FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu tradīcijas

Līgavaiņa uzvalks

S
Sidzha 04.06.10. 12:07

Vai līgavai jāpērk līgavaiņa uzvalks. Patiesībā nekad to nekur neesmu dzirdējusi, bet nu jā, tā nu izspļāva līgavaiņa vecāmāte.
Baigi aizsvilos sevī :(

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
a
aija_p 04.06.10. 12:15 | Kāzu datums: 17.07.2010

hmm... nekas tāds vispār nav dzirdēts. tad jau var arī spēlēt uz to, ka sensenos laikos bija tā, ka (ja nemaldos) līgavas vecāki maksāja par svinībām!
tagad jau tāpat dzīvo kopā un tad jau vairs nav svarīgi kurš pērk to uzvalku - tāpat iet kopā.
mēs arī bijām kopā izvēlēties uzvalku. bet sev kleitu gan gāju pirkt bez mīļotā :)) un viņš nezina kāda kleita ir!

M
Montaliine 04.06.10. 12:20 | Kāzu datums: 10.07.2010

Es arī neesmu neko tādu dzirdējusi. To ka līgavainis nevar redzēt līgavas kleitu pirms kāzam to jā, bet par to uzvalka pirkšanu nezinu ga, tas jau būtu diezgan sarežģīti :)

S
Sidzha 04.06.10. 12:20

es savējam pēc tam pateicu, lai pasaka viņiem, lai līgavainim meklē citu biezāku līgavu. Jo nu pašreizējais uzvalks neapmierināja viņus.
Es ļoti gribēju bez viesiem tikai 5tā, vēl mūsu dēls, beigās tomēr pielauza, ka tuvākie vēl...un tad sākās 100 un 1 debīla replika.

Chamux 04.06.10. 12:52 | Kāzu datums: 15.05.2010

Es nedaudz nesaprotu tēmu.
Ne jau līgavai vienai pašai bez līgavaiņa jāpērk uzvalks. Es pat nesaprotu, kāpēc uz tāda veida repliku vispār ir jāreaģē.

a
aija_p 04.06.10. 13:34 | Kāzu datums: 17.07.2010

neķer kreņķi!
man arī ir bijušas jau dažādas replikas - piem., kāda viešņa uzstāja, ka jābūt viesu namā, jo tur esot kārtīga tualete! nu bāc - vai ta kāzās tikai pa wc dzīvojas?!
tā ka būs ok! veciem cilvēkiem bieži vien tādi joki nāk prātā - tikai tāpēc, ka tādi esot bijuši viņu laikos - gadsimtu atpakaļ! laiki iet un arī tradīcijas!

k
krabitis 04.06.10. 13:40 | Kāzu datums: 24.07.2010

Neņem galvā, ko tev saka! Man atkal visu laiku borē cik labi viņu laikos bijušo galdi klāti, lai gan tajā laikā neko nevarēja nopirkt un visu laiku mājieni, ka galdiem vai jālūzt no dažādiem ēdieniem. Bet man nav tik daudz naudas, lai lieki izšķērdētos uz ēdieniem, ko tāpat neapēdīs pilnībā. Tāpēc pieturos pie principa: ēdīs ko dos un to, kas garšo man, jo tā ir MANA diena un MĒS ar LĪGAVAINI to gribam pavadīt tā kā MĒS vēlamies.

zaiga87 04.06.10. 15:22 | Kāzu datums: 17.07.2010

Pilnigi piekrītu krabitim!
Jo brīžiem liekas ka citiem tās kāzas ir lai pavadīti labi laiku, pieēstos, piedzertos uz jauno rēķinu. Tad es piešadiem visiem kas uzstāda nez kādas velmes atbildētu, tad no tevis dāvānā gaidu ādas stūra dīvānu savai viesistabai- domāju klusums būtu no tā vaidētāja: D
Meitenes TIE IR MŪSU MĪLESTĪBAS SVĒTKI neļausim citiem tos bojāt:))Turamies:)

r
rutuxs 04.06.10. 16:01 | Kāzu datums: 20.02.1993

:)))) Vot būtu hohma. Līgava pērk līgavainim uzvalku un nerāda, jo slikta pazīme. Līgavainis pērk līgavai kleitu un arī nerāda, jo slikta pazīme. Kāzu dienā abi apģērbjas un .... Skatu iedomājaties? Vecāmāte vēl varēja paziņot, ka līgavaiņa vecāmāte jāapģērbj līgavas onkulim.