FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Par glāzēm

Sweet
09.09.08. 21:48
Kāzu datums: 13.09.2008

meitenes, kaa tur iisti ir ar taam glaazeem, no kaa jaunlaulaatie dzer shampi? man likaas, ka vinjas gaadaa vedeeji, kaa paarsteigumu vai kaa, bet tagad man vedeeji jautaa, vai esmu vinjas nopirkusi. kaa juus darijaat?

Skatīt ziņojumus:
freya
13.03.13. 22:08
Nav nekur tādu rakstītu likumu - kas jāgādā vedējiem un kas jaunajam pārim! Ja "liekas", tad var sasisties.. Visas šīs lietas ir jāizrunā ar vedējiem un pašiem jāvienojas, kurš glāzes gādās.
Savās kāzās paši gravējām pēc savas gaumes - par rezultātu bijām sajūsmā, savukārt citās kāzās jaunais pāris tādas bija izgatavojuši gan sev, gan vedējiem kā pārsteigumu!
Tā ka, līgaviņas, nepaļaujaties uz to, ka "to jau darīs vedēji, jo tā ir pieņemts", bet visu, ko jūs sagaidiet no vedējiem, izrunājiet ar viņiem, lai vēlāk nerastos nepatīkami mirkļi, ja atklāsies, ka vedēji nav nolasījuši jaunā pāra domas un kaut ko sagādājuši..
vejaslota
13.03.13. 16:01
Esmu bijusi vedējmāte pieciem pāriem un vienmēr sagādājam un dāvinājām jaunajiem glāzes.Šampanieša glāzes ar iegravētu kāzu tematiku, iniciāļiem un datumu.....
Dior
12.03.13. 15:42
Mums laikam būs kas līdzīgs šīm:
(Mūsu gadījumā vedējiem nav nekāda sakara ar to.)
rutuxs
12.03.13. 09:36
Kāzu datums: 20.02.1993
Glāzes nav obligāti. Mēs visiem saviem vedajamiem šādas glēzes dāvinājām, vai viņi kāzu dienā tos izmantos vai nē, bija viņu pašu darīšana. Viņi izvēlējās tos izmantot. Galvenais palikt apakšā stāstu, kādēļ šodien viņiem ir šīs īpašās glāzes un kas ar viņiem jādara pēc kāzām, lai tās nav vienkārši glāzes, bet glāzes ar nozīmi, simbolu.Kaut kas līdzīgi, kad taisa vārtus, iet pār tiltu utt. Bet vēlreiz atkārtošos- uz to nav obligāti jāsaspringst. Ja jums tādas nebūs, nu tad nebūs un neviens par to neuzstrauksies, tāpat kā vai tev būs puķes matos vai nē.
unigirl
12.03.13. 09:34
Man ir pārdošanā šāds dekors glazēm,jauns, ļoti smuki un krašni izkatas bildēs, piesienams pie glāzes kāta un abi dekori ir savienoti kopā, cena 3 LVL.
Burvigaa
12.03.13. 09:12
Kāzu datums: 13.07.2013
Es arī tikai šīs tēmas iespaidā sāku domāt, kas tas ir un vai mums to vajag :D
Rockn´roll_Bride
11.03.13. 20:23
Kāzu datums: 19.07.2013
Mees ar kungu vispār paarsteigti ka taas galazes izraasaas tāda kaazu sastaavdalja , es biju redzeejusi taas apgleznotaas. Bet taa kaa nav manaa gamee nepievērsu uzmanību . Kungs vispaar pirmo reiz dzīvee kaut ko taadu redz :D : D
anderjo
11.03.13. 10:06
Kāzu datums: 18.05.2013
Mums nav bijusi doma šo jautājumu uzticēt vedējiem...prakstiski par glāzēm sākām domāt, kad floriste mums uzjautāja, vai mums būs savas glāzes vai no svinību vietas. Tad arī paši atradām un nopirkām divas īpašākas glāzes, nedomājam tās nekādi apgleznot, ne ar kristāliem aplīmēt, bet gan iedot floristei, lai papildina ar dabīgajiem ziediņiem pie glāžu kātiem.
solnisko26
10.03.13. 20:33
Kāzu datums: 31.07.2004
Mēs kā vēdēji,paši iegādājāmies glāzes. Pasūtīju ar individuālu zīmējumu,kas būs kā dāvana jaunajam pārim.
Peerlite
10.03.13. 20:18
Kāzu datums: 12.08.2012
mēs pavisam neiespringām uz glāzēm
tā kā mums pašiem bija 1 savs glāžu komplekts no nozīmīga notikuma, nevēlējāmies,lai mums sāk krāties kolekcija - no katra svarīga notikuma pa glāžu koplektam. tādēļ otru nepirkām.
un uz kāzām dzērām vienkārši no glāzēm,kas bija uz galda saservētas

katram pārim dažas opcijas ir vairāk svarīgas, dažas ne tik svarīgas.
=)
un vedēji nevar taču ielīst otra cilvēka dvēselē un zināt visu to,ko vēlas jaunā sieviņa. tādēļ noteikti nevajadzētu uzmest lūpu,ja vēdēji kko aizmirsa vai nepajautāja
=)
Nilly
21.03.09. 11:25
Mēs glāzes pirkām "Villeroy&Boch" (zemāk ir arī reklāmas bilde)! Dzīvē tās izskatās daudz skaistāk Mēs glāzēm piesējām lentītes, kādas bija mūsu ielūgumos un bija ļoti smuki! mums negribējās apgleznotas, metāla vai cita veida glāzes, tāpēc šāda bija mūsu izvēle :)
vilina
20.03.09. 19:24
Kāzu datums: 25.07.2009
Mēs sev nopirkām interesantas glāzes Pierre veikalā ar violetu nokrāsu. Aprakstīt man grūti, bildes nav. Bet idejām varu iedot linku - kādas agrāk taisīju meitenēm uz pasūtījuma.

Ļoti patīk Susuriņš glāzes ar ziediem!

tur atradīsiet arī dažas idejas ielūgumiem, ko taisīju, un vēl dažiem niekiem - viesu grāmatām, apsveikumiem utt.

http://www.draugiem.lv/gtop/?dgftfo9
http://www.draugiem.lv/gtop/?dgftfoa
http://www.draugiem.lv/gtop/?dgftfoe
http://www.draugiem.lv/gtop/?dgg12jo

pekainite
20.03.09. 16:50
Mēs arī paši nopirkām skaistas šampanieša glāzes un floriste tās izdekorēja ar zaļumiņiem, svaidiem maziem ziediņie, pērlītēm- ļoti, ļoti skaisti bija :)
04.12.08. 15:53
Sāku domāt - ne es, ne mans topošais vīrs šampanieti nedzeram. Mums noteikti būs skaistas vodkas glāzītes :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
04.12.08. 15:46
Tad jau Tu tikpat labi vari nopirkt vēl vienu tādu pašu komplektiņu gadadienām :) Lai arī glāzes tehniski būs citas,izskatīsies taču tā pat un noteikti uzjundīs jaukas atmiņas :))))))))))
veta123
04.12.08. 15:09
Kāzu datums: 07.08.2009
Mēs izlēmām par labu tam, ka paši gādāsim glāzes, jo tad es varu saskaņot ar mūsu izvēlēto simboliņu.
scorpio20
30.10.08. 10:12
Kāzu datums: 23.08.2008
Es mūsu glāzes nopirku tirgū...starp citu ļoti lēti - 5Ls. Viņas bija samtainas ar zelta apvītu stīpiņu...Glāzes nedokorējām papildus, šķita, ka tas būtu lieki... Glāzes vedēji visur vadāja līdzi groziņā... Diemžēl abas glāzes vakara beigās tika saplēstas: 1 sadauzīja viesis (nejauši) un otru pats vīriņš (arī nejauši)... Sākumā nedaudz pārdzīvoju, jo glāzes man patika, domāju, ka dzersim no viņām šampi mūsu gadadienās.... bet trauki plīst uz laimi... tādat noteikti būsim ļoti LAIMĪGI!!! ;-)
tenso
29.10.08. 22:59
Kāzu datums: 05.07.2008
Tradicionāli glāzes gādā vedēji un par to esmu pārliecinājusies ne vienu vien reizi, tai skaitā pašai esot par vedēju. Vīrs gan pamanījās savējo saplēst, bet mēs vispār todien plēsām daudz glāžu... uz laimi :) Tāpēc īpaši par to nesatraucos, tas nevarēja mums sabojāt noskaņojumu :) Starpcitu man ļoti patīk Susuriņa ideja!
ilzemuc
29.10.08. 19:37
Kāzu datums: 06.09.2008
mums vedēji varbūt būtu glāzes gādājuši, bet mēs es pateicu, ka esmu atradusi tādas, kādas gribētu, ka tās pasūtīšu e-bay. No šīm glāzēm dzērām tikai viesu namā. arī pašiem vedējiem sarūpējām īpašas šampanieša glāzes, no kurām viņi dzēra viesu namā un pēc tam paturēja par piemiņu.
kopējā iedzeršanā ar viesiem brīvā dabā iztikām ar plastmasas šampanieša glāzēm un pa ceļam braucot mašīnā visi dzērām no kakliņa :D bij baigi jautri! un vismaz nelija ārā, jo šoferīts dikti steidzās, lai mēs paspētu, tāpēc pa latvijas ceļiem mašīna nedaudz lēkāja.
naughtygirl
29.10.08. 19:11
Kāzu datums: 25.07.2008
mums zagsā nebija šampja dzeršanas, dzērām tikai izpirkšanā, kur vecmamma no sekcias izņēma glāzes. Nedaudz biju cerējusi, ka vedēji varētu to sagādāt, bet īpaši nepārdzīvoju, ka to nebija. Ja es vēl glāzes būtu gādājusi, tad jau tā būtu pārāk liela iejaukšanās vedēju lietā.