FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Par vedējiem un lieciniekiem

Kāda būs jūsu kāzu tematiskā krāsa?

KristineKr 20.02.13. 22:19 | Kāzu datums: 17.05.2014

Sveicinātas meitenes! :)

Tā nu lēnām jāgatavojas savām kāzām un nu jāsāk domāt kāda varētu būt mana kāzu tematiskā krāsa, tātad vēlos līgavas māsām vienāda auduma un krāsas kleitas, kā arī ziedi uz galda būs tās pašas tēmas, dekorācijas un ielūgumi, mans pušķis.. Kāzas būs Jūlijā, tā kā krāsu arī vajadzēs vasarīgu :) Idejas? :)

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
bonijaunklaids 20.02.13. 22:49 | Kāzu datums: 03.08.2013

Es ieteiktu- nevis prasi forumā... bet gan savam topošajam vīram...tā būs arī viņa diena...
Tā lai krāsa patīk nevis tikai tev un vēl bariņam meiteņu forumā... bet arī topošajam vīram!
varbūt piesienos....foruma tekstā tev ir Es forma un ne ar pušplēstu vaŗdiņu nepiemini,kas no tā visa būs arī līgavainim...nepiemirsti,ak kāzas ir 2 cilvēkiem. (draudzīgs atgādinājums)
meitenēm (es nenoliedzu ka arī es ka'dā brīdī tā neesmu izdarījusi...iespējams,ka esmu) ir tendence dikti ieciklēties uz savu kāzu sapni, savām vēlmēm...
Es negribu Tevi pamācīt, bet gan ieteikt...
pēcāk ,ja arī rodas vairāki variati vari painteresēties kādi plusi sāi krāsai, kādi šai (kurā vieglāk ziedus pieskaņot, kas labāk kombinējas...)
Lai veicas!

KristineKr 20.02.13. 23:47 | Kāzu datums: 17.05.2014

bonijaunklaids - negaidīju tādu atbildi - bez atbildes un vēl ar uzbraucienu :D Topošais vīrs jau man pašā sākumā pateica, ka kāzās es varu izlemt ko un kā gribu krāsu izvēlē, jo viņam tas ir dziļi vienalga :D Protams, par tādām lietām kā svinību vieta, mašīnu noma, fotogrāfs, filmētājs abi izskatām visus piedāvājumus un kopīgi izlemjam. Ne vienmēr vajag tik ļoti iedziļināties foruma tekstā un tad sniegt par to savus secinājumus kā tas "skan" ;)

bonijaunklaids 21.02.13. 00:12 | Kāzu datums: 03.08.2013

Negribēju tevi aizvainot!
izteicu savu viedokli,kāds man radās lasot.
No tavas tālākas atbildes redzu-ka šis atgādinājums nav aktuāls.

Ja par krāsām-patīk tirkīza zilais (pašiem ir cita krāsa)-vienīga mani baida,ka uz sitiena nespēju iedomāties tirkīzzilus ziedus-un tad tas akcents pušķī jādomā no kādiem nedabīgiem materiāliem.

B
Buciic 21.02.13. 08:52

Mans topošais vīrs arī pateica, ka nevēlas piedalīties visu sīkumu saskaņošanā un ka tas kāda krāsa dominē, kādu auto braucam, kāds ielūguma tests - viņam vienaldzīgs.

BET... Ja es kaut ko izdomāju un nevaru izvēlēties, es jautāju viņam, UN viņš vienu variantu nokritizē un otru apstiprina kā OK. Arī par krāsām viņam bija viedoklis. Sākotnēji mani varianti bija fuksiju rozā/ābolu zaļš un violets. Draugs pirmo neakceptēja, pierita violetajam, BET es viņam piedāvāju vairākus variantus, līdz beigās akceptēja gaiši/maigu violeto toni. Pats nosauca to par ceriņu krāsu.

Burvigaa 21.02.13. 09:12 | Kāzu datums: 13.07.2013

Mums būs debeszilā krāsa. Izvēlējās līgavainis :) Vienu dienu viņam jautāju, kāda varētu būt mūsu krāsa, un viņš pēc maza pārdomu brīža noteica "piemēram, debeszila". Tajā brīdī galvā uzbūru, kā tas varētu izskatīties un sapratu, ka ideāla izvēle. Tā arī palikām pie šīs krāsas. Tā kā pievienojos, ka jājautā līgavainim :) Manējais gan ņem aktīvu dalību plānošanā, mēs visu saskaņojam un jautājam viens otra viedokli. Bet pat ja kādai līgavainis ir pateicis, ka viņam ir vienalga, viņam noteikti ir savs viedoklis. "Vienalga" visdrīzāk nozīmē to, ka viņam tas nav būtiski, nevis ka viņam tiešām ir pilnīgi vienalga :)

A
AndrisGunita 21.02.13. 10:02 | Kāzu datums: 07.09.2013

Mēs arī ar līgavaini kopā apspriedām kādas būs mūsu krāsa. Un izvēlējāmies dzelteno un zaļo. Mums tāpat kā Burvigai visu plānojam kopā, kopā apspriežam. Man tas baigi atvieglo, ka arī viņš piedalās plānošanas procesā.

bonijaunklaids 21.02.13. 10:30 | Kāzu datums: 03.08.2013

Otra cilvēka aktīva darbība-tas ir super. mēs ar kopā darbojamies. Ir kaut kādas sekcijas,kur kādam ir vairāk jāpastrādā-piem. es meklēju viesu nama variantus un pēcāk kopīgi skatījāmies, viņš savukārt meklēja fotogrāfu variantus.

Un vīrietim nav vienalga- viņam vienkārši, kā jau te iepriekš minēja, neinteresē sievišķīgi sīkumi un tas nav tik aktuāla kāzu organizēšana 24h diennaktī. bet galu galā būs viedoklis! Un labāk dzirdēt viedokli ātrāk-nekā kad jau puse dekorāciju, audumu sapriki-ka nu tā krāsa galīgi neder -īpaši ja tiek izmantota tik tradicionāli nemīlētā rozā krāsa(no vīriešu puses).

lasmita 21.02.13. 10:41 | Kāzu datums: 03.08.2013

Man būs dzeltenā ar balto :)

A
AndrisGunita 21.02.13. 12:02 | Kāzu datums: 07.09.2013

Mums bija līdzīgi kā bonijaunklaids. Es meklēju viesu māju, vakara vadītāju, vedējus un piedāvāju viņam iespējamos variantus, viņam atlika izteikt savu viedokli. Bet savukārt par pirmo deju, gan viņš ir spēcīgāks, pats atrada dziesmu, un parādīja man. Un pats arī domā kā dejai varētu būt horeogrāfija, jo lēna valsi māk dejot. Un nākas mani arī apmācīt, jo man tas ir pavisam kaut kas jauns, un man galīgi viegli neiet.

a
april.v 21.02.13. 12:06 | Kāzu datums: 01.06.2013

musu izveleta krasa ir violeta :)

e
elinao 21.02.13. 12:20 | Kāzu datums: 10.08.2013

Rudzupuķes, lauku puķes, kas uz zilo toni. Arvienvārd sakot šāda tipa zilā nokrāsa ->

KristineKr 21.02.13. 12:24 | Kāzu datums: 17.05.2014

Paldies par krāsu ieteikumiem! :) Nu jums meitenes paveicies, ka līgavainis tik aktīvs kāzu organizēšanā, manējais gan ne visai, viņam šī diena ka tik ātrāk paiet :D Palīdzēt jau palīdz ar lielākām lietām, bet ar šādiem sīkumiem kādā krāsā kas būs - tiešām vienalga :D Prasīju jau pietiekami daudz reižu :D Man pašai gan rozā arī nepatīk, arī domāju par ceriņu krāsu vai tirkīzzilo, taču vislabāk tomēr patiktu dzeltenā, bet nevaru vienoties ar savām līgavas māsām, jo viņām dzeltenas kleitas ne īpaši piestāvot.. Nu jādomā kas cits... Un ja ņem zilu, tad atkal jādomā - kādi zilus ziedus vispār var iegādāties? Hmmm..

B
Buciic 21.02.13. 12:39

Es šito nesaprotu: "Līgavas māsām nepiestāvot dzeltena."
Tās ir Tavas kāzas un Tava diena. Viņām vispār nevajadzētu būt nekādai teikšanai. Lai izpaužas vecmeitu ballītē!
Man vedējmāte pajautāja, kāda mūsu kāzu krāsa un viņa pat pati teica, ka būšot tādā krāsā kleita.

Burvigaa 21.02.13. 12:56 | Kāzu datums: 13.07.2013

Dzeltenai krāsai ir daudz toņu. No gaiši citrondzeltena līdz piesātinātam saulrieta dzeltenam. Kaut ko tajā gammā tak var atrast, kas piestāv, ja jau reiz ir tik liela vēlme krāsu saskaņot ar līgavas māsām. Es arī pievienojos viedoklim, ka šī ir JŪSU diena, un līgavas māsām ir tas gods būt tavām līgavas māsām JŪSU dienā. Ļaut viņām izvirzīt kaut kādas prasības attiecībā par kāzu organizatorisko vai stilistisko pusi man nešķiet pareizi. Nostādi fakta priekšā un viss. Ar kleitām viņas nodrošini tu vai tas uz viņu pašu rēķina?

e
elona 21.02.13. 13:17 | Kāzu datums: 22.06.2013

Arī manā gadījumā es esmu ta kas lielāko ties visu mekle un runā, jo man ir vairāk brīva laika to darīt. :) Bet nav ta ka lēmumus pieņemu vienpersoniski, par visu dalos ar līgavaini un tad kopīgi izvēlamies kas mums vislabāk patīk un vēlamies sev kāzās :)
Manā ziņā vairāk ir viss kas saistīts ar ziediem, noformēšanu, ielūgumi, pudeļu etiķetes. Bet ari šajās lietas vismaz parādu un izstāstu ko esmu iedomājusies un ka tas viss varētu izskatīties. Tad nu saņemu vai nu akceptu no otras puses vai arī NĒ, tas nepatīk. :)
Mūsu toņī būs - fuksijas rozā +salātu zaļais. Vasaras vidū košas, sulīgas krāsas :) Un tas ka rozā vīrietim ir -fu, nu nemaz jau ta nav. Līgavainim būs spilti rozā tauriņš un iespējams ļoti maigi roza krekls savienojuma ar zilu uzvalku. Izskatās ļoti labi :) Arī dēliņam būs zila žakete un bikses un koši rozā tauriņš. Man pašai rozā akcents būs kurpes un ziedi pušķī.

Tu vari ņemt dzelteno krāsu un vēl kādu toni savienojumā - zils, zaļš, oranžs, krēmkrāsa..Un līgavas māsas var vilkt nevis dzeltenas kleitas, bet gan otras krāsas kleitas un rokās turēt pusķus no dzelteniem ziediem :)

KristineKr 21.02.13. 13:29 | Kāzu datums: 17.05.2014

Buciic un Burvigaa - tā jau arī ir, jo domāju, ka man visvairāk tomēr dzeltenā iet pie sirds, bet vēl neesmu 100% pārliecināta. Naudas ziņā, labāk jau protams, ka pašas līgavas māsas kleitas audumu nopirktu un lai uzšuj kā kurai labāk patīk, domāju ka ne vairāk kā 30 Ls par visu katrai aizietu (man pazīstama šuvēja, pa ļoti lētu naudu uzšūtu skaisti), ja nu kas, esmu ar mieru arī kādu pusi samaksāt, nezinu īsti kā pacelt šo tēmu, viņas satikšu tik pēc pāris mēnešiem , tad arī kārtīgāk par visu parunāsim. Pat sāku domāt, ja nu nevar nekādi vienoties par dzeltenajām kleitām, tad lai velk ko vēlas, bet lai piesprauž kādu dzeltenu piespraudi kā saulespuķe, vai arī lai aptin kādu dzeltenas krāsas lentu ap vidukli, lai ir tas dzeltenais tomēr kaut kur...

Nesen kā redzēju internetā ļoti skaistu zelta krāsas auduma kleitiņu, tikai grūti tomēr šādu audumu atrast un pieskaņot pārējo.. Skatīt bildi zemāk :)

KristineKr 21.02.13. 13:46 | Kāzu datums: 17.05.2014

Elona - man arī liekas, ka superīgi izskatās tavas izvēlētās krāsas, bet manējais nekādā gadījumā neko rozīgu nevilks :D Tas nu ir pateikts :D Bet ļoti forša ideja, tomēr man tā saules krāsa iet pie sirds :) Es vairāk domāju, ka man dominēs dzeltenā un baltā krāsa, nekas vairāk, paskatīju dažas bildītes internetā, un ļoti skaisti un nepiespiesti izskatās :)

lasmita 21.02.13. 13:48 | Kāzu datums: 03.08.2013

Gluži manas domas :)

Burvigaa 21.02.13. 14:27 | Kāzu datums: 13.07.2013

Zelta krāsas kleitas ir ļoti skaistas, bet ar audumu tiešām varētu būt problēmas, ka nebūs tik viegli atrast, kā arī cena noteikti būs dārgāka nekā dzeltenajam. Ja tev ir padomā tikai dzeltens un balts, tad līgavas māsām nekas cits neatliks kā šūt dzeltenas kleitas, jo baltas šoreiz nederēs :) Ja tev būs svīta gan no līgavas māsām, gan no līgavaiņa brāļiem, tad viņiem tomēr vajadzētu būt vienotās krāsās tērptiem. Audums lai visām ir vienāds, bet kleitas modeli lai izvēlas kādu katra grib. Nebūs smuki, ja katra būs citā krāsā, tā saulespuķe vai dzeltenā josta ap vidukli kopējo skatu neizglābs. Man līgavas māsas nebūs, attiecīgi arī šādu problēmu nebūs :) Nē nu, patiesībā līgavas māsa kāzās būs, bet tā tiešām būs mana māsa, un man pilnīgi vienalga, kādas krāsas kleitā :)

e
elona 21.02.13. 14:56 | Kāzu datums: 22.06.2013

piekrītu Burvigaas rakstītajam, ka ja Tev krāsa būs dzeltena un balta, tad būs vien līgavas māsam jāšūj kleitas dzeltenā krāsā. Ja katra būs savā tonī ar kko dzeltenu, mmmm nebūs tas. Būs baigais rosols :)

Varbūt ir kāds audums kur ir balts ar dzeltenu kopā? Nu ne gluži dezltens ar baltiem punktiņiem, bet līdzīgi ka bildē. šī gan nav pati skaistākā kleita, bet ideja skaidra :)