FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu materiāli

baušļi un tosti

o
oldforumuser 18.02.06. 18:15

esmu dzidējusi sievas un vīra baušļus, pat ir lasīts kāzu avīzēs, bet tagad, kad gribās atrast nezinu vairs kur meklēt . vArbūt varat palīdzēt?

un

kā ir ar tostiem? Var jau teikt no sirds, tas pat labāk, bet ir taču noteikti skaistie tosti, nerātnie, smieklīgie tosti, -nu tādi kā visiem :roll:

7 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 18.02.06. 19:22

Mazais Jānītis naktī pamostas un skaļi brēc. Māte Jānīti gan šūpo, gan uz rokām nēšā, gan dziesmiņu dzied - nekas nelīdz. Viņa modina vīru: - Es vairs nespēju! Ņem un pašūpo, tur taču arī tava pusīte! Vīrs miegaini noņurd: - Nē! Ja vēlies, šūpo savu pusīti, bet manējā lai bļauj, cik uziet! Pacelsim glāzes par to, lai mēs ģimenē prastu pareizi sadalīt pienākumus!

Iedzersim par visiem, ar kuriem mums ir labi!

Sarunājas divas draudzenes. - Vai taisnība, ka taa meita precas?
Jā, nākamajā sestdienā kāzas!
Vai līgavainis zina, ka viņai ir mākslīgā acs?
Ne! Tas buus paarsteigums!
Pacelsim glāzes par patīkamiem pārsteigumiem!

o
oldforumuser 18.02.06. 20:05

Lai Tev būtu tik daudz veselības, cik novēl māte!
Lai tev būtu tik daudz spēka, cik novēl sieva!
Un, kad tu vakaros kaut kur aizkavējies, lai notiktu tas, ko nodomā sieva, nevis tas, par ko prāto sievasmāte!

Es novēlu jums kaudzi naudas. okeānu mīlestības un ilgus, ilgus gadus, lai to visu kopā baudītu!

Pacelsim glāzes par mieru un saticību ģimenē!

Un protams, neizsīkstošais - RŪGTS

o
oldforumuser 19.02.06. 11:49

Kas ir sieva? Vieni saka - tas ir koferis:nest grūti, bet pamest žēl. Citi saka - tas ir briljants dzīves ietvarā. Iedzersim par to, lai mēs 'būtu cienīgi būt par ietvaru mūsu mīļotajām. Par viņām!

o
oldforumuser 19.02.06. 13:28

Kādam valdniekam jautāja:

- Kā tev izdodas valstī saglabāt mieru un labklājību?

- Kad esmu nikns, mani ļaudis ir mierīgi, kad viņi dusmojas –es esmu mierīgs. Vārdu sakot mēs esam līdzsvarā!

Ģimene ir maza valsts. Pacelsim glāzes par top, lai Līga un Jānis prastu saglabāt mieru savā valstī!

o
oldforumuser 20.02.06. 14:44

Tev nebūs savu vīru/sievu ar citu sajaukt ...
Lūk, pats galvenais bauslis!

o
oldforumuser 01.03.06. 18:46

Šāds tosts arī varētu iederēties kāzu svinībās.
- Kāds tur darbs! - iesaucās arhitekts - Mīlestība drīzāk ir māksla.
- Nē! - nepiekrita mākslas zinātnieks. - Mākslai ir nepieciešams skatītājs, bet mīlestībai tāda nav. Mīlestība drīzāk ir process.
- Nu, - iebilda ķīmiķis - kas tas par procesu bez sākuma un gala! Mīlestība drīzāk ir zinātne.
Piecēlās cienījams profesors:
- Kas tā par zinātni, ja tā pa spēkam katram studentam, bet man, ne!
Pacelsim glāzes par mūžīgiem studentiem un mūžīgu mīlestību!
(Grāmata "Tosti", izdevniecība Zvaigzne ABC)
[/b]

o
oldforumuser 29.04.06. 13:04

DZĪVOT SEV – ārišķību un ilūziju dzīve
DZĪVOT OTRAM – atbildības un mīlestības dzīve
DZĪVOT DIEVAM – ticības un Mūžības dzīve
(Ainars Baštiks)