kolekciju kleitas, kas tikko izrādītas modes skatēs.

Mēs vienmēr aktīvi sekojam līdzi jaunākajām tendencēm pasaules modes tirgū, tieši tāpēc salona 6. Septembris piedāvājumā atradīsiet vienīgi bohēmiska stila kleitas, kas atbilst mūsdienu sieviešu prasībām.

Lai garantētu līgavai maksimālu komfortu pielaikošanas laikā, mūsu kāzu kleitu salons ir atvērts klientēm, vienojoties par pielaikošanas datumu un laiku. Jūs varat pieteikt vizītes datumu un laiku kāzu salonā pa e-pastu vai tālruni.

Video
  • KATYA KATYA LONDON bridal campaign 2019
  • Call out my name
  • KATYA KATYA LONDON bridal campaign 2019
  • Call out my name
Kartē