FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Medusmēnesis

Melnā_pērle
21.09.08. 16:54
Kāzu datums: 08.08.2009

Vai jūs lūdzu nevarētu mums ieteikt kur braukt medusmēnesī? Zinam tikai to, ka gribam siltās zemes un maksimālu kūrortu. :) Un vēl, vedējiem gribam dāvināt atpūtas ceļojumu ārpus Latvijas. Vai varat ko ieteikt?

Skatīt ziņojumus:
Minna_Bremze
21.09.08. 18:28
Ja gribi maksimālu kūrortu, tad jau vienalga, kur braukt. Ēģipte, Turcija, Tunisija. Ja ir nauda, iesaku Indonēziju. Bet lieta tāda, ka visi kūrorti kūrortu zemēs principā ir vienādi.
bebriic
21.09.08. 18:34
Kāzu datums: 07.08.2009
nekad neesmu sapratusi kā cilvēks pats nevar izdomāt uz kurieni braukt-cits jau neieteiks to, ko pati gribi! ja nu vienīgi-nekur tā īpaši negribas:)
Melnā_pērle
21.09.08. 20:05
Kāzu datums: 08.08.2009
Nu redz, es varbūt gribētu aizbraukt uz visiem kūrortiem, jo neesmu bijusi nevienā. Bet mēdusmēnesī gribas ko īpašu un īpašu vietu. Tā kā neesmu lielā lietas kursā - jautāju tām, kas bijušas un var ko pastāstīt. :)

Paldies Tev Minna_Bremze par atsaucību :)
oktobris
21.09.08. 20:34
Rodas sala - ļoti skaista un romantiska un 7 dienās var aptvert visu salu
Minna_Bremze
21.09.08. 20:52
Ir svarīgi, KAD, kurā mēnesī tiek plānots ceļojums. Ja vasarā, tad labāk neizvēlēties klasiskos kūrortus - tajā laikā tur ir +40 grādi.
amnesia
21.09.08. 20:56
Kāzu datums: 23.08.2008
nu uz ēģipti vai tunisiju tomēr neiesaku braukt, āfrika paliek āfrika - katrā ziņā serviss labāks būs kaut tai pašā turcijā 5* viesnīcā, nekā āfrikas 5*

es brauktu uz kādām klusā okeāna salām
(p.s. mūsu kāzu ceļojums gadījās tā, ka ieplānots tika pirms domas par kāžam kā tādām :))
bet gada jubileju tiešām vajadzētu braukt svinēt uz kādām feinām salām)
spigana_k
21.09.08. 22:30
Nu ta ka man nekad nav patikusi kurorti un vartisanas pludmale, tad mes sava medusmenesi brauksim uz Disnejlendu :)
Melnā_pērle
21.09.08. 22:41
Kāzu datums: 08.08.2009
Malacis, tas tik tiešām ir oriģināli! :) Mana ikdiena ir saistīta ar aktivitātēm, bērniem.... Topošajam vīram arī ir ne mazāk aktīvs darbs... Varbūt tieši tāpēc mēs esam nolēmuši medusmēnesi pavadīt sauļojoties pludmalē un nesatraukties ne par ko... :)

Paldies jums par ieteikumiem. Esmu jau apskatījusi jūsu ieteiktās vietas un ir tādas, kas atmiņā palikušas :)
scorpio20
22.09.08. 08:18
Kāzu datums: 23.08.2008
Mēs braucām uz Krētas salu... Esmu stāvā sajūsmā par šo salu...labprāt aizbrauktu uz turieni vēlreiz...Tur ir pasakaina daba, labas ekskursijas,pludmales un izklaides iespējas.. Sezona no aprīļa līdz oktobra beigām....=)
vineta
22.09.08. 08:40
Mēs bijām Sicīlijā, atpūtāmies viesnīcā atahotel Naxos Beach resort, tā kā līdz šim nebiju gandrīz nekur ceļojusi, izņemot autobusu ceļojumus. Man tur likās kā paradīzē, mēs bijām nedēļu no astotā septembra un vēl joprojām lidoju kā pa mākoņiem. Tagad internetā uz sicīliju un tieši to pašu viesnīcu ir labi pēdējā brīža piedāvājumi. Viesnīcas pluss, tā ir ar savu pludmali un nevajag baidīties, ja nevar dabūt istabiņu viesnīcas galvenājā ekā, viesnīcas teritorijā ir ļoti daudz mazu mājiņu, kurās ir vairākas istabiņas, mēs dzīvojām vienā no tādām mājiņām, otrajā stāvā ar balkoniņu, bija superīgi, jo numuriņi tur ir tādi paši kā viesnīcas galvenajā ēkā :)
22.09.08. 09:19
Indonēzija tik tiešām ir ideāla medusmēnesim, bet ne visiem var iet pie sirds pārlidojums,dīvainā kultūra.
brenda
22.09.08. 13:09
Kāzu datums: 16.08.2008
Mēs bijām Bali, Indonēzijā. Tiešām ļoti, ļoti skaisti un piemēroti medusmēnesim. Mums ļoti patika! :) Un noteikti labāk, nekā Ēģiptē - Ēģipte un visi citi tuvie ceļojumi mums nelikās piemēroti medusmēnesim - gribējās ko tādu, ko var atcerēties ilgi un uz kurieni tik drīz, diez vai aizbrauksim. Bet uz tuvajām vietām var braukt katru gadu. :)
Tāpēc visiem iesaku - Bali! ;)
pomerancu
22.09.08. 15:39
Kāzu datums: 19.07.2008
Jaa, nu Bali noteikti ir taa vieta, kuru ik viena no mums var atlauties...
amnesia
22.09.08. 15:47
Kāzu datums: 23.08.2008
protams, ka ne jau visi var atļauties, bet ja var atļauties ar iesaku kaut kur tālāk, kur katru gadu neaizbrauksi
mēs ar vīru vakar nolēmām, ka nekur nebraucam, kamēr neesam aizbraukuši savā jau pāris gadus lolotā tālākā ceļojumā!
bebriic
22.09.08. 16:14
Kāzu datums: 07.08.2009
tā kā es pāris reizes gadā braucu ceļojumos-es nespētu ciesties gadu-divus-trīs līdz sakrātu kādam grandiozam ceļojumam, jo tepat Eiropā ir GRANDIOZAS vietas.tā pati pieminētā sicīlija, itālijas ne-populārie galamērķi, francijas lauki...
amnesia
22.09.08. 16:22
Kāzu datums: 23.08.2008
bebriic! oo jaa - taisnība
tur jau tā nelaime - pa šiem diviem gadiem būts dānijā, ēģiptē, tunisijā, vācijā vairrākkārt, somijā, zviedrijā, itālijā, sanmarino, šveicē, spānijā, andorā, grieķijā - jo vienmēr ir biku pietrūcis lai aizbrauktu kur tālāk un bijis tieši laikā, lai brauktu tepat - tieši tāpēc mēs nolēmām nepadoties kārdinājumam un labāk neaizbraukt vienā ceļojumā tepat kaut kur, bet pagaidit dažus mēnešus - un aizbraukt tur, kur tik ilgi atlikts :D
un vēl viena šaize! - - vienmēr atvaļinājumu par maz, lai aizbrauktu visur, kur gribas :P

p.s. un tu te ierunājies par 2-3 gadiem! -- vai tu traka!? -- tādu laiku jau nemaz nevar pārdzīvot, vismaz tie kas ar ceļošanu saslimuši - un tiešām nezinu, ko darīsu, kad piemēram būšu stāvoklī un lidot nekur nevarēšu! ... grūti laiki būs!


bet vienalga - -galvenais novēlu visām aizbraucot kāzu ceļojumā izjust īpašo burvību, kas saistās ar kāzām, skaisto pēckāzu laiku, īpašajām sajūtām, lai arī paši nejauši aizbraucām kāzu ceļojumā tepat uz grieķiju, tik un tā - jutāmies fantastiski - tamdēļ -- nav taču nozīmes, kur tieši braukt, galvenais esiet jūs abi - jaunlaulātie :))))))))
bebriic
22.09.08. 16:26
Kāzu datums: 07.08.2009
jaaaa-arī es esmu saslimusi ar šo "ceļojumslimību", kas neļauj sēdēt mājās
amnesia
22.09.08. 16:39
Kāzu datums: 23.08.2008
paši plānojiet, vai izmantojiet ceļojumbirojus?

es no savas puses varu teikt, ka uz tādām ēģiptēm, tunisijām labāk nevajag pašiem organizēt, bet tomēr drošāk ir braukt ar grupu - āfrika paliek āfrika - uz D-āfriku var braukt uz savu galvu, ja ir kas tajā galā sagaida, un kam uzticēties, citādi ... nu nezinu -- visādi var gadīties, uz turciju, ja brauc uz kūrortiem, nav īsti jēgas pašam kaut ko plānot

bet no savas pieredzes varu teikt, ka portugāle, spānija, francija, vācija, šveice, itālija, grieķija - principā visas eirotripa valstis ir noteikti jāplāno pašiem un jābraukā uz savu galvu pēc sava plāna, jo tad var apskatīt daudz daudz vairāk un ceļošana ērtāka - un izmantojot TOMtomu - -ideāli - pazaudēties nereāli! :P
ar papīra karti braucot čakars pilsētās - atrast var, bet laiku ilgāku prasa
mašīnas īrēt - vienkāšāk starptautiskajos birojos, bet lētāk konkrētās valsts vietējās firmiņās

ja brauc tīri kūrortā gulēt, tad ir citādi! - nezinu vai baigais tolks pašam pirkt biļeti un meklēt viesnīcu - -vienkāršāk tūrfirmā paņemt gatavu paketi -- pat lētāk reizem sanāk!

uz ameriku var uz savu galvu braukt pavisam noteikti

uz salām (piemēram klusajā okeānā), ērti un lēti izmantot vācijas tūrfirmu piedāvājumus (ir ar visām viesnīcām arī)

uz malaiziju, taizemi lēti sanāk caur ziemeļvalstīm braukt, ņemt viesnīcas un iekšējos reizus uz vietas par mazām naudiņām - uz saliņām piemēram - paradīze zemes virsū par lētam, salīdzinoši naudām


man pašai ceļojuma plāna sastādīšana ir vesels azarts, cik neesmu izurbusies cauri aviokompāniju piedāvājumiem, vācijas tūrfirmu piedāvājumiem ... un atrast tiešām var labu labās lietas + sakombinēt ar lētajām aviokompānijām no Rīgas!
bebriic
22.09.08. 16:46
Kāzu datums: 07.08.2009
a mēs neesam dvīņu māsas?:):) tieši manas domas par ceļojumu plānošanu.radiem un paziņām esmu iecienīts "ceļojumu konsultants". esmu izbraukājusies pa eiropu pa lētām naudiņām, bet nezaudējot komfortu:)
es tikai un vienīgi ceļojumus plānoju pati! un braucu TIKAI ar draugu,retu reizi ar māsu, jo man nepatīk ka man savā ceļojumā man ir jārēķinās ar citiem...egoists laikam:)
piekrītu, ka uz "eksotiskākām" valstīm ir jāņem kāds tūroperators...pārāk riskanti, lai gan paziņa ir braukusi uz Indiju uz savu galvu.
spigana_k
22.09.08. 16:47
vispar piekritu par to pasu planosanu- ar savu Disnejlendu darisim ta, ka dzivosimies tur 2-3 nedelas un pec tam uz savu galvu pa Ameriku... :)
ja jau reiz runajam par celosanu- man pasai loti patik si ideja www.couchsurfing.com riktigi forsi, pati ari pamazam iesaistos :)