FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Par glāzēm

Sweet
09.09.08. 21:48
Kāzu datums: 13.09.2008

meitenes, kaa tur iisti ir ar taam glaazeem, no kaa jaunlaulaatie dzer shampi? man likaas, ka vinjas gaadaa vedeeji, kaa paarsteigumu vai kaa, bet tagad man vedeeji jautaa, vai esmu vinjas nopirkusi. kaa juus darijaat?

Skatīt ziņojumus:
pomerancu
29.10.08. 18:04
Kāzu datums: 19.07.2008
Mums zagsaa arii bija vinu glaazes. Citaadaak nemaz nevareeju iedomaaties, peec tam, kad jau ar vedeejiem braucaam savaas gaitaas - tad jau jaa, nopirku pirms tam 4as parastas glaazes, nekaadas cakas negribeejaam. Bet peec tam es vienaas citaas kaazaas redzeeju, ka pie jaunlaulaato glaazeem ir ar ziida lentiiti piesietas klaat rozzu galvinas (katrai glaazei 1) - mmm, tas gan izskatiijaas loti, ,loti skaisti :))
Daffy
29.10.08. 17:47
man māsa Rīgas Teikas zagsā precējās pirms viarākiem gadiem un vēl viens paziņa pagājušogad tur precējās un abiem bija tai pagrabiņā uzklāts šampis ar zagsa glāzēm. nekas līdzi nebija jāved.
savukārt mums vedēji gādāja glāzes - visi vēl nosmējām, ka uz ko gan tas liecina, ja vedēji dāvā glāzes un mudina uz dzeršanu1 :)
innne
29.10.08. 11:02
man liekas baigi feini parastas gl'dās šampanieša glāzes ar kādu ziediņu izrotātas (līdzīgi kā Susurinam). un uz tikko pirktām es neiespringtu, man liekas muļķīgi par tādiem sīkumiem lauzīt galvu, īpaši ja tas vēl izraisa kaut mazākās nesaprašanās ar vedējiem. Protams, gribas arī man skaisti, bet vienkāršais ir ne mazāk skaists un gaumīgs par tikko iegādātu par lielām naudām :)
jeije
29.10.08. 09:31
Kāzu datums: 14.11.2008
bet kā ir ar glāzēm zagsā?? Pašiem jāved līdzi savas? Un ja jā, tad kad tās tur aizved?
Susurinsh
26.10.08. 15:39
Kāzu datums: 26.04.2008
Es nopirku parastas shampaniesha glāzes un iedevu savai floristei, kura tās izrotāja viena stilā ar manu pušķi, līgavaiņa piespraudi un mašīnas dekoru.
tehnonejega
12.09.08. 11:53
Mes sev pasi glazes taisijām, pat neiedomājāmies, ka vedēiem par to ar būtu jādomā, viņiem jau tā bija ļoti daudz daramā. Šampanieša glāzes pasūtijām Reklāmdrukā, mums iegravēja vārdus un datumu, floriste, kura pušķoja mūsu viesu namu izrotāja arī glāzes ar ziediem. Man negribējās, smagnējas metāla glāzes un negribējās arī, lai tās būtu sasietas kopā, kā esmu redzējusi dažās kāzās.
barbucis
12.09.08. 11:20
Kāzu datums: 23.06.2008
Labāk jau ir ka gādā vedēji, tas tad ir smuks pārsteigums.
Bet arī manējie par to nebija padomājuši. ( kaut gan biju iedevusi naudu lai nopērk visu kas nepieciešamas)
Labi ka Tev vismaz piezvanīja un pajautāja vai esi nopirkusi, mani pārsteidza mājas ar faktu ka nav glāžu un jautājumu vai tad Tu nepirki ? Dabūju no sekcijas ņemt parastas šampja glāzes.
Knope
10.09.08. 12:30
Kāzu datums: 26.07.2008
Par smukumu - gaumes jautājums. Bet no praktiskā viedokļa gan bijām trāpījuši 10niekā. Sizāls amortizēja sitienus, triecienus utt staipot līdzi mazajā ceļojumā.
Knope
10.09.08. 12:26
Kāzu datums: 26.07.2008
Man arī likās, ka gādā vedēji. Bet tas kā, kur pieņemts - tāpēc nevajag uz to ieciklēties kā uz obligātu prasību. Delikāti pirms kāzām drošības pēc ievaicājos vedējmātei - viņas pusē, piemēram, vispār tām glāzēm netiek piešķirta nekāda loma un nozīme. aptuveni - tad jau arī rosola šķīvītis uz visiem tiltiem jāvadā līdzi :) Un var arī piekrist tam. Tāpēc vedēji it kā nebija ieplānojuši un aizdomājušies par tām glāzēm.
Mēs tomēr kaut kā gribējām tikai un vienīgi smukuma (estētiskas bildes) vārdā tās glāzes biku tematiksi "uzķūnēt". Tad nu pirmspēdējā dienā pārdesmit minūšu laikā vislētākās šamanieša glāzes ar līmes pistoles palīdzību izrotāju mūsu kāzu krāsās, stilistikā un logo.
Iz rituāla aspekta tām glāzēm nav nekāda simboliska nozīmē. Ja vien neesat visa kopā sasiešanas fanāti, kas papūlas kopā sasiet nevien glāzes, bet pat jaunlaulātos, brīnums kā ne dakšiņas, lai jaunie vēl "neveiklāki" un savu un citu apģērbu apdraudošāki.
lovite
10.09.08. 12:04
Mums gādāja vedēji, bet ja būtu pirkuši paši noteikti būtu pilnīgi savādākas pirkuši, tāpēc jāskatās cik ļoti sakrīt gaumes.
Shuko
10.09.08. 11:26
Kāzu datums: 02.08.2008
Mums bija šādas, dzīvē bija nu ļoti ļoti ļoti skaistas...
Noksi
10.09.08. 11:17
Kāzu datums: 08.08.2008
principā tradicionāli tā ir dāvana no vedējiem, bet nu mūsu laikos katram ir savas tradīcijas :) mums arī vedēji sagādāja brīnišķīgas kristala glāzes, bet mēs pirms kāzām bijam jautājuši, vai mums par to jādomā.
montha
10.09.08. 11:09
Kāzu datums: 15.08.2008
mēs gan par šo nebijām padomājuši, bet sanāca forši - vienu glāžu komplektu mums bija sagādājusi vīramāte - tādas , kurām ir gara kājiņa, bet nav pamatnes, tamdēļ jātur īpašā paliknī. Šīs glāzes izmantojām pie baznīcas, pēc tam vēl 1 vietā savā mazajā ceļojumā. Bet no rīta mums lika tās sasist :)) Bet viesu namā mums bija parastās glāzes, kuras ņēmām nomā, tikai apsietas ar baltu lentīti - arī ļoti mīlīgi izskatījās.
viibeke
10.09.08. 10:36
Kāzu datums: 19.07.2008
mēs bijām glāzes sagādājuši paši,kuras mums bija uz galda,bet kad iegājām nummuriņā redzejām,ka mums ir nolikta šampanieša pudele ar mūsu bildi(zīmēta ar roku) un apgleznotas glāzes,tā ka tagad par piemiņu stāv divi komplekti...
evijite
10.09.08. 09:50
Kāzu datums: 05.07.2008
es arī pati ruupeejos par glaazeem.. nopirku parastas glāzītes un smuki apliimeeju ar peerliiteem!bija manuprāt pat ļoti skaisti..un lēti!
Kukainiitis
10.09.08. 08:54
Kāzu datums: 05.07.2008
Es savām kāzām pasūtīju apgleznotas glāzes, esmu ļoooti apmierināta, skaistas, cenas ar labas. Par divām glāzēm šampanieša + apgleznojums samaksāju 9 Ls E-pasts gintabarisa@inbox.lv
oktobris
09.09.08. 23:09
A un maksa abu veidu glāzēm ir ap 14.00 Ls
oktobris
09.09.08. 23:01
Prizmā
oktobris
09.09.08. 23:00
Rito
oktobris
09.09.08. 23:00
Atkarībā kādas glazes grib. Mēs gribējām metāla, lai vispār nav iespējams sasist. Vedēji pirka (mēs tik noskatījām) un viņi ar grāvēja. Šķiet ka būs labi. Smukas glāzes pirkām Rito konkrēti Dominā. Dominas Prizmā ir sirsniņveida, bet tādas smagnējas-sirsniņformas