FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Fiancée

Fiancée

kāzu salons, kāzu kleitas no Itālijas
Marijas iela 13 (Berga bazārs), Rīga, LV-1011
+371 29534667, +371 28234832
info@fiancee.lv
Darba laiks
P. Pieraksts O. 11 - 19 T. 11 - 19 C. 11 - 19 P. 11 - 19 S. 11 - 19 Sv. Pieraksts
Noma:

Boutique Fiancee piedāvā kāzu kleitas, kas darinātas Itālijā – uzņēmumā ar vairāk nekā 50 gadu tradīcijām – Atelier Eme Montenapoleone. Mēs ar saviem tērpiem un mīlestību pret visu skaisto vēlamies uzrunāt un darīt laimīgas tieši jūs, topošās līgavas!

Esam vienīgie Atelier Eme kāzu kleitu izplatītāji Baltijā. Ikvienu kāzu kleitu no kolekcijām iespējams pasūtīt.

Mūsu salonā Berga Bazārā individuāli piemeklēta un pielaikota kleita spēs topošo līgavu padarīt vēl starojošāku un laimīgāku!

Jūs jau zināt, ka nav nepieciešams akli sekot modei. Modē ir tas, kas jums vislabāk piestāv – vai tas būtu izsmalcināts 40. gadu minimālisms, vai grezni izšuvumi, plašs dekoltē, vai kupli svārki. 

Pats galvenais, ko mēs meklējam kāzu kleitā, ir tās aura, noskaņa, kas liek justies īpašai un neaizmirstamai.

Atelier Eme ir kļuvusi par vienu no pasaulē pazīstamākajām kāzu kleitu veidotājām. Tie ir burvīgi tērpi, kurus savulaik ievēroja un iesaistīja savā tērpu skatē modes pasaules leģenda Džanni Versače.

Modes pasaules pārzinātāji ir patīkami pārsteigti, kā Atelier Eme māk savos darinājumos savienot it kā neiespējamo – līniju stingrību, ekstravaganci ar sievišķīgu flirtu un vienkāršību. Atelier Eme tērpi – tā ir kvalitāte un bagātīga materiāla izvēle. Kāzu kleitas tiek darinātas, izmantojot franču Chantilly mežģīnes, tādus izmeklētus audumus kā zīda organza, mikado, tafts, šarmezs un žoržets. Izšuvumi ir roku darbs, izmantojot Swarovski kristālus.

Apmeklējot salonu Fiancee Berga Bazārā, jūs pārliecināsieties, ka, pateicoties Atelier Eme pārstāvjiem, mūsu cenas ir zemākas nekā Itālijā vai cituviet Eiropā. Ar to kompānija vēlas padarīt klientēm savu izvēli komfortablāku un pieejamāku. Jums nav nepieciešami dārgi pārbraucieni uz Itāliju, lai pielaikotu kleitu. Mēs zinām, ka iegādāties pat jau gatavu kleitu ar 3-5 pielaikošanām ir ļoti, ļoti prasīgs darbs.  

Un vēl: ja sanāks tā, ka jums uzreiz sirdī neiekritīs kāda no salonā pieejamajām kleitām, tad mums ir unikāla pieeja arī visiem Itālijā uzglabātajiem tērpiem. Pastāv pilnīgi atsevišķi izveidots katalogs, kurā apkopoti un tiek piedāvāti visu laiku labākie Atelier Eme kolekciju tērpi. Gadi mainās, bet šīs gaisīgās kāzu kleitas jūs vienmēr atgriezīs tajā īpašajā svētku dienā, kad visi apbrīnas pilnie skati un laimes vēlējumi tika dāvāti vienīgi jums.

Kāzu kleita tik tiešām ir ārpuslaika simbols gan pēc formas, gan pēc satura!

Atelier Eme kāzu kleitas sērijā iekļūtie mežģīņu mini-kleitas, romantiskie gaisīgie lodes formas svārki, dažādu siluetu slīdošās līnijas, rotājumi no juvelieru nama La Maison dekoratīvām pērlēm, kas pasniegtas savienojumā ar 6 līniju nokrāsām: ziloņkauls un rozā pūderis, dzeltenais zelts un ziediem izšūtās Chantilly mežģīnes, rozā zelts, zelta uzsmidzināšana un baltais zelts.

Īpašais piedāvājums

Katru nedēļu no OTRDIENAS līdz SESTDIENAI (plkst.11:00-19:00; Sest.11:00-17:00) aicinām Jūs sagaidīt vasaru īpašajā atmosfērā kopā ar mums, kāzu salonu Fiancée! Vienā no skaistākajiem Latvijas kāzu saloniem – Fiancée (Rīga, Marijas iela 13, #BERGABAZARS) – Jūs sagaida eleganta modes skate no pasaules slavenā itāļu zīmola Atelier Emé, savukārt ieskatu itāļu kāzu mākslā Jums piedāvās zīmola Atelier Emé MONTENAPOLEONE prezentācija. Aicinām patīkami aizvadīt dienas vai vakara stundas, pavadot to ar savu mīļo mammu, māsu, draudzeni vai vedējmāti. Jūs sagaida pārsteidzoši silta atmosfēra, kā arī daudzi citi patīkami un mīlestības pilni pārsteigumi.

Lūdzu, apstipriniet savu un savu sabiedroto ierašanos pa tālruni +37129534667, norādot personu vārdus un kāzu datumu.

Novēlam, lai nav pieticības sapņu lielumā un apjomā!
Rezervējiet pielaikošanas laiku pa tālr.: +37129534667 un baudiet mirkli!

VIDEO
  • Fiancee 1
  • Fiancee 2
  • Fiancee 3
  • Fiancee 1
  • Fiancee 2
  • Fiancee 3
Īpašais piedāvājums

Piedāvājam 10% atlaidi itāļu modes nama Atelier EME kolekcijai.
Ievērojami samazinātas cenas kleitu nomai.

Kartē