FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu materiāli

Ko rakstīt ielūgumā

gucis 19.03.07. 11:52 | Kāzu datums: 18.08.2007

Padalieties pieredzē kā rakstījāt ielūguma tekstu.Esmu izmeklējusies daudz kur,bet visur ir tikai standarta teksti un pāris varianti.Gribas kaut ko savādāku,interesantāku...

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
S
Saulite23 19.03.07. 11:58 | Kāzu datums: 18.08.2007

Es arī pagaidā tik standarta variantus esmu atradusi:((

s
spirit 19.03.07. 13:26 | Kāzu datums: 25.05.2007

mums gan nekas nebija pret standarta ielūgumu. Atradu vienu ielūgumu Jāņa Rozes grāmatnīcā par ļoti labu un pei tam par ļoti pieņemamu cenu. Uzskaitījām ielūgumā katru atsevišķi, lai katrs jūtās personīgi aicināts, tad pa vidu kartiņai standarta teksts un beigās sarakstījām kāzu dienas plānu pa laikiem un vietām. Klāt pievienojām 2 kartes: 1 - no ielūdzamā viesa dzīvesvietas līdz Siguldai, 2 - Siguldas karte ar iezīmētu ceļu, kas kāzu dienā būs jāmēro no viena pieturas punkta līdz otram. Tie, kas šos ielūgumus jau ir saņēmuši, saka, ka ielūgumi ir baigi foršie, īpaši kartes :) Tā kaut kā.

p
puuks 19.03.07. 13:27 | Kāzu datums: 04.05.2007

es atradu ļoti smuku nestandarta dzejolīti, kurš nemaz īsti pēc dzejoļa neizklausās, kurš ir mums ļoti piemērots un pašu ielūguma tekstu uzrakstīju standarta. būsiet mīļi gaidīti mūsu kāzu svinībās utt. man liekas, ka ideāli. un galva ar nebija ļoti jālauza:)