FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu materiāli

Personalizētas salvetes

p
pauljuks226 26.05.15. 15:52 | Kāzu datums: 29.07.2016

Meitenes esmu tik laimīga, dabuju naudiņu, visu atmaksaju, varbūt kādai interesē personalizetas salvetes atradu iekš salvetes.lv tik minimālais ko var ņemt ir 250 un tas man ir stipri pa daudz ja kādai interesē var pa 16 eur dabūt 100-190 salvetem 100 salvetes ar jūsu druku var dabūt pa 16 eur ja tik daudz nevajag var ari pieteikties vairākas meitenes tad būs vēl lētāk,ja kādai interesē rakstat cik salvetes vēlaties. Salvetes pieejamas baltā, melnā, šampanieša, aprikožu, sarkanā, oranžā, bordo, zaļā (tumši), salātu zaļā, zilā (tumši), dzeltenā krāsās. 33x33 cm un
24x24v cm.
Druka pieejama šādās krāsās www.salvetes.lv/?p=colors
Ja sūta zem 100 tad pa dārgo cenu 45 eur 250 salvetes nozīmē ja sūta 40 jāmaksā 7.20 ja 100 tad 250 maksa 32 un pa 100 jāmaksā 16 e

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
s
sunchuks 21.09.15. 15:06 | Kāzu datums: 21.07.2017

Šitais augšā gan izskatās pēc ražotāja reklāmas. Es pati savai lieliskākajai dienai sadrukāju 100 gab. salvetes pie Baltic Napkins. Uzlikām lavandas bildi mūsu kāzu tematikā un vārdus. Salvetītes piedāvāja arī ļoti interesantas, tādas kā ar auduma efektu, lielākas un ļoti labi izskatījās galda noformējumā. Arī no vīra mātes labus vārdus saņēmu par ideju:) Tagad nākamās kāzas labākajiem draugiem, plānoju arī viņiem šādas apdrukātas salvetītes pasūtīt, lai arī ir prieks. Mājas lapā viņiem bija kontakti un info: www.balticnapkins.lv

Z
Zanca 21.01.16. 20:28

sunchuks Paldies par lielisko ideju:)