FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Par vedējiem un lieciniekiem

Kāzu vadītājs!

s
sabin4iks 20.01.18. 22:24 | Kāzu datums: 20.04.2018

Sveiki meitenes!!!! Iesakiet, lūdzu, kāzu vadītaju. Kas vadītu divās valodās: krieviski un latviski!!!! Paldies.

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
kRista 22.01.18. 10:30 | Kāzu datums: 07.07.2018

Sveika!

Sanita Larkina ! 

L
LiepinaLiga 22.01.18. 20:00

Agris Bušs

VadimMaster 28.09.20. 19:26

Sveicināti! Ja meklējat svinībām profesionālu un oriģinālu vakara vadītāju, tad Vadims Masters ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Vadims Masters ir profesionāls un ļoti oriģināls pasākumu vadītājs ar vairāk kā 20 gadu pieredzi.

Var droši apgalvot, ka Vadims ir vienīgais pasākumu vadītājs Baltijā, kura arsenālā ir neskaitāmi, gadu desmitiem spodrināti talanti, ar kuriem viņš prot pārsteigt ik vienu pasākuma viesi. Vadima krāšņie skatuves tērpi piešķir īpašu noskaņu priekšnesumiem un tas nav viss.                                                 

Vadims Masters ir Latvijas un Igaunijas TV šovu “Zelta talanti” uzvarētājs, kā arī bijis populārā Krievijas TV šova “Minūte slavas” finālists. Šī pieredze ir ļāvusi pilnveidot savus talantus un pārvērst tos aizraujošos un apbrīnas vērtos šovos. Pats Vadims saka tā: “Priekšnesumi, manā izpildījumā, ir vienmēr unikāli un nekad neatkārtojas. Katrā priekšnesumā ir sava “rozīnīte”, kuru es veidoju izmantojot dažādus aktiermākslas veidus. Tādus kā: deja , pantomīma, akrobātika, uguns šovs, maģiskie burvju triki, spēka triki, žonglēšana, zīmēšana u.c.

”Papildus piedāvājumā: - Pasākumu organizēšana - Apskaņošanas un apgaismošanas pakalpojumi - Foto kaste - DJ katalogs - Fotogrāfu katalogs(videogrāfu) - Svinību vietu katalogs - Maģiskā foto bumba (Jaunums Latvijā!) - Instalācijas - Skatuves pirotehnika - Uguņošanas pakalpojumi, „Dzintara Smiltis” ceremonija (Jaunums Latvijā!), salūta organizēšana - u.c.

Ar cieņu, Vadims Masters mob. 29166332

Vai vēlaties savus svētkus izbaudīt oriģināli? https://www.youtube.com/watch?v=2K3v4Wg4tUQ&t=32s