FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Medusmēnesis

Melnā_pērle
21.09.08. 16:54
Kāzu datums: 08.08.2009

Vai jūs lūdzu nevarētu mums ieteikt kur braukt medusmēnesī? Zinam tikai to, ka gribam siltās zemes un maksimālu kūrortu. :) Un vēl, vedējiem gribam dāvināt atpūtas ceļojumu ārpus Latvijas. Vai varat ko ieteikt?

Skatīt ziņojumus:
Enki
23.09.08. 17:38
Kāzu datums: 02.08.2008
mēs šogad augustā bijām Horvātijā (14dienas ar lidmašīnu). Mums jau baigi patika, bet nakamreiz brauksim ar savu mašīnu un ceļosim pa visu valsti:)
pomerancu
23.09.08. 17:16
Kāzu datums: 19.07.2008
Jaa, katalogu vajag panemt gan:) es gan biju vienaa 3*viesniicaa un nebija nekaadas vainas - tikai pareizi pasmaidiit, kaadu Laimas sokolaadi recepcijaa ieskiebt, kaadu dolaarziimi un arii 3* tiec pie lielas istabas ar balkonu un skatu uz juuru. Tas nu taa. Tuuroperatoru ekskursijas gan neiesaku - labaak pie vieteejaam agentuuraam pastaigaat - viss buus OK, tikai samaksaasiet mazaak. Un arii nacionaalo sharmu iepaziisiet. Relax viesniicas pludmalee gan diez vai buus atrodams... viniem taa izpratne par atpuutu taada jokaina - nemitiigi naak klaat un piedaavaa vingrot un dejot pie baseina, speeleet rotalas, taisiit masaazzas un tetoveejumus... :)))
any_a
23.09.08. 16:41
Kāzu datums: 23.08.2008
Es noteikti ieteiktu aiziet, uz ceļojumu aģentūru un paņemt Novatours (var arī kādu citu vēl) katalogu konkrētai sezonai - tur ir informācija par katru valsti un tajā piedāvātajām viesnīcām - ar visiem aprakstiem un cenām, tad mājās lēnā garā paši varēsiet izlemt uz kurieni doties:)
Saulite23
23.09.08. 16:15
Kāzu datums: 18.08.2007
Hurgadā ieteiktu labāk ņemt patālāk no pilsētas, jo uz centru kursē autobusi vai takši no viesnīcām. Pilsētā baigā burzma un tie uzbāzīgie pārdevēji ar apnīk :(( Labas viesnīcas ir Hilton, Makadi Bay (laikam bija nosaukums, Albatross utt). Tur visa piekraste ar viesnīcām. Zemāk pa 4 zvaigznēm labāk nevajag, ekskursijas parasti piedāvā tūroperators.
montha
23.09.08. 10:19
Kāzu datums: 15.08.2008
noteikti ņemiet viesnīcu ne zemāku par 4*, jo ļoti uzmanīgam ir jābūt ar ēdināšanu, kas zemākas klases viesnīcā ne retums beidzas ar atvaļinājumu pie "porcelāna altāra" . Atrašanās vietas tuvums pie pilsētas nav tik būtisks, jo katrā viesnīcā ir tūroperatori, kas uz vietas piedāvā visas ekskursijas ar visu transfēru no viesnīcas:) bet uz pilsētiņu var aizbraukt ar taksi, jo to cenas tur ir pat ļoti sakarīgas.
laimigaaa
22.09.08. 22:24
Pēc lasītajām diskusijām par Ēģipti - laikam tomēr labāk 4* vai 5*.
Cenu kategorija..hmm..par 10n, ja varētu 400-650 par viesnīcu - būtu jauki.
Par tuvāk vai tālāk no centra - nezinu, varbūt varat ieteikt kā labāk, jo lasot tajos pašos draugos, ir dažādi viedokļi - cits uzskata, ka vajag izjust pilsētā, bet daži ka labāk tomēr patālāk.
Neesam ceļotāji ar stāžu,ja nu vienīgi pie draugiem Īrija vai Anglija:) Bet nu nekad nav par vēlu sākt.
Viennozīmīgi no Ēģiptes vēlamies:
1) valts apskate - Luksora, Kaira, aleksandrija - tā ka tikai viesnīcā nesēdēsim
2) viesnīca pie jūras - jo gribas dažas dienas pilnīgu relaksu.
amnesia
22.09.08. 21:55
Kāzu datums: 23.08.2008
ar cik * interesē, kādā cenu kategorijā?
vēlies tuvāk centram, jeb labāk tālāk?
amnesia
22.09.08. 21:54
Kāzu datums: 23.08.2008
:D :))
neesmu tīņu vecumā, kura kaut ko nezinātu :P
esmu redzējusi sekas ITKĀ normālām grūtniecībām un man lēmums ir viens - tad, kad reiz pati būšu stāvoklī, man nebūs lidojumu ne pirmajā ne trešajā ne astotajā mēnesī, pat neskatoties uz to, ka man ceļošana ir slimība - nav vēlmes riskēt ne par gramu attiecībā uz šito, kaut arī neveiksmīgie lidojumi ir tikai izņēmumi ....
bet ne jau par to šeit stāsts ;) un katrs dara kā vēlas - pie tā arī paliksim, citādi šī tēma būs jāpārness uz calis.lv :)))))))))))))
laimigaaa
22.09.08. 21:40
Meitenes, jūs kā ceļotājas ar pieredzi, varbūt varat ieteikt jauku viensīcu Ēģiptē - Hurgadā? Tā nu sanācis, ka ceļojuma galamērķi bijām saplānojuši pirms kāzām. Ir nopirktas airbaltic biļetes, bet neesam vēl rezervējuši viesnīcu.
Zjanis
22.09.08. 19:39
Kāzu datums: 26.07.2008
Droši tevi varu iepriecināt, ja puncīti ir mazulis, un grūtniecība noris normāli, tad nekādas problēmas lidošana nesagādā. Deviņu mēnešu laikā, kamēr biju stvāvoklī, lidoju 8reizes. Nekādu problēmu, pēdeja vēl pie tam bija 8.mēnesī. Tā kā, neķer krenķi, ceļošanai nebūs jāpieliek uz laiku punktiņš.

brenda
22.09.08. 17:08
Kāzu datums: 16.08.2008
Mēs jau paši arī diez vai varētu atļauties - tad būtu ilgāk jāpakrāj. Bet tieši tāpēc palūdzām kāzu viesus dāvināt naudiņu kāzu ceļojumam. Tas bija ļoti labs atbalsts, lai mūsu sapnis par eksotisku medusmēnesi piepildītos! :)
bebriic
22.09.08. 16:50
Kāzu datums: 07.08.2009
www.couchsurfing.com ir tiem, kas vēlas sapazīties ar cilvēkiem. man tas nav pa prātam, jo nevēlos dzīvoties pie citiem, rēķināties ar citiem:) bet labs veids "studentiem-ceļotājiem".
bebriic
22.09.08. 16:48
Kāzu datums: 07.08.2009
man sāk likties, ka vecumdienās vēršu vaļā ceļojumu biroju, jo pašreiz man ir cita profesija, lai gan sirdī esmu iekš ceļojumiem:) iedegos, ja varu kādam palīdzēt saplānot ceļojumu! varu stundām ilgi pavadīt pie datora meklējot,meklējot,meklējot:)
spigana_k
22.09.08. 16:47
vispar piekritu par to pasu planosanu- ar savu Disnejlendu darisim ta, ka dzivosimies tur 2-3 nedelas un pec tam uz savu galvu pa Ameriku... :)
ja jau reiz runajam par celosanu- man pasai loti patik si ideja www.couchsurfing.com riktigi forsi, pati ari pamazam iesaistos :)
bebriic
22.09.08. 16:46
Kāzu datums: 07.08.2009
a mēs neesam dvīņu māsas?:):) tieši manas domas par ceļojumu plānošanu.radiem un paziņām esmu iecienīts "ceļojumu konsultants". esmu izbraukājusies pa eiropu pa lētām naudiņām, bet nezaudējot komfortu:)
es tikai un vienīgi ceļojumus plānoju pati! un braucu TIKAI ar draugu,retu reizi ar māsu, jo man nepatīk ka man savā ceļojumā man ir jārēķinās ar citiem...egoists laikam:)
piekrītu, ka uz "eksotiskākām" valstīm ir jāņem kāds tūroperators...pārāk riskanti, lai gan paziņa ir braukusi uz Indiju uz savu galvu.
amnesia
22.09.08. 16:39
Kāzu datums: 23.08.2008
paši plānojiet, vai izmantojiet ceļojumbirojus?

es no savas puses varu teikt, ka uz tādām ēģiptēm, tunisijām labāk nevajag pašiem organizēt, bet tomēr drošāk ir braukt ar grupu - āfrika paliek āfrika - uz D-āfriku var braukt uz savu galvu, ja ir kas tajā galā sagaida, un kam uzticēties, citādi ... nu nezinu -- visādi var gadīties, uz turciju, ja brauc uz kūrortiem, nav īsti jēgas pašam kaut ko plānot

bet no savas pieredzes varu teikt, ka portugāle, spānija, francija, vācija, šveice, itālija, grieķija - principā visas eirotripa valstis ir noteikti jāplāno pašiem un jābraukā uz savu galvu pēc sava plāna, jo tad var apskatīt daudz daudz vairāk un ceļošana ērtāka - un izmantojot TOMtomu - -ideāli - pazaudēties nereāli! :P
ar papīra karti braucot čakars pilsētās - atrast var, bet laiku ilgāku prasa
mašīnas īrēt - vienkāšāk starptautiskajos birojos, bet lētāk konkrētās valsts vietējās firmiņās

ja brauc tīri kūrortā gulēt, tad ir citādi! - nezinu vai baigais tolks pašam pirkt biļeti un meklēt viesnīcu - -vienkāršāk tūrfirmā paņemt gatavu paketi -- pat lētāk reizem sanāk!

uz ameriku var uz savu galvu braukt pavisam noteikti

uz salām (piemēram klusajā okeānā), ērti un lēti izmantot vācijas tūrfirmu piedāvājumus (ir ar visām viesnīcām arī)

uz malaiziju, taizemi lēti sanāk caur ziemeļvalstīm braukt, ņemt viesnīcas un iekšējos reizus uz vietas par mazām naudiņām - uz saliņām piemēram - paradīze zemes virsū par lētam, salīdzinoši naudām


man pašai ceļojuma plāna sastādīšana ir vesels azarts, cik neesmu izurbusies cauri aviokompāniju piedāvājumiem, vācijas tūrfirmu piedāvājumiem ... un atrast tiešām var labu labās lietas + sakombinēt ar lētajām aviokompānijām no Rīgas!
bebriic
22.09.08. 16:26
Kāzu datums: 07.08.2009
jaaaa-arī es esmu saslimusi ar šo "ceļojumslimību", kas neļauj sēdēt mājās
amnesia
22.09.08. 16:22
Kāzu datums: 23.08.2008
bebriic! oo jaa - taisnība
tur jau tā nelaime - pa šiem diviem gadiem būts dānijā, ēģiptē, tunisijā, vācijā vairrākkārt, somijā, zviedrijā, itālijā, sanmarino, šveicē, spānijā, andorā, grieķijā - jo vienmēr ir biku pietrūcis lai aizbrauktu kur tālāk un bijis tieši laikā, lai brauktu tepat - tieši tāpēc mēs nolēmām nepadoties kārdinājumam un labāk neaizbraukt vienā ceļojumā tepat kaut kur, bet pagaidit dažus mēnešus - un aizbraukt tur, kur tik ilgi atlikts :D
un vēl viena šaize! - - vienmēr atvaļinājumu par maz, lai aizbrauktu visur, kur gribas :P

p.s. un tu te ierunājies par 2-3 gadiem! -- vai tu traka!? -- tādu laiku jau nemaz nevar pārdzīvot, vismaz tie kas ar ceļošanu saslimuši - un tiešām nezinu, ko darīsu, kad piemēram būšu stāvoklī un lidot nekur nevarēšu! ... grūti laiki būs!


bet vienalga - -galvenais novēlu visām aizbraucot kāzu ceļojumā izjust īpašo burvību, kas saistās ar kāzām, skaisto pēckāzu laiku, īpašajām sajūtām, lai arī paši nejauši aizbraucām kāzu ceļojumā tepat uz grieķiju, tik un tā - jutāmies fantastiski - tamdēļ -- nav taču nozīmes, kur tieši braukt, galvenais esiet jūs abi - jaunlaulātie :))))))))
bebriic
22.09.08. 16:14
Kāzu datums: 07.08.2009
tā kā es pāris reizes gadā braucu ceļojumos-es nespētu ciesties gadu-divus-trīs līdz sakrātu kādam grandiozam ceļojumam, jo tepat Eiropā ir GRANDIOZAS vietas.tā pati pieminētā sicīlija, itālijas ne-populārie galamērķi, francijas lauki...
amnesia
22.09.08. 15:47
Kāzu datums: 23.08.2008
protams, ka ne jau visi var atļauties, bet ja var atļauties ar iesaku kaut kur tālāk, kur katru gadu neaizbrauksi
mēs ar vīru vakar nolēmām, ka nekur nebraucam, kamēr neesam aizbraukuši savā jau pāris gadus lolotā tālākā ceļojumā!