FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Precos.lv raksti

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Precos.lv raksti

Kādi darbi darāmi, kad palikusi nedēļa līdz kāzām?

P
Precos.lv 19.07.12. 15:33 | Kāzu datums: 20.05.2023

Ir skaidrs, ka kāzas pienāks ātrāk, nekā paspēsiet to apzināties, jo sajūsma – milzīga un darāmā ir ļoti daudz. Kādi darbi darāmi, kad līdz kāzām palikusi tikai nedēļa? Ko var un ko nevar atlikt uz pēdējo brīdi?

Lasīt visu rakstu

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
P
Peerlite 19.07.12. 15:56 | Kāzu datums: 12.08.2012

es personīgi neesmu sīkumaina - ja paspēšu visus mazos darbiņus apdarīt - super. Ja nē, nu lai! Tāpat diena būs fantastika. =)

A
Agny 19.07.12. 17:44 | Kāzu datums: 02.06.2012

Vajag apzvanīt visus, ko esat rezervējuši iepriekš - viesu namu, galda klājējus, mūziķus, fotogrāfu, floristu, frizieri utt, lai apstiprinātu laikus un lai nedod dievs, kāds kaut ko neaizmirst. Veikt skaistumkopšanu, aizvest mantas uz viesu namu, pušķot to. Pēdējā nedēļā var arī pirkt dāvanas vecākiem un vedējiem, nosūtīt scenāriju fotogrāfam un mūziķiem, sagatavot sēdvietu plānu pie galda. Vismaz mums bija svarīgi saskaitīt un izņemt no bankas naudu, jo lielai daļai pakalpojumu sniedzēju ir jāmaksā kāzu vai otrajā dienā, piem. Frizierei, fļoristei, mūziķiem, viesu namam, saimniecēm. Es piemēram saliku naudu pa aploksnēm un sarakstiju kam un chk. Uz pēdējo brīdi nevajadzētu atstāt alkohola iepirkšanu un dažādu aksesuāru - kurpes, veļa u.C. Pirkšanu, jo visiticamāk pārmaksāsit. Īsteniībā, neko nevajadzētu atstāt uz pēdējo brīdi, jo laicīgāk pērk, jo lielāka iespēja nepārmaksāt. Pēdējo nedēļu vajadzētu veltīt skaistumkopšanai ;)