FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Pirmais valsis- NE VALSIS

annalee
06.11.08. 12:16

Gribēju zināt vai kāda ir dejojusi pirmā valša vietā, kādu citu deju? Pretēju ierastajam. Varbūt padalaties pieredzē- kā gāja, kādi misēkļi, ko par to visu teica viesi, vai paši iestudējāt utt.

Skatīt ziņojumus:
ulula
21.10.10. 15:29
Kāzu datums: 21.08.2010
varu padalīties, kā bija mums.

Mēs noteikti zinājām, ka pirmādeja noteikti nebūs valsis, jo mums pašas kāzas nebija pēc visām tradīcijām :)

Pētijām video youtube.com un jāsaka, ka tur liela daļa ir ļoti līdzīgi- popūrijs ar dažādām dziesmām un kustībām, smieklīgi, bet uzmanību nespēj noturēt visas 3-4 minūtes un daudzi ko tādu dara.

Izlemām dejot "Time of my life" no Dirty dancing pirmās daļas, kur Patriks Sveizijs ar partneri dejo salsas ritmos. Nav lēnais gabals, ir romantisks ar sexy pieskaņu- tieši tas, kas nepieciešams, lai patiktu pašiem un viesiem nebūtu garlaicīgi. Iestudējām 2.5 minūtes dejas, kas bija pilnīgi pietiekoši tam Uhh; otrā dziesmas daļā iesaistījām viesus salsas dejā:)

Un šeit varu nepiekrists jeb atspēkot meitenes viedokli par kleitu un salsu- man bija A tipa kleita, apakšsvārki ar 1 stīpu un nebija absolūti nekādu problēmu dejot salsas ritmos :)

Un varu teikt, ka viss izdevās lieliski un gan mums pašiem gan viesiem patika, jo viņi varēja kustēties līdzi.
Seene
21.10.10. 16:34
Kāzu datums: 29.07.2015
biju kāzās, kur dejoja tango. manā skatījumā - pilnīgi garām! kāzu kleita NAV TAM PAREDZĒTA, ja tā ir gara un bez šķēlumiem... :( izskatījās ne pārāk glīti... tādēļ, manuprāt - valsis ir vispiemērotākais :) var mēģināt varbūt fokstrotu :) to neesmu redzējusi dzīvajā kāzās :)
Zhagatinja
21.10.10. 23:06
Kāzu datums: 15.07.2011
nu mans iecereetais diemzheel nekaads dojotaajs un nu noteikti njemsim kaadas studijas paliidziibu un iisteniibaa taa ir muusu diena un kaadu deju mums uzstudees taada buus galvenais , lai taa buutu muusu dziesma un tantuki var runaat ko vien veelas