FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu materiāli

Karogs

a
agneeeze 08.06.07. 16:49

Varbūt kāds var ieteikt kādu labu padomu karoga veidošanā un arī avīze man interesētu, bet tāda personīgāka, nevis ierastā.

14 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
a
anminka 09.06.07. 00:46 | Kāzu datums: 21.07.2007

man māsa taisīja karogu apdrukājot T-kreklu no abām pusēm un pakāra uz koka- tāda Y uz gara kāta- vienkārši divas sirdi un rakstīts kaut kas!
ļoti vienkārši uztaisīts!ja vajag varu pameklēt bildi!

m
maduks 05.06.09. 17:42

Es zīmēju kāzu karogus uz zīda pēc individuāla pasūtījuma

S
Skesterite 06.06.09. 09:06 | Kāzu datums: 12.01.2008

pašlaik organizēju draugiem kāzas augustā, bet karogs jau gatavs, bildi nelikšu, jo līgava arī var šeit netīšām ieklīst, bet karogu pasūtīju reklāmas aģentūrā "Abi2" ( jāpiebilst, ka mums karogs nebūs kā vimpelis, bet gan mastā velkams), tur ir ļoti atsaucīgi projektu vadītāji, kas palīdzēs ar idejām un izpildījums tiešām ir labs un krietni vien lētāks, nekā piedāvā citas firmas. tas tā, ja izvēlas drukātu variantu... personiskāk, protams būs pasūtīt pie kāda mākslinieka...

z
zobenzivss 06.06.09. 19:18 | Kāzu datums: 17.09.2011

Man gribās tādu karogu, ko mājās pie iekšdurvīm varēšu piespraust.

Bubite 06.06.09. 20:05 | Kāzu datums: 20.06.2009

Mana jauka draudzenīte tagad meistaro karodziņu,kad būs gatavs ielikšu bildi :)

p
puuks 23.07.09. 19:17 | Kāzu datums: 04.05.2007

esmu vedējmāte un taisīšu jaunajam pārim karogu pati, uz auduma uzšūšu ozolu un ar auduma perlamutra krāsu uzrakstīšu kopā savītus iniciāļus, apakšā datumu.ozols simbolizēs abu jauno ģimeni.

Knope 23.07.09. 20:55 | Kāzu datums: 26.07.2008

Larelini nopirkām biezu, tekstūrainu linu. Likām dubultīgu. Apgleznojām ar auduma krāsām no abām pusēm. Abhan audumu lieveikalā nopirkām karogu apdares auklu. Sašuvām (gan brāķi darbā novērsa pēc tam profesionāla šuvēja). Koka mietu pirkām K-Rautā - koka grābekļa/slotas kāts. Bumbas virpoja tēvs.
-----------
"Pirmie kucēni jāslīcina". Bet izdarāms ir. Izmaksas protams krietni lētākas. Bet vienīgi, ar tās dekoratīvās auglas iešūšanu gan iesācējiem nevajadzētu aizrauties. Kaut likās, ka būs vienkārši, jo viņai piesrādāta jau speciāla lenta, tomēr šujmašīnas ķepiņai tā biezā virve traucēja un sanāca, tā kā sanāca... Labi, ka kleitas šuvēja izlīdzēja un pie viena paņēma karoga brāķi izlabot.

Bubite 02.08.09. 21:10 | Kāzu datums: 20.06.2009

Te nu būs :)

Madeline 03.08.09. 09:53 | Kāzu datums: 14.08.2009

Kāzu avīzi personīgāku var padarīt tikai tās veidotāji... mums, piemēram, būs intervijas ar jauno pāri... var apspēlēt dažādas situācijas iz pāra dzīves un radīt par to rakstus... var vizuālo ietērpu veidot, balstoties uz pāra hobijiem un interesēm... visas tās kopētās laika prognozes un kriminālziņas avīzi personisku neveidos.
Var salikt daudz fotogrāfiju vai speciāli pārim radītus zīmējumus u.tml.

s
stirna 03.08.09. 11:10

Meitenes, man sagribējās pievienot arī mūsējo karogo, vēl jo vairāk tādēļ, ka nemazam tādu negribējām....
Tā kā mēs neesam no tiem pāriem, kuriem vjg miljons atrakcijas un visādus citādus niekus, bijām atteikušies arī no karoga kāzās (es nekad nebiju redzējusi karogu, kas man patiktu. tiešām!).... Bet Tavu brīnumu, pēc mičošanas un kūkas, pēkšņi vedēji mums liek teikt kkādu zvērestu un pasniedz karogu - MŪSU KAROGU! Tas bija super! Tāds pārsteigums, ko sagādājuši vecāki un vedēji. Ļoti, ļoti patīk karogs + tās krāsas + tā saule + jaunais pāris = īsts MŪSU KAROGS (:

Lindy080808 10.08.09. 18:05 | Kāzu datums: 08.08.2008

Nolēmu arī es padalīties ar karoga foto - saviem vedamajiem taisīju šādu-lai čakli strādā kā bitītes, lai mīl tik saldi un lipīgi kā medus un lai vienmēr jaunos pavada laimes zelta putekšņi (foto labi nevar redzēt, bet dzīvē bitītēm dažviet ir pieliktas zeltītas pērlītes)

bubītis 29.01.10. 12:57 | Kāzu datums: 15.05.2010

Meitenes, man tāds jautājums - vai gleznot var tikai uz zīda? Un ar kādām krāsām var zīmēt/gleznot uz auduma? Šuvu gredzenu spilventiņu un palika diezgan audums pāri, domāju dot vedējiem, lai nav jāpērk karogam. Īsti nezinu, kas tas par audumu, čekā rakstīs POLIESTER, no vienas puses gluds, no otras tā kā matēts - diez uz tāda var?

mumite 17.09.11. 17:44 | Kāzu datums: 06.08.2011

Mums vedēji bija sarūpējuši šādu karogu!

k
kazu_karogi 11.09.14. 17:38

www.flag.lv - izgatavo jebkurus kāzu karogus, ir arī paraugu galerija