FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

simboliskas dāvaniņas viesiem

Cukurzirnis
01.12.08. 12:57

Labprāt aktualizētu tēmu par dāvaniņām viesiem.
Zinu, ka daudzi mūsu radi neatsaka palīdzību ikdienā un labprāt palīdzēs visādos darbiņos, lai mūsu kāzu diena izdotos skaista. Tāpēc es vēlētos pateikties apdāvinot ne tikai ģimeni, bet arī viesus.

Jāpiebilst, ka vēlamies īstas lauku kāzas ar manas vecāsmammas pūralādi (kura ir ļoti liela), tāpēc negribas to atstāt arī pustukšu.
Turklāt ir ticējums, ka viesu apdāvināšana kāzās vairo jaunās ģimenes bagātību 

Tā kā visa ziema vēl priekšā, man ir doma „darināt pūru”, uztaisot dāvaniņas pašai un ieliekot tajās labās domas un pateicību.
Līdz šim man ir aizķērušās tādas domas kā pašas šūts linu maisiņš ar pašu lasītu zāļu tēju vai riekstiem. Tomēr šķiet, ka varētu atrast kaut ko vēl atbilstošāku un saistītu tieši ar MUMS un MŪSU skaisto dienu.
Patīk doma arī par īpašajiem CD, bet tie visdrīzāk būs balvās.

Būtu pateicīga, ja Jūs padalītos idejās!

Skatīt ziņojumus:
veta123
01.12.08. 14:26
Kāzu datums: 07.08.2009
Paldies par ideju, nebiju nemaz iedomājusies par šāda veikala apsekošanu :)
Knope
01.12.08. 14:26
Kāzu datums: 26.07.2008
Vēl laiciņu atpakaļ pirku aptuveni 0,5l tilpuma maisiņu par Ls0,99 Novaluxā. Kopā salikti bija spirālīšu un plakanie rozetes veida
Knope
01.12.08. 14:28
Nav par ko :) Kopš vīriņam par negaidītu pārsteigumu apaļā jubilejā piepildīju viņa kluso bērnības sapni par akvāriju, nācies Zoo veikalā iepazīt arī šo man līdz šim pavisam svešo un vienaldzīgo nodaļu:) Līdz tam tālāk par kaķu barības stūri nebija nācies doties :)
Knope
01.12.08. 14:49
Starp citu, pie amatu dalīšanas, ņemot vērā Karaļnama, pasaku kāzu tematiku - visiem mazajiem viesiem - Laumiņām un Elfiem tika dāvāti ziepju burbuļi kāzu tortes formātā. Lai ikviens justos vajadzīgs un nodarbināts:) Novaluxā 6 gab - ls1.39
Kenta
01.12.08. 17:57
Kāzu datums: 13.06.2009
Tie ziepju burbuļi bērniem ir laba ideja !
Madeline
03.12.08. 11:08
Kāzu datums: 14.08.2009
Mums būs pašu lasīta tēja manis tamborētos maisiņos :)
Dzuulija
04.12.08. 15:37
Mēs savās kāzās viesiem dāvinājām, mazus tilla maisiņus, kuros bija ozollapiņas un klāt mūsu pateicība par to, ka tajā dienā bija kopā ar mums. Ozollapiņas bija tāpēc, ka mūsu jaunais uzvārds ir Ozoli. Nu viesiem patika. Mēs gan bijām tās lapiņas arī iesmaržinājuši ar smaržīgu eļļinu, tomēr pēc manām domām tā bija pārāk stipra. Man liekas, ka tāda veida dāvaniņa ir ne tikai mīļa, bet arī samērā praktiska! ;)