FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Medusmēnesis

Melnā_pērle
21.09.08. 16:54
Kāzu datums: 08.08.2009

Vai jūs lūdzu nevarētu mums ieteikt kur braukt medusmēnesī? Zinam tikai to, ka gribam siltās zemes un maksimālu kūrortu. :) Un vēl, vedējiem gribam dāvināt atpūtas ceļojumu ārpus Latvijas. Vai varat ko ieteikt?

Skatīt ziņojumus:
bebriic
22.09.08. 16:48
Kāzu datums: 07.08.2009
man sāk likties, ka vecumdienās vēršu vaļā ceļojumu biroju, jo pašreiz man ir cita profesija, lai gan sirdī esmu iekš ceļojumiem:) iedegos, ja varu kādam palīdzēt saplānot ceļojumu! varu stundām ilgi pavadīt pie datora meklējot,meklējot,meklējot:)
bebriic
22.09.08. 16:50
Kāzu datums: 07.08.2009
www.couchsurfing.com ir tiem, kas vēlas sapazīties ar cilvēkiem. man tas nav pa prātam, jo nevēlos dzīvoties pie citiem, rēķināties ar citiem:) bet labs veids "studentiem-ceļotājiem".
brenda
22.09.08. 17:08
Kāzu datums: 16.08.2008
Mēs jau paši arī diez vai varētu atļauties - tad būtu ilgāk jāpakrāj. Bet tieši tāpēc palūdzām kāzu viesus dāvināt naudiņu kāzu ceļojumam. Tas bija ļoti labs atbalsts, lai mūsu sapnis par eksotisku medusmēnesi piepildītos! :)
Zjanis
22.09.08. 19:39
Kāzu datums: 26.07.2008
Droši tevi varu iepriecināt, ja puncīti ir mazulis, un grūtniecība noris normāli, tad nekādas problēmas lidošana nesagādā. Deviņu mēnešu laikā, kamēr biju stvāvoklī, lidoju 8reizes. Nekādu problēmu, pēdeja vēl pie tam bija 8.mēnesī. Tā kā, neķer krenķi, ceļošanai nebūs jāpieliek uz laiku punktiņš.

laimigaaa
22.09.08. 21:40
Meitenes, jūs kā ceļotājas ar pieredzi, varbūt varat ieteikt jauku viensīcu Ēģiptē - Hurgadā? Tā nu sanācis, ka ceļojuma galamērķi bijām saplānojuši pirms kāzām. Ir nopirktas airbaltic biļetes, bet neesam vēl rezervējuši viesnīcu.
amnesia
22.09.08. 21:54
Kāzu datums: 23.08.2008
:D :))
neesmu tīņu vecumā, kura kaut ko nezinātu :P
esmu redzējusi sekas ITKĀ normālām grūtniecībām un man lēmums ir viens - tad, kad reiz pati būšu stāvoklī, man nebūs lidojumu ne pirmajā ne trešajā ne astotajā mēnesī, pat neskatoties uz to, ka man ceļošana ir slimība - nav vēlmes riskēt ne par gramu attiecībā uz šito, kaut arī neveiksmīgie lidojumi ir tikai izņēmumi ....
bet ne jau par to šeit stāsts ;) un katrs dara kā vēlas - pie tā arī paliksim, citādi šī tēma būs jāpārness uz calis.lv :)))))))))))))
amnesia
22.09.08. 21:55
ar cik * interesē, kādā cenu kategorijā?
vēlies tuvāk centram, jeb labāk tālāk?
laimigaaa
22.09.08. 22:24
Pēc lasītajām diskusijām par Ēģipti - laikam tomēr labāk 4* vai 5*.
Cenu kategorija..hmm..par 10n, ja varētu 400-650 par viesnīcu - būtu jauki.
Par tuvāk vai tālāk no centra - nezinu, varbūt varat ieteikt kā labāk, jo lasot tajos pašos draugos, ir dažādi viedokļi - cits uzskata, ka vajag izjust pilsētā, bet daži ka labāk tomēr patālāk.
Neesam ceļotāji ar stāžu,ja nu vienīgi pie draugiem Īrija vai Anglija:) Bet nu nekad nav par vēlu sākt.
Viennozīmīgi no Ēģiptes vēlamies:
1) valts apskate - Luksora, Kaira, aleksandrija - tā ka tikai viesnīcā nesēdēsim
2) viesnīca pie jūras - jo gribas dažas dienas pilnīgu relaksu.
montha
23.09.08. 10:19
Kāzu datums: 15.08.2008
noteikti ņemiet viesnīcu ne zemāku par 4*, jo ļoti uzmanīgam ir jābūt ar ēdināšanu, kas zemākas klases viesnīcā ne retums beidzas ar atvaļinājumu pie "porcelāna altāra" . Atrašanās vietas tuvums pie pilsētas nav tik būtisks, jo katrā viesnīcā ir tūroperatori, kas uz vietas piedāvā visas ekskursijas ar visu transfēru no viesnīcas:) bet uz pilsētiņu var aizbraukt ar taksi, jo to cenas tur ir pat ļoti sakarīgas.
Saulite23
23.09.08. 16:15
Kāzu datums: 18.08.2007
Hurgadā ieteiktu labāk ņemt patālāk no pilsētas, jo uz centru kursē autobusi vai takši no viesnīcām. Pilsētā baigā burzma un tie uzbāzīgie pārdevēji ar apnīk :(( Labas viesnīcas ir Hilton, Makadi Bay (laikam bija nosaukums, Albatross utt). Tur visa piekraste ar viesnīcām. Zemāk pa 4 zvaigznēm labāk nevajag, ekskursijas parasti piedāvā tūroperators.
any_a
23.09.08. 16:41
Es noteikti ieteiktu aiziet, uz ceļojumu aģentūru un paņemt Novatours (var arī kādu citu vēl) katalogu konkrētai sezonai - tur ir informācija par katru valsti un tajā piedāvātajām viesnīcām - ar visiem aprakstiem un cenām, tad mājās lēnā garā paši varēsiet izlemt uz kurieni doties:)
pomerancu
23.09.08. 17:16
Kāzu datums: 19.07.2008
Jaa, katalogu vajag panemt gan:) es gan biju vienaa 3*viesniicaa un nebija nekaadas vainas - tikai pareizi pasmaidiit, kaadu Laimas sokolaadi recepcijaa ieskiebt, kaadu dolaarziimi un arii 3* tiec pie lielas istabas ar balkonu un skatu uz juuru. Tas nu taa. Tuuroperatoru ekskursijas gan neiesaku - labaak pie vieteejaam agentuuraam pastaigaat - viss buus OK, tikai samaksaasiet mazaak. Un arii nacionaalo sharmu iepaziisiet. Relax viesniicas pludmalee gan diez vai buus atrodams... viniem taa izpratne par atpuutu taada jokaina - nemitiigi naak klaat un piedaavaa vingrot un dejot pie baseina, speeleet rotalas, taisiit masaazzas un tetoveejumus... :)))
Enki
23.09.08. 17:38
Kāzu datums: 02.08.2008
mēs šogad augustā bijām Horvātijā (14dienas ar lidmašīnu). Mums jau baigi patika, bet nakamreiz brauksim ar savu mašīnu un ceļosim pa visu valsti:)