FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu materiāli

Pumpura muzejs Lielvārdē

C
Cukurzirnis 09.04.15. 10:21

Kādas ir atsauksmes?
Vai muzejā ir viena kāzu programma jaunlaulātajiem, ko tad nu jau gadu desmitus vada visiem, kas aizbrauc vai ir kaut kāda individuālā pieeja un iespēja izteikt savas vēlmes?
It kā gribētos šo vietu tā atrašanās dēļ, bet kādreiz pirms 9 gadiem biju vienās kāzās, negribas visu to pašu saņemt.

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
E
Ehz_forshaa 09.04.15. 22:18

Esmu bijusi 2 kāzās tajā muzejā, abas reizes bija gandrīz vienādi, bet man tas netraucēja... viesi dažādi, jaunais pāris cits un uzreiz atmosfēra pavisam cita!! :)

a
adforte 09.04.15. 22:50 | Kāzu datums: 20.06.2015

vienu reizi kā viesis piedalījos. nu jāsaka, ka sajūta, kā no padomju laikiem. neteiksim, ka nebja jautri un intereanti, bet tā atmosfēra un sacītais man neiet kopā ar kāzām 2015.gadā. es neizvēlētos.. ;) nemāku gan teikt, vai individuālie risinājumi tiek pieņemti.

A
A.L. 05.05.15. 14:23 | Kāzu datums: 29.08.2015

Kāzās Pumpura muzejā neesmu bijusi, nevaru arī īsti iedomāties kāzas tur, jo pašu muzeju esmu apmeklējusi. Ja gribas kaut ko latviskā garā un interesantu, tad jau drīzāk Uldevena koka pilī, bet pēc kāzām braukājot var līdz Pumpura muzejam aizbraukt, smelties spēku no Lāčplēša gultas un sabildēties pie skaistā skata uz Daugavu.