FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu materiāli

Paštaisītu ielūgumu druka

c
chanely 04.02.16. 08:45 | Kāzu datums: 22.09.2016

Padalieties ar padomiem, kas gatavojuši ielūgumus paši. Interesē, kā tieši veicāt drukas darbus. Sagatavojāt drukas maketu, nopirkāt izvēlēto papīru un nesāt uz druku? 

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
K
Katy 04.02.16. 10:33 | Kāzu datums: 10.09.2016

Es rakstišu ar roku katru ielugumu pati. Arī taisu pašus ielugumus pati. 
Gribu lai katram viesim ir individuals ielugums, katram rakstišu kko personigu. 
Tas azņem diezgan daudz laika, bet es sāku to dar't laicigi :)

Melisssa 04.02.16. 12:20 | Kāzu datums: 18.09.2014

Es drukāju ar visparastāko pieejamo printeri.
Varu tik piemetināt, ka labāka kvalitāte sanāk ar lāserprinteri. Te gan ir ar tintes - nav jau ar nekas traks - atkarīgs no papīra. Ar tintes būs krāsas bālākas(ja tās svarīgas), ja papīrs uzsūcošs un neskaidrāki īpaši smalki ciku caki. Bet  - uztaisi izmēģinājuma printējumu uz parasta papīra un/vai uz jau īstā - ja apmierina - uz priekšu! Izmaksas gandrīz nekādas!

K
KristineKK 04.02.16. 13:58

Varu tikai apgalvot, ka paštaisīti ielūgumi  nekādi neatmaksājas ( no savas pieredzes) - ja kādai ir doma uz to ieekonomēt, pēctam parēķiniet, cik izmaksāja,papīrs (protams, ir atgriezumi),krāsaina printēšana + laiks ko tam veltat un kāda sanāk viena ielūguma cena. Protams, atkarībā no tā cik sarežģītu taisat, bet ja iesaistīti kaut divi dažādi materiāli un līmēšana/ griešana, vēl var tikai kaut ko pašam darot nokļūdīties utt,  tīrās izmaksas, ir minimums 2 eiro par vienu ielūgumu, un tad jau daudz prātīgāk ir izgatavot pie profesionāļiem, skaisti nostrādātus ielūgumus par to pašu summu!

l
laiminja_ 04.02.16. 21:15

Es printēju uz parastā melnbaltā printera. Pēc tam dekorēju. Manuprāt, sanāca ļoti labi. Gribēju ielikt - palielīties, bet atskārtu, ka mistiskā veidā ir pazudušas iemūžinātās bildītes. Ielieku citu cilvēku izgatavoto ielūgumu, bet man bija tieši tāds pats, tikai toņi bija brūns ar bēšu.

K
Katy 04.02.16. 22:21 | Kāzu datums: 10.09.2016

KristineKK Man nav domas ieekonomet uz ielugumiem. Man sanak ap 2-3 euro cena. Ta ka es ļoti daudz ko daru pati, izdomaju ka butu forši ari ielugumus uztaisit pati un lai tas ir kkas personig katram manam viesim. Kad bus gatavas lidz galam, ielikšu bildes ari :)

D
Deinburgerss 04.02.16. 22:35 | Kāzu datums: 10.09.2016

Es arī taisu pati. It kā nav doma ekonomēt, bet man tāds izvēlīgs līgavainis, kuram visu vajag perfekti un pa savam. Tāpēc pēc parauga uztaisīšanas esam vienojušies. Printēšu uz sava printera, kas ir diez gan labs un jauns. Kārtīgi jāpastrādā wordā un tad jau viss atkarīgs uz kāda papīra to liek. Mans šodienas atklājums - man kartiņai vajag divas locījuma vietas. Tā kā papīrs tāds pabiezs, nevarēju uztaisīt smuku locījuma vietu (tā, lai ir taisna līnija un bez plaisām). Aizgāju uz druku, un viņi iespieda vajadzīgajā vietā strīpas. Ideāli nolocīt un pats locījums izskatās ļoti labs.

K
Katy 05.02.16. 08:31 | Kāzu datums: 10.09.2016

Deinburgerss Man arī ir divas locijuma vietas ielugumiem un papirs tads pabiezs. Lociju gan pati ar lineala palidzību. Sanaca ļoti gliti :)

I
Ilze_K 05.02.16. 09:40 | Kāzu datums: 28.08.2016

Biezu papīru ļoti labi var salocīt, ja pirms tam ļoti viegli ar papīra nazīti vai kādu citu asu priekšmetu (protams, izmantojot arī lineālu), ievelk riviņu. Ziemassvētkos, taisot kartiņas, vilku to rievu, izmantojot mehānisko parasto zīmuli bez grafīta. Vilku gan papīru to metāla galu, tā kā tas nav ļoti ass, varēja diez gan droši vilkt. :)

D
Deinburgerss 05.02.16. 10:45 | Kāzu datums: 10.09.2016

Jā, es arī izmēģināju tādus vaiantus, bet man nesanāca. Iespējams kaut ko darīju nepareizi. Lokot ar lineālu nebija taisns locījums un locījuma ārpuse saplaisāja (tas papīrs laikam no daudzām plānām kārtām taisīts). Un iegriežot iekšpuse pārāk saplaisāja. Laikam viss atkarīgs no papīra. Bet nu katrā gadījumā, nav žēl to 6 eiro par iespiestajām svītrām.
Lai visām veiksmīga ielūgumu taisīšana un, lai sanāk smuki! ;)

c
cevita 05.02.16. 18:47 | Kāzu datums: 09.07.2016

Es pati printēju, pagaidām tikai paraugus, uz tintes printera. Dzīvē gan izskatās labāk nekā bildē. Papīru iegādājos HobbySet veikalā, ar reljefu un pērli. Manuprāt izskatās labi, tikai tā caka ielūguma augšdaļā izskatās nekvalitatīva, bet to es mainīšu. Savādāk - viss izskatās ļoti labi, krāsa ir dzidra un, kaut arī papīram ir reljefs, pirnteris ir ideāli pastrādājis.
Sākumā biju domājusi doties uz druku un tur pasūtīt, bet kad pamēģināju šādi - nebija divu domu - noteikti pati printēšu un ieekonomēšu naudu.

l
līgavaA 05.02.16. 19:34 | Kāzu datums: 06.08.2016

Es arī domāju taisīt ielūgumus pati,tikai nevaru vēl izdomāt kādu krāsu izvēlēties kāzām. Printešu uz parastā printera.

Sirdiņa 05.02.16. 19:55 | Kāzu datums: 16.06.2016

Es arī pievienojos tām, kuras pašas gatavos ielūgumus. Nezinu, vai sanāks ieekonomēt, to redzēšu pēc tam, kad būs gatavi :D Man vnk dekorācijas gandrīz visas gatavas, ko arī pati taisīju un tagad šķiet, ka nebūs ko pa vakariem darīt. :) Izmēģināju pagatavot pamatni - man patīk! :) Vēl tikai jāsaprot, ko un kā ar pašiem tekstiem darīt. :)

K
Kūkainītis* 06.02.16. 15:41 | Kāzu datums: 26.08.2016

Apsveru domu taisīt ielūgumus pati, bet netieku gudra par vienu lietu - kur var dabūt tādus skaistus ornamentus (piemēri bildēs)? Wordā nesaprotu kā un vai tādus var dabūt gatavus? Kādā citā MS Office programmā vai tur kāda īpaša datorprogramma vajadzīga?

c
cevita 06.02.16. 17:28 | Kāzu datums: 09.07.2016

Kukainītis - Ieraksti Google "invitation swirl clipart" un tad apbruņojies ar pacietību un ar Word un Paint palīdzību mēģini griezt, regulēt un veidot pēc savām vajadzībām. Pieraksti klāt krāsu, ja vēlies kādā citā, nevis melnā. Daudzas bildes pārveidojot kļūst nekvalitatīvas, bet var arī notrāpīt uz labākām.

T
Tamija88 06.02.16. 18:56 | Kāzu datums: 04.07.2015

Sveikas meitenes. Ielugumus printeju taisiju pati uz parasta krasaina printera, un parasta Word formātā. Ornamentus ievietoju ka zimejumu un gatavs. Bildites paraugi kas man sanaca

l
lienelieliskaa 08.02.16. 10:50 | Kāzu datums: 20.08.2016

Es arī ielūgumus taisīšu pati.
Tādus kā gribēju es, šajā mājas lapā http://www.invite.lv/katalogs/s3/kazu-ielugumi/spring-130x130-lavender/ maksā 3.40 Eiro + aptuveni 10 Eiro par maketēšanu. Kopā man ir vajadzīgi 40 ielūgumi un cenu ziņā tas sanāk ap 146 Eiro. 
Savukārt taisot tos pašai par visiem, visiem materiāliem es iztērēju ap 70 Eiro.
Ielūgumiem papīru ļoti lēti var iegādāties "Baltijas papīrā"
Protams, ka Ebay.com var daudz lētāk nopirkt caurdurus, spiedogus, krāsas utt.

l
lienelieliskaa 08.02.16. 11:02 | Kāzu datums: 20.08.2016

Atbildot uz šī foruma jautājumu, tad es sagatvoju visu Worda, ar Paint palīdzību ieliku sev vēlamos musturus un printēju ar mājas printeri. Man arī ir tintes printeris. Ar rezultātu esmu apmierināta.

K
Katy 15.02.16. 09:17 | Kāzu datums: 10.09.2016

Meitenes, kuras taisa ielugumus pašas, kur pirkat lentes? Rigā atradu tikai vienu veikalu - Hobby Set. 
Par ebay un aliexpres zinu, vienas jau pasutiju - neatnaca :(

D
Deinburgerss 15.02.16. 09:33 | Kāzu datums: 10.09.2016

Man uz ielūguma būs prievītes tipa lentas. Pirku "Lenta12", http://lenta12.lv/lv/kontakti
Tur visvisādas ir plāšā izvēlē. Un, manuprāt, nav tik dārgi.

D
Deinburgerss 15.02.16. 09:39 | Kāzu datums: 10.09.2016

Katalogā arī var redzēt, kas ir,bet iesaku skatīties klātienē, to, kas tiešām ir uz vietas, un pārdevēja uzreiz pateiks, vai ir pietiekamā daudzumā.