FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu materiāli

Iepazīšanās spēle

LVedējmāte
09.08.15. 16:59
Kāzu datums: 21.08.2015

Sveiki!
Varbūt kāds varētu padalīties ar pieredzi/idejām viesu iepazīšanās spēlei!
Plānojam pie iepazīšanās viesiem lūgt izvilkt lapiņas, kur būs sarakstītas viņu apņemšanās attiecībā uz jauno pāri, piemēram, es apņemos Jauno pāri izvizināt zirga pajūgā, vai palīdzēt viņiem Lieldienās nokrāsot olas un tamlīdzīgi!
Būšu bezgala pateicīga par jebkurām idejām!

Skatīt ziņojumus:
Noelle
13.08.15. 16:48
Kāzu datums: 19.07.2014
Man šķiet, ka pēc šādām iepazīšanās spēlēm, kur katram ir "jāprezentē" sevi pēc kaut kāda iepriekš sagatavota šablona, nav sevišķas jēgas, jo tāpat neviens neiegaumēs visus vārdus vai cilvēkus, bet, iespējams, tā tikai es domāju :)

Mēs iepazīšanās spēli gatavojām kā "atrakciju" viesiem, kamēr viņi mūs gaidīja viesu namā. Vienīgi kaut kādu organizatorisku misēkļu rezultāta tā tika realizēta jau pēc tam, kad ieradāmies, tomēr tāpat bija labi.

Šai spēlei gan ir pietiekami laikietilpīgs sagatavošanas process. Nepieciešams sagatavot maksimāli daudz dažādus jautājumus, kas būtu jāuzdod par viesiem. Piemēram, kāda ir Annas mīļākā krāsa, ja Jānis būtu supervaronis, kāda spēja viņam piemistu u.t.t. Jo interesantāki jautājumi, jo labāk. Nav obligāti katram viesim gatavot savu jautājumu, bet būtu labi tos miksēt. Tad gatavo jautājumu anketas - nelielas lapiņas, uz katras apmēram 5 (vai vairāk) jautājumi, no kuriem katrs jautājums ir par citu viesi. Šādas anketas nepieciešamas tik, cik ir viesu. Katram viesim izsniedz šādu anketiņu un viņam jāatrod un jāapstaigā visi uz lapiņas pieminētie cilvēki, sarunas gaitā uzzinot atbildes uz par katru viesi uzdotajiem jautājumiem. Tādā veidā katrs no viesiem būs iepazinies vismaz ar 5 citiem viesiem. Tieši tādēļ jāpadomā, lai uz katras lapiņas būtu pēc iespējas dažādāki cilvēki minēti, kā arī būtu labi, ja par katru viesi dažādās lapiņās būtu dažādi jautājumi, lai nav tā, ka pie Jāņa nāk visi un prasa par viņa superspējām.
Sākumā tas sagatavošanas process šķiet sarežģīts, bet ja atrod kādus 20 jautājumus un gatavojot anketiņas miksē cilvēkus katram no jautājumiem, tad var saģenerēt jau pietiekami daudz unikālus jautājumus par katru cilvēku. Beigās var salikt visas aizpildītās anketas vienā kastē/grozā u.t.t. un izlozēt kādus dažus "balvu ieguvējus".
Katrā ziņā - šī spēle nav jāspēlē noteiktā laikā, var izdalīt lapiņas un dot viesiem, piemēram, 2 stundas laika intervijām, paralēli darbojoties ar kaut ko citu.
Audrey
13.08.15. 18:45
Kāzu datums: 31.07.2015
Mums viss bija ļoti nesarežģīti un man tas patika.
Viesi gan jau kkā daļēji sapazinās arī mūs gaidot(es nezinu minūte minūtē, ko viņi darīja ar vakara vadītāju tajā laikā). Taču, tāda kārtīgā iepazīšanās bija pie galda, kad vakara vadītājam bija sagatavoti vakara horoskopi katrai zīmei. Un tad viņš nosauca zīmi, visiem, kam ir tā horoskopa zīme, vajadzēja celties kājās, nosaukt vārdu un savu saistību ar jauno pāri(varēja arī piemest kkādu jautru piezīmi vai ko tādu). Un kad visi, kas piecēlās, to bija izdarījuši, tad tika nolasīts īss ''horoskops'', kas viņus šovakar sagaida. Un ķērās pie nākošās zīmes.
Bija jautri un, kas man patika - nesarežģīti, mierīgi un salīdzinoši ātri. Turklāt, tad visi arī daudz maz zināja, kas kurš kuram ir :)
Konstance
14.08.15. 13:01
Audrey, kas Tev bija vakara vadītājs?
Audrey
14.08.15. 14:09
Kāzu datums: 31.07.2015
Raimonds no Fortitudes.
http://www.fortitude.lv/