FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

Pateicības vārdi vedējiem un arī vecākiem

p
pienene_12 06.07.10. 21:07 | Kāzu datums: 10.07.2010

Vai varat ieteikt, kādu skaistu dzejolīti vedējiem, ko norunāt kāzu vakarā pirms dāvanas pasniegšanas? Gribas kā pateicību drīzāk, nevis dzejolīti par mīlestību. Kāda ir Jūsu pieredze šajā jomā?

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
lily_v 06.07.10. 23:09 | Kāzu datums: 14.08.2010

TIEŠI PAR TO PAŠU DOMĀJU... 8)

Bailey 07.07.10. 01:20

dzejolis tas ļoooti bieži tomēr ir bezpersoniski, kāpēc nepaņemt pašai no sevis? Ko Tu patiesi pati gribi pateikt šiem cilvēkiem, kas par Tevi domājuši ilgu laiku? Kas mocījušies un mēģinājuši uzminēt, kas Jums labāk patiktos? Man liekas, ka vārdi atrodas, tik piefiksēt tos vajag :)

a
aricita 07.07.10. 09:27 | Kāzu datums: 06.08.2010

Arī es par šiem jautājumiem sāku lauzīt galvu, bet domāju ka man nebūs nekādi dzejolīši, ka ruāsim no sirds un pašu vārdiem.

Tik jāsaliekt tās domas kopā.

bucic 08.07.10. 09:13 | Kāzu datums: 10.07.2010

es neko nemeklēšu, runāšu pati no sevis, tie dzejoļi visi jau tādi, piedodiet, "nodrāzti" un tajās emocijās tāpat tos bieži vien nemaz nedzird!

v
veta123 08.07.10. 09:45 | Kāzu datums: 07.08.2009

Mēs skaitījām mūsu vecākiem dzejolīti:

Paldies Tev māmiņ, par Tavām mīļām rokām,
Par silto pagalvi, ko Tu man klāji.
Paldies Tev tēt, par tavām stiprām rokām,
Par vārdiem labajiem ar kuriem modināji.

Par Jūsu smaidu, Jūsu glāstiem,
Par sauli, ko es ceļā satiku,
Par visu savu dzīves stāstu
Es šodien pateicos Jums - mamm un tēt!

Varbūt kādai liekas, ka dzeja sanāk pa prasto, bet mūsu vecākiem bija asaras acīs, it sevišķi mana papucim... mīļi.

C
Cherry!!! 08.07.10. 10:16

Uzrakstiet uz papīra vārdus, ko gribat teikt un tad ar atskaņām, kaut ko pieliekot kat izveidojiet savu dzeju :)