FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu materiāli

Vai nepieciešami ielūgumi?

L
LauOnc 13.09.19. 17:07 | Kāzu datums: 30.11.2019

Sveiki,
Šobrīd kāzu plānošanas process ir nonācis gandrīz līdz ielūgumu izsūtīšanai. Un tagad sākam domāt vai vispār mums ir nepieciešami ielūgumi un ko tajos norādīt , ceremonija būs baznīcā, kur vēlamies , lai klāt būtu visi, kuri vēlas - radi, draugi, kolēģi utml, vārdsakot visi, kas vēlas būt mums blakus , kur pēc tam ar visiem kopā dosimies uz vietu , kur notiks dažas aktivitātes un pirmā deja , uzklāsim uzkodu galdu ar šampanieti , un pēc tam vēlamies doties nosvinēt īpašo dienu tikai kopā ar ģimeni un lieciniekiem. Vai mums šādā gadījumā būtu ētiski sūtīt ielūgumus , vai tomēr labāk tikai mutiski paziņot par kāzām, ka pašas svinības notiks tikai ciešā ģimenes lokā?

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
r
rutuxs 15.09.19. 09:32 | Kāzu datums: 20.02.1993

Es tiem, kas nav uz lūgti uz vakara pasākumu, nosūtītu informatīvo lapu (var saukt kā gribas). Viņi tomēr ir pelnījuši šo uzmanību, ka ir gaidīti un priecāsieties viņus redzēt. Tai pat laikā, ja ir aizmirsies kur, cikos un kad, var apskatīties. Savukārt pārējiem sūtītu ielūgumus.

E
Ehz_forshaa 15.09.19. 09:50

Viesiem, kas tiek aicināti uz ceremoniju ieteiktu nosūtīt elektronisku ielūgumu vai pastkartes tipa ielūgumu (tas pats elektroniskais, tikai izdrukāts). Tomēr tas būtu daudz svinīgāk, nekā vnk mutiski paziņot, "ja gribi, nāc" :) Nu vismaz man tā šķiet. 

Un tiem, kas aicināti uz īpašo daļu - ģimenei (jo liecinieki jau tāpat būs Jūsu kāzās), pasniegtu ielūgumus papīra formātā (kaut vai vnk pastkartes tipa).

Varat uzrakstīt pm.

p
pallma 09.10.19. 10:36

Arī uzskatu, ka vienalga ir jāaicina tie kas tikai uz oficiālo daļu, to jau var minēt tajā ielūgumā, lai pēc tam nav  miseklis.