FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu materiāli

Save the date

C
Capriice 03.09.15. 12:40 | Kāzu datums: 07.12.2015

Sveikas milas ligavinas! 
Isti neatradu sheit temu ar save the date, bet mes meklejam idejas, lai laicigi pazinotu par kazam, jo kazas bus ari draugi no arzemem, varbit kada ir saskarusies ar save the date veidoshanu un var sniegt kadas idejas?

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
m
maijaaa 04.09.15. 13:50 | Kāzu datums: 19.12.2015

Esam nolēmuši taisīt save the date, taču digitālā formātā. Es uztaisīju skici, bet topošais vīrs, kurš ir grafiskais dizainers, taisīs oriģinālo attēlu, ko izsūtīsim e-pastā ar QR kodu uz mūsu mājas lapu, kurā būs informācija kāzu viesiem par visu, ko viņiem nepieciešams zināt. Tad kaut kad oktobra vidū izsūtīsim ielūgumus ar norādi uz RSVP (domājam, tai pašā mājas lapā likt atzīmēties būs/nebūs)

k
klevera 04.09.15. 23:38

mums ir doma par fotosesiju, jo pintrest esmu atradusi vairākas lieliskas idejas, bet iespējams taisīsim tikai zīmētus ielūgumus tematikā save the day ;) arī tādiem pintrest var atrast lieliskas idejas ;)

C
Capriice 07.09.15. 12:01 | Kāzu datums: 07.12.2015

Nu ja, es nonpinterest biju pakerusi idenu ielugumiem, bet cik man ir teikushi, ielugumus Izsuta 6 nedelas pirms kazam, ta ka man vel gandriz gads laika

S
Signy 18.09.15. 10:24 | Kāzu datums: 05.09.2015

Mums bija fotosesija pie mūsu kāzu fotogrāfes. Pēc tam viņa uz mūsu izvēlētas bildes uzlika īsu informāciju par mūsu kāzām. Izdrukājām, ierāmējām un uzdāvinājām visiem rāmīti ar mūsu bildi. 

h
helliite 18.09.15. 11:21 | Kāzu datums: 01.08.2015

Mēs Save the date taisījām gadu iepriekš, kad bijām nolēmuši par kāzu datumu.
Tieši dēļ tā iemesla, ka draugi ārzemēs, vedēji dzīvoja ārzemēs plus vēl daudzi lielākus atvaļinājumus vai ceļojumus plāno laicīgi, citiem darbā atvaļinājumi vasarai jāpiesaka jau gada sākumā :)
Uztaisījām powepoint prezentāciju, saliku paintā sazīmētas bildes kā karikatūras- apmēram stāsts par mums- kad satikāmies, iemīlējāmies, kas pa kopā 7 gadiem noticies un tad- bij 1 slaids ar tekstu-
UN TAD!!!
tad nākamais "SAVE THE DATE" 
un pēdējais- mūsu bildes, kur vīram piezīmēta hūte, bet man plīvurs un datums 01.08.2015.
Prezentāciju bijām plānojuši rādīt dārza ballītē uz projektora, bet laikapstākļi visu izjauca tad nu tuvākajiem draugiem rādījām atsevišķos pasākumos.
Visiem viesiem SAVE THE DATE nesūtījām, tikai tuvākajiem, pārējiem kāzas bija pārsteigums, saņemot ielūgumus :)