FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu materiāli

Interesanta iepazīšanās spēle

A
Annetee 28.04.19. 19:10 | Kāzu datums: 27.07.2019

Sveikas! :) 
Vai kāda var ieteikt kādu interesantu iepazīšanās spēli? Esam ap 55 viesiem. Kāpēc esmu ieradies... liekas ļoti novecojis un garlaicīgs variants. 
Vai kāda ir taisijusi video ar viesiem, vai rakstījusi pasaku? 

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
j
jutaupīte 02.05.19. 10:30 | Kāzu datums: 01.06.2019

Sveika, Annetee! :)
Tieši ar savu vakara vadītāju pārrunājām šo jautājumu, un viņš ieteica, ka iepazīšanās spēles viens no variantiem (ko mēs paši izvēlējāmies) - pa viesu pulciņiem (teiksim, līgavas draugi, līgavaiņa draugi, vecāki, u.c. - mums tas vienkāršāk, jo viesi būs sasēdināti pa galdiņiem) jāizdomā/jāatceras kāds interesants, spilgts atgadījums par jauno pāri (vai atsevišķi par līgavu vai līgavaini). Un tādā veidā, viens no galdiņa, iepazīstinot arī ar visiem pārējiem pie galda sēdošajiem, izstāsta šo atgadījumu. 
Otrs variants - jaunais pāris par katru no viesiem uzraksta kādu trāpīgu teikumu - sasniegumus, īpašības, ko īpaši raksturīgu, un tad pārējiem ir jāmin, par kuru no viesiem šis ir rakstīts.