FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Medusmēnesis

Melnā_pērle
21.09.08. 16:54
Kāzu datums: 08.08.2009

Vai jūs lūdzu nevarētu mums ieteikt kur braukt medusmēnesī? Zinam tikai to, ka gribam siltās zemes un maksimālu kūrortu. :) Un vēl, vedējiem gribam dāvināt atpūtas ceļojumu ārpus Latvijas. Vai varat ko ieteikt?

Skatīt ziņojumus:
pomerancu
22.09.08. 15:39
Kāzu datums: 19.07.2008
Jaa, nu Bali noteikti ir taa vieta, kuru ik viena no mums var atlauties...
brenda
22.09.08. 13:09
Kāzu datums: 16.08.2008
Mēs bijām Bali, Indonēzijā. Tiešām ļoti, ļoti skaisti un piemēroti medusmēnesim. Mums ļoti patika! :) Un noteikti labāk, nekā Ēģiptē - Ēģipte un visi citi tuvie ceļojumi mums nelikās piemēroti medusmēnesim - gribējās ko tādu, ko var atcerēties ilgi un uz kurieni tik drīz, diez vai aizbrauksim. Bet uz tuvajām vietām var braukt katru gadu. :)
Tāpēc visiem iesaku - Bali! ;)
22.09.08. 09:19
Indonēzija tik tiešām ir ideāla medusmēnesim, bet ne visiem var iet pie sirds pārlidojums,dīvainā kultūra.
vineta
22.09.08. 08:40
Mēs bijām Sicīlijā, atpūtāmies viesnīcā atahotel Naxos Beach resort, tā kā līdz šim nebiju gandrīz nekur ceļojusi, izņemot autobusu ceļojumus. Man tur likās kā paradīzē, mēs bijām nedēļu no astotā septembra un vēl joprojām lidoju kā pa mākoņiem. Tagad internetā uz sicīliju un tieši to pašu viesnīcu ir labi pēdējā brīža piedāvājumi. Viesnīcas pluss, tā ir ar savu pludmali un nevajag baidīties, ja nevar dabūt istabiņu viesnīcas galvenājā ekā, viesnīcas teritorijā ir ļoti daudz mazu mājiņu, kurās ir vairākas istabiņas, mēs dzīvojām vienā no tādām mājiņām, otrajā stāvā ar balkoniņu, bija superīgi, jo numuriņi tur ir tādi paši kā viesnīcas galvenajā ēkā :)
scorpio20
22.09.08. 08:18
Kāzu datums: 23.08.2008
Mēs braucām uz Krētas salu... Esmu stāvā sajūsmā par šo salu...labprāt aizbrauktu uz turieni vēlreiz...Tur ir pasakaina daba, labas ekskursijas,pludmales un izklaides iespējas.. Sezona no aprīļa līdz oktobra beigām....=)
Melnā_pērle
21.09.08. 22:41
Malacis, tas tik tiešām ir oriģināli! :) Mana ikdiena ir saistīta ar aktivitātēm, bērniem.... Topošajam vīram arī ir ne mazāk aktīvs darbs... Varbūt tieši tāpēc mēs esam nolēmuši medusmēnesi pavadīt sauļojoties pludmalē un nesatraukties ne par ko... :)

Paldies jums par ieteikumiem. Esmu jau apskatījusi jūsu ieteiktās vietas un ir tādas, kas atmiņā palikušas :)
spigana_k
21.09.08. 22:30
Nu ta ka man nekad nav patikusi kurorti un vartisanas pludmale, tad mes sava medusmenesi brauksim uz Disnejlendu :)
amnesia
21.09.08. 20:56
Kāzu datums: 23.08.2008
nu uz ēģipti vai tunisiju tomēr neiesaku braukt, āfrika paliek āfrika - katrā ziņā serviss labāks būs kaut tai pašā turcijā 5* viesnīcā, nekā āfrikas 5*

es brauktu uz kādām klusā okeāna salām
(p.s. mūsu kāzu ceļojums gadījās tā, ka ieplānots tika pirms domas par kāžam kā tādām :))
bet gada jubileju tiešām vajadzētu braukt svinēt uz kādām feinām salām)
Minna_Bremze
21.09.08. 20:52
Ir svarīgi, KAD, kurā mēnesī tiek plānots ceļojums. Ja vasarā, tad labāk neizvēlēties klasiskos kūrortus - tajā laikā tur ir +40 grādi.
oktobris
21.09.08. 20:34
Rodas sala - ļoti skaista un romantiska un 7 dienās var aptvert visu salu
Melnā_pērle
21.09.08. 20:05
Nu redz, es varbūt gribētu aizbraukt uz visiem kūrortiem, jo neesmu bijusi nevienā. Bet mēdusmēnesī gribas ko īpašu un īpašu vietu. Tā kā neesmu lielā lietas kursā - jautāju tām, kas bijušas un var ko pastāstīt. :)

Paldies Tev Minna_Bremze par atsaucību :)
bebriic
21.09.08. 18:34
Kāzu datums: 07.08.2009
nekad neesmu sapratusi kā cilvēks pats nevar izdomāt uz kurieni braukt-cits jau neieteiks to, ko pati gribi! ja nu vienīgi-nekur tā īpaši negribas:)
Minna_Bremze
21.09.08. 18:28
Ja gribi maksimālu kūrortu, tad jau vienalga, kur braukt. Ēģipte, Turcija, Tunisija. Ja ir nauda, iesaku Indonēziju. Bet lieta tāda, ka visi kūrorti kūrortu zemēs principā ir vienādi.