FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu materiāli

Līme ielūgumu izgatavošanai

magdalena3 23.04.12. 13:57 | Kāzu datums: 15.09.2012

Sveikas! Kādu līmi Jūs izmantojat pasgatavotiem ielūgumiem. Es vēl tikai taisos ķerties klāt ielūgumu gatavošanai, tāpēc tagad aizdomājos, kura tad līme ir tā īstā. Ielūgumi būs līdzīgi kā attēlā. Mani interesē kāda līme ir labāka tādam pabiezam papīram (drīzāk plānam kartonam) un arī lai pielīmētu smuki lentīti. Negribaslai papīrs kaut kā deformētos vai vēl citādā veidā tiktu sabojāts.
Jau iepriekš paldies!!!

19 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
K
Katrina173 23.04.12. 14:03 | Kāzu datums: 28.07.2012

man ir tiesi tadi pasi ielugumi!!tikai krasas citas

A
AnnaBella 23.04.12. 14:27 | Kāzu datums: 31.08.2012

Mums arī būs līdzīgi ielūgumi, citās krāsās... runājot par līmi, es Timmari veikalā biju nopirkusi diezgan labu līmi, tikai neatceros nosaukumu vairs - dzeltena pudelīte ar melniem rakstiem. Tā nav parastā PVA līme, bet kaut kāda universālā, baigi labā. līmēja gan kartonu, gan fliterīšus, gan citas lietas. :)

v
viena_meitene 23.04.12. 14:35 | Kāzu datums: 04.05.2012

vislabāk pielīmēt ar divpusējo līmlenti.http://www.kurpirkt.lv/rus/result.php?q=divpusej%C4%81+limlente&page=2
kancelejas preču veikalos var nopirkt šaurāku-5mm apm. ar to ērtāk strādāt.

L
Līze 23.04.12. 15:01 | Kāzu datums: 24.08.2012
meri5948 23.04.12. 21:06 | Kāzu datums: 07.07.2012

Man ari tadi ielugumi tik ar roza ,taisu pati . Es izmantoju vnk. limes zimuliti . Un viss turas loti loti labi !Bet es to lentiti gan nelimeju ! Tikai to kartonu no abam pusem bet viduci ne. Lai var lentiti akurat piekartot :)

a
aiijaa 23.04.12. 21:19 | Kāzu datums: 12.04.2012

Mums bija līdzigi ielūgumi, iekšā tekstiem izmantojām parasto līmes zīmuli, jo teksts bija uz parastā plāna papīra printēts, bet ja biezāks, noteikti iesaku PVA līmi, bet augšpusē, kur ir lentītes mēs līmējām ar PVA, ļoti ātri un labi viss nofiksējās :) nebija nevainas, tā kā droši vari izmantot PVA un parasto līmes zīmuli, tik iesaku pārbaudīt cik labi līmējas līmes zīmulis, mēdz būt dažādi ;)

Ms_Lyndinette 24.04.12. 09:26

Es ilgi ilgi gatavojos līdz vakar ķēros klāt pirmajam paraugam, domāju šonedēļ ievietošu te kādu bildīti. Man ielūgumi identiski kā uz bildes,tik krāsas citas. Tagad daudz dažādu sīkumu uzpeld,kas skatoties uz ielūgumu nekrīt acīs, bet prasa daudz laika..
Pamats ir biezs kartons(vismaz mums) un salocītsmuk iir ļoti grūti,locījuma vieta izskatās šaubīga. Kaut meitenes te ieteica vilkt ar adatu- tā neko daudz nepalīdz :)))
Otrkārt- izgriezt mazos kvādritiņus uz ielūguma(piemērā kur rakstīti iniciāļi ir smalks darbiņš- negriez ar šķērēm!Sanāk šķībi, vislabāk visu griezu ar lineālu un papīra nazi.
Treškārt- mani pievīla printeris- mums ir pielikumā arī karte uz svinību vietu un labs krāsainais printeris saniķojās,jo papīirs bija par biezu... neņēma krāsas,tās izplūda. :)))
Ceturtkārt- es pilnīgi VISU līmēju ar abpusējo līmlenti- tā ļoti stipri turās, nekas nesmērējas un nerullējas kā ar mitrajām līmēm, un ar līmes zīmuli mums neturētos biezais kartons. Nopirku līmlenti un visus papīrus Baltijas papīrs uz Tērbatas ielas(līmlenete ap 1.20 Ls laikam 15 m)
Ķēpīgāk pielipināt ir mazos kristāliņus,kas rotā ielūgumu jo tie ir ļoti mazi un bail,ka nokritīs līdz atdošanaii...
Par spīti visam- izdevās smuki un iedrošinu līgavas izpausties kāzu gatavošanās procesā, jo pašdarināti ielūgumi tomēr ietver sevī tik daudz emociju- jau tagad domājot par katru viesi- ceru,ka viņiem patiks :)

magdalena3 24.04.12. 10:00 | Kāzu datums: 15.09.2012

Malacis :) Es arī papīru nopirku Baltijas papīrā :) Man arī teica, ka lai smuki salocītu kartonu, vajag sākumā novilkt ar ko asu - es kad mēģināju kā loc\isies papīru, izmantoju vienkārši biezu sastraudi - atlocīju to taisnā stīpā un tad vilku. Vajadzēja novilt kādas 2 reizes, un tak uzmanīgi locīju un vilku at lineālu - jo tad neveidojas tās trīsas pie locījuma vietas. A kā tu izveidoji tos iniciāļus un vai tev arī ir kāds zīmējums ielikts apkārt tiem iniciāļiem?

s
solcis 24.04.12. 10:01

es kristalinus limeju ar karsto floristikas limi! Loti labi turas :)

b
bulcina 24.04.12. 10:03 | Kāzu datums: 28.07.2012

Mums arī ir tādi paši ielūgumi!
Bildē gatavie ielūgumi, paši taisīti.

Runājot par līmi - papīru pašu mēs līmējām ar dubulto līmlentu, ļoti plānu, iepakojumā kā korektors, ļoti parocīgi un viegli. akmentiņiem un lentītei gan pirkām īpašu līmi, ko mums veikalā ieteica un tiešām laba, atstāj ne nospiedumus un nepaliek dzeltena, kā arī akmentiņi ideāli turās.

par locīšanu - izmantoju papīra nazi, ar to viss labāk, to jau iemācīja pamatskolā - noliek lineālu un vieglu nobrauc ar papīra nazīti.

par tiem mazajiem kvadrātiņiem - topošais mācās tehniskajā novirzienā, nu tad viņiem tur skolā ir speciālais papīra griežamais, tur pavadījām ilgus vakarus lai sagrieztu, bet ir to vērts - ar rokām nav labi.

mums arī visi bija ļoti priecīgi saņemot paštaisītus ielūgumus, tomēr pie katra tu esi piedomājusi...

b
bulcina 24.04.12. 10:05 | Kāzu datums: 28.07.2012

kā arī iekšpuse:

magdalena3 24.04.12. 10:47 | Kāzu datums: 15.09.2012

Super, baigi smukie :) Tev ir tieši tāda par krāsa kā es vēlos :) Man kāzas ir gaiši zaļajos toņos. Kur Tu lentīti zaļu nopirki? Es cik staigāju pa veikaliem, visur tikai tāda caurspīdīga organzas lentīte ir :(

magdalena3 24.04.12. 10:53 | Kāzu datums: 15.09.2012

Un kur Tu nopirki to līmlentu?

K
Katrina173 24.04.12. 12:11 | Kāzu datums: 28.07.2012

mus gandriz vienadi!!!

K
Katrina173 24.04.12. 12:15 | Kāzu datums: 28.07.2012

un te vel no ieksas
tikai es gan pati netaisiju!!!

K
Katrina173 24.04.12. 12:15 | Kāzu datums: 28.07.2012

un te vel no ieksas

b
bulcina 24.04.12. 12:31 | Kāzu datums: 28.07.2012

to magdalena3

pašreiz nedzīvoju latvijā, bet gan dānijā, mums te ieteica to līmlentu
http://www.scrapbook-adhesives.com/50-off-mystik-vellum-dispenser

skatījāmies ka ebay arī var pasūtīt, cena bija tā pati - ar diviem mums pietika un vēl palika pāri (37 ielūgumi) plus galda kartēm pietiks, ja pameklē no uk arī var pasūtīt, lai izvairītos no nodokļa
šito pašu līmlentu izmantosim arī šampānieša etiķešu līmešanai, ļoti parocīgi

man arī tā salātzaļā krāsa dikti patīk, mūsu krāsa, tgd tik cīnos dabūt tādā krāsā kurpes

par lenīti - man māsa pirka Rīgā, kaut kur centrā, arī ilgi meklēja, bet atrada, ja vēlies noskaidrošu kur tieši.

to Katrina173

skaisti ielūgumi, man tāda veida ļoti patīk

magdalena3 24.04.12. 12:37 | Kāzu datums: 15.09.2012

Paldies, būtu ļoti mīļi no tavas puses, ja pajautāju māsai :) Ja godīgi, tad es arī mokos ar kurpju meklējumiem - nekur nav tādā krāsā kā vēlos, jo ir tikai tumši zaļas un arī pats modelīts ne tāds, kādu vēlos :(
es te tā paskatījos, ka ļoti daudzām meitenēm kāzu tonis ir izvēlēts zaļš vai gaiši zaļš :)

MaziiC 24.04.12. 13:33 | Kāzu datums: 14.08.2012

Sveika! es līmēju ar caurspīdīgu līmi, kas paredzēta principā visam, bet mans topošais izmanto viņu arhitektūras maketu līmēšanai, tāpēc sapratu ka stingruma ziņa būs super :)
vispār var nopirkt veikaliņos, kur tirgo lietas māksliniekiem, es pirku uz tērbatas un artilērijas stūra veikaliņā. tagad laikam viņi ir pārcēlušies, bet tur uz durvīm rakstīts uz kurieni ;)
līme caurspīgīda un spēcīga :) pielīmēju gan dekoratīvo lenti, gan atlasa lentīti, gan akmentiņus :)