FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

San Patrick

kāzu modes salons
Panorama Plaza, Lielirbes iela 17A, 1. stāvs, Rīga, LV-1046
+371 27761898, +371 29856907
info@sanpatricklatvia.lv
Darba laiks
P. 11-17 O. 11-18 T. 11-18 C. 11-18 P. 11-18 S. 11-17 Sv. -
Noma:
Par "SAN PATRICK":

"SAN PATRICK" klientes ir miljoniem līgavu visā pasaulē, kuru vidū ir daudzas slavenas personības, šovbiznesa zvaigznes, aristokrātisko ģimeņu pārstāves!

Nevainojams griezums, dārgu audumu un greznu mežģīņu izmantošana, mūsdienīgs un glamūrīgs stils pārvērš kāzu kleitas īstos šedevros.

Šī ir arī tava diena un tik ilgi gaidītais mirklis. „SAN PATRICK” piedāvā tev kvalitāti un dizainu – lai tava kāzu kleita padarītu tevi par tādu līgavu, kāda vienmēr esi sapņojusi būt!

Turklāt kāzu modes salons „SAN PATRICK” piedāvā ne mazāk prestižu kāzu kleitu kolekciju „White One” un vakarkleitu kolekciju „It's My Party”. Ikviens šo kolekciju modelis piedāvā labāko, ko radījuši spāņu dizaineri.

Lai iegādātos savu sapņu kāzu tērpu, vairs nav nepieciešams lidot uz Eiropu. Tērpu cena ir vienāda, bet dažās Eiropas valstīs pat augstāka. Tagad jūs varat iegādāties vai nomāt kāzu tērpus kāzu modes salonā „SAN PATRICK” Latvijā. Mēs piedāvājam tikai oriģinālos šo zīmolu modeļus.

Uzmanību! Kāzu modes salons „SAN PATRICK” ir pirmais un vienīgais spāņu zīmola „SAN PATRICK” („Pronovias Fashion Group”) partneris Latvijā.
VIDEO
  • San Patrick 2016
  • San Patrick 2016
Kartē