FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Ne-tradicionālas kāzas

Levinia
19.10.08. 16:58

Ko interesantu darījāt/apmeklējāt kāzās, bija netradicionāls pasākums? Es pati esmu pārdomās, jo zinu ko tiešām negribu - ābolos košanu, mīļvārdiņos saukšanu un daudzas citas standarttradīcijas, bet tad jāizdomā, kas ekvivalents kas nāks vietā!!

Skatīt ziņojumus:
Levinia
30.10.08. 22:31
es jau pamazām sāku piefiksēt visādas idejas uz papīra :) par boli - ļoti laba doma, garšīgi un viesi tik ātri nepiedzeras :)
bebriic
21.10.08. 11:32
Kāzu datums: 07.08.2009
gribas atbildēt.manuprāt sendienās kāzas tika svinētas pāris dienas ar visu dzeršanu:) bet tā jau ir arī mūsdienās:)
Mīkijs
21.10.08. 11:24
Kāzu datums: 10.08.2007
:) Vai tad alkohols ir pieskaitāms pie tradīcijām ? :)

Atbildēt nevajag
hainta
21.10.08. 10:27
Kāzu datums: 01.08.2008
jaaa, mums ar bija diezgan netradicionaalas kaazas, tacu protams neiztika arii bez daziem tradicionaaliem piesitieniem... tacu tadi bija maz.. Piemeram micosanas vieta- visi sadedza un tureja rokas svecites.. tad katrs naca klat mums un teica novelejumu atdodot so sveciti mums.. lidz ar to beigas mums bijja paplate ar daudz daudz degosham svecitem...

Tad vel- mes nedzeeraam, jo no alkohola bija tikai nedaudz shampis un bole...

Vispar bija daudz tadu sikumu, kas paratsi kaazaas nav... ceremonija piemeeram notika briivaa dabaa uz veetaa meinarda salas- bija fantastiski...

arii piemeeram tas, ka 24.00 aizbraucam prom uz pavisam citu vietu un palikam nakshnjot viesniicaa, no kuras pa taisno laidaam celojumaa uz Spaaniju... utt
Levinia
20.10.08. 20:16
Paldies, mīļās, negaidīju tādu atsaucību, nu jau vairāk man pašai arī saradušās visādas idejas!!
Tralla
20.10.08. 16:39
Kāzu datums: 18.11.2008
Mums arī vedēji noprasīja, lai uzreiz pasakam, ko negribam. Un man jau apmēram bija saraksts gatavs. Vienīgais, ko no kāzu tipiskajām izdarībām taisīsim, būs mičošana, bet to pašu laikam jautrās noskaņās un ar pirts micēm, jo pēc mičošanas sāksies neformālā daļa ar iešanu pirtī.
Nekādas bikšu rakšanas zemē, šķīvju plēšanas un līdzīgas izdarības (no sērijas - lai turpmākajā dzīvē viss ir čikiniekā) negribējām jo vairak tāpēc, ka laulājamies baznīcā un tomēr tādā kristīgā garā, kur tās māņticības, šķiet, īsti neiederas. Kā arī tas viss liekas tāds pārāk 'nodrāzts'. Ko likt vietā, paliks vedēju ziņā :) Par mīļvārdiņiem un citām rotaļām - ok. Gan jau pārdzīvošu, ja būs :)
Toties iesim likt ziedus pie brīvības pieminekļa. Nu tas tā vairāk kāzu datuma dēļ.
pomerancu
20.10.08. 16:19
Kāzu datums: 19.07.2008
Jaa, mees arii baigi daudz ko negribeejaam, ieskaitot visaadas dumjas rotalas utt. un jaateic, ka vedeeji bija sameeraa satraukti - ko tad dariis?? Bet bija jau viss Ok, lielaa meeraa gan pateicoties draugiem, kuri taisiija priekshnesumus - tas bija briiniskkiigi, un es nenozeeloju neko no taa kas nebija (ne aabolos koshanas, ne tiltu, ne miccosanas, ne milzu pidzammas), jo viss, kas bija, bija skaisti :)) Loti, loti skaisti :))
lapsiiteee
20.10.08. 12:05
Kāzu datums: 11.07.2009
arī mēs gribam kaut ko orģinālu, netradicionālu! to pateiksim vedējiem, lai nu domā! :))
Noelle
20.10.08. 11:16
Kāzu datums: 19.07.2014
izskatās, ka pēdējā laikā arvien vairāk jauno pāru noskaņoti pret jau tik ierastajām atrakcijām :) arī mēs jau no pirmās gatavošanās dienas bijām pilnīgi pārliecināti, par lietām, ko nevēlamies redzēt savā kāzu dienā...ne jau tik ierastās ābolu košanas, ne šķīvju plēšanas...nevēlamies pat mičošanu tās jau tik ierastajā veidolā, ar svecēm, dziesmām u.t.t. (tas, protams, nenozīmē, ka esam pret šo tradīciju kā tādu - pilnīgi neiebilstam to redzēt citās kāzās, ne savās) :))
bebriic
20.10.08. 09:39
Kāzu datums: 07.08.2009
ar mani ir tā, ka nepavisam negribas šādas atrakcijas. kaut kā neiet pie sirds. tādēļ man nebūs atrakcijas:)
aijochka
20.10.08. 08:57
http://www.precos.lv/forum/index.php?bid=348937&pid=1105398

mūsu svinības :) tikai mēs -divatā(ja neskaita vedējus zagsā), braucām kur gribējām, darījām ko gribējām, bez viesiem un visām no tām izrietošām atrakcijām...
ingreta
20.10.08. 08:12
Kāzu datums: 20.02.2016
http://www.precos.lv/forum/index.php?bid=348937&pid=353824&from=1

šeit mans kāzu ieskats ,galīgi netradicionāli,jo galdi bija zviedru piknikaa veidā.Un kamēr vieni cepa šašlikus ,citi r laivām vizinājās ,citi dejoja ,bet citi atrakcijās gāja.Pēc kāzām visi viesi bija sajūsmā par tik labām kāzām.
Miiciite
20.10.08. 02:15
Kāzu datums: 06.09.2008
ES iekopēšu mūsu kāzu scenāriju,ko te reiz kaut kur rakstiju:
Mums ieplānots būt mūsu dienā pašiem un lieciniekiem. Un vēl būs paziņa, šoferis,kas mūs visus izvizinās .Esam nolīguši arī fotogrāfu fotosesijai.Paredzama ceremonija zagsā, pēc tās dodamies uz Jaunmoku pili. Pa ceļam, cik zināms, būšot vedēji mums sagatavojuši pāris atrakcijas un pirmo valsi brīvā dabā. Pēc tam Jaunmoku pilī būs fotosesija un vakariņas restorānā. Tai dienai tas arī viss. Auto būs pušķots, līgavas pušķis būs un paši pucēsimies tāpat,kā būtu jāpucējas uz lielām kāzām. Nākamajā dienā paredzēts pikniks tuvākajiem draugiem,radiem. Ap 20 cilvēki(pieauguši) un bariņš bērnu. Dāvanā pieteikts nedāvināt neko citu,kā vien piknikam groziņu. Pasūtijām 3 stāvīgu kāzu kūku. Un vakara noslēgumā paredzēts pie jūras krēslā vai tumsā palaist gaisā brīnumlaternas. Nu redzēsim kā izdosies,pēc nedēļas jau to zināšu.

Nu jau to zinu. Izdevās viss ļoti jauki un kā plānots. Bildes var apskatīt šeit:

http://www.precos.lv/forum/?bid=348937&pid=1322902
Levinia
19.10.08. 21:37
paldies par dalīšanos ar kāzu piedāvājumiem, vēl ar visām fotogrāfijām!! Izskatās jautri - kāzas svinējāt Ventspilī? Tas rātslaukums izskatās pēc Ventspils rātslaukuma :)
sinduciitis
19.10.08. 19:15
Nu mums gandrīz viss bija tādā mazliet netradicionālā garā un viss bija ļooti interesanti un bezgala jauki :)Vēl paspējām izjāt gan ar zirgiem,gan ar laivu,gan plostu :) Un vēl kas man bija liels pārsteigums...kad gaidīju ierodamies līgavaini,ieradās mūks ar maijpuķīšu pušķi un lūdza manu roku,kad es atteicu,tad tik ieradās līgavainis :) To visu gan sagatavoja mani superforšie vedēji :)
sinduciitis
19.10.08. 19:10
tad rātslaukumā bija paslēpts akordeons un vīriņam bij jāspēlē un man jādzied kāda dziesma...tā nu abi sniedzām nelielu koncertu kāzu viesiem un apmulsušajiem garāmgājējiem :D
sinduciitis
19.10.08. 19:07
kad gājām pāri lielajam tiltam,vedēji mums lika nostāties vienam aiz otra un tad atskanēja dziesma...pastum,pastum,pietupies....tā mēs arī šķērsojām tiltu deju solī...
sinduciitis
19.10.08. 19:03
tad vēl Euroskor veikalā man bija jāatrod lielākā izmēra kurpe un jāpiemēra tā...bet vīram jāatrod mazākā...
sinduciitis
19.10.08. 19:00
Nu mums nebija ābolā košana...bet vīnogās :D Un mums patika,bija interesanti un pēcāk visa vakara garumā dejojot piedejojām tur klāt un nokodām pa kādai odziņai :)
Laganovska
19.10.08. 17:10
Mes palenām sākam pārdomāt,ka arī visu to negribam...it kā jau ir noskatīts viesu nams,bet tomēr laikam svērsimies uz to pusi,ka salaulāsimies baznīcā,tad ar pašiem tuvakajiem svētku pusdienas/vakariņas kādā restoranā un viss...