FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Precos.lv raksti

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Precos.lv raksti

Vai kāzu ceļojums nozīmē tikai braucienu ārpus Latvijas?

P
Precos.lv 19.07.12. 10:19 | Kāzu datums: 15.12.2019

Kurš gan ir teicis, ka kāzu ceļojums un skaists medusmēnesis nozīmē tikai un vienīgi dārgu braucienu uz Parīzi vai siltajām zemēm? Varbūt var to pilnvērtīgi pavadīt tepat Latvijā? Kādas ir iespējas?

Lasīt visu rakstu

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
N
Nensija 22.07.12. 02:25

Kāzu ceļojums pirmām kārtām ir ceļojums no laulību noslēgšanas vietas (baznīca, dzimtsarakstu nodaļa) līdz svinību vietai. Kāzu ceļojuma laikā vedēji parasti JP organizē dažādas izklaides.

.... un tad, pēc vēlēšanās un iespējām, nu jau jaunā ģimene ceļo kaut kur, kur sirds vēlas.

Visiem laimīgu un inetersantu ceļojumu!

cabuliite 22.07.12. 23:50 | Kāzu datums: 25.08.2012

Mēs ar topošo vīriņu arī sākumā skatijāmies tālākus ceļojumus , bet beigās kaut kā nolēmām, ka nav jēgas īsti maksāt naudu par biļetēm, viesnīcām, ēdināšanu, ekskursijām, izklaidēm citās valstīs, mēs par to pašu naudu varam atpūsties arī Latvijā... Kāpēc citā valstī mums jāskaita katra kapeika, lai varētu nopirkt kaut vai garšīgu kokteilīti, ja Latvijā par tām kapeikām varam dzīvot kā karaļi, jo nav izlietota nauda aviobiļetēs utml.. :) Tā nu mēs nolēmām apbraukāt Kurzemi.. Mēnesis līdz kāzām, nu jau gandrīz viss tam ir gatavs, tagad metam skici savam ceļojumam.. :)

C
Crispygirl 02.08.12. 11:11 | Kāzu datums: 18.08.2012

malači :)