FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Par glāzēm

Sweet
09.09.08. 21:48
Kāzu datums: 13.09.2008

meitenes, kaa tur iisti ir ar taam glaazeem, no kaa jaunlaulaatie dzer shampi? man likaas, ka vinjas gaadaa vedeeji, kaa paarsteigumu vai kaa, bet tagad man vedeeji jautaa, vai esmu vinjas nopirkusi. kaa juus darijaat?

Skatīt ziņojumus:
rutuxs
12.03.13. 09:36
Kāzu datums: 20.02.1993
Glāzes nav obligāti. Mēs visiem saviem vedajamiem šādas glēzes dāvinājām, vai viņi kāzu dienā tos izmantos vai nē, bija viņu pašu darīšana. Viņi izvēlējās tos izmantot. Galvenais palikt apakšā stāstu, kādēļ šodien viņiem ir šīs īpašās glāzes un kas ar viņiem jādara pēc kāzām, lai tās nav vienkārši glāzes, bet glāzes ar nozīmi, simbolu.Kaut kas līdzīgi, kad taisa vārtus, iet pār tiltu utt. Bet vēlreiz atkārtošos- uz to nav obligāti jāsaspringst. Ja jums tādas nebūs, nu tad nebūs un neviens par to neuzstrauksies, tāpat kā vai tev būs puķes matos vai nē.
Dior
12.03.13. 15:42
Mums laikam būs kas līdzīgs šīm:
(Mūsu gadījumā vedējiem nav nekāda sakara ar to.)
vejaslota
13.03.13. 16:01
Esmu bijusi vedējmāte pieciem pāriem un vienmēr sagādājam un dāvinājām jaunajiem glāzes.Šampanieša glāzes ar iegravētu kāzu tematiku, iniciāļiem un datumu.....
freya
13.03.13. 22:08
Nav nekur tādu rakstītu likumu - kas jāgādā vedējiem un kas jaunajam pārim! Ja "liekas", tad var sasisties.. Visas šīs lietas ir jāizrunā ar vedējiem un pašiem jāvienojas, kurš glāzes gādās.
Savās kāzās paši gravējām pēc savas gaumes - par rezultātu bijām sajūsmā, savukārt citās kāzās jaunais pāris tādas bija izgatavojuši gan sev, gan vedējiem kā pārsteigumu!
Tā ka, līgaviņas, nepaļaujaties uz to, ka "to jau darīs vedēji, jo tā ir pieņemts", bet visu, ko jūs sagaidiet no vedējiem, izrunājiet ar viņiem, lai vēlāk nerastos nepatīkami mirkļi, ja atklāsies, ka vedēji nav nolasījuši jaunā pāra domas un kaut ko sagādājuši..
Rockn´roll_Bride
13.06.13. 21:08
Kāzu datums: 19.07.2013
Varbuut kaada ir kaut kur Riigaa redzeejusi shaadas shampaniesha glaazes? Mees domaajaam taadu lietu kaa iipashaas glaazes neizmantot, bet peedeejaa laikaa visaados blogos un filmaas pamanu shiis galazes un man tik ljoti patiik, ka saak gribeeties. Gribeetos shaadas formas , bet par zemaaku cenu.. - http://www.bhldn.com/shop-decor-for-the-table-bar-accessories/frosted-dot-coupes-2/productoptionids/a6b3b5d4-b30d-4f80-9a6a-f95eda786957
Magic_Moment
13.06.13. 21:40
Mīļās meitenes.. piedāvāju izcili skaistas kāzu glāzes, kas paliks par lielisku atmiņu no Jūsu īpašās dienas! Glāzītes var aplūkot Magic Moment kāzu aksesuāru mājas lapā(magicmoment.lv), draugiem.lv lapā vai Facebook lapā :)
Glāzēs var droši gravēt. Tās ir tik skaistas, ka pat neprasās nekādus papildus dekorus.
Dior
14.06.13. 10:35
Mēs beigu beigās nopirkām šādas.
Ja interesē, varu padalīties ar info. :)
Sinchukss
14.06.13. 11:46
Kāzu datums: 11.05.2013
Mums bija šādas - pirku un dekorēju pati :)
Kace
14.06.13. 12:07
Kāzu datums: 19.07.2013
Mums glazu nebus. Pirmkart vinas skita par dargu, otrkart, zinu, ka mes vinas vakara gaita tapat noteikti saplestu vai kaut kad saplestu un tad man bus zel.
Ta vieta iegadajos kukas nazi un lapstinu ar gravejumu. Tas noteikti nesaplisis un tad varesu ari nakotne to lietot. :)
Spicausis
15.06.13. 14:55
Kāzu datums: 09.07.2014
Es negribu te buut baigais partii puuperis, bet taas tavas glaazes, lai arii skaistas izskataas dikti trauslas un seklas - tak apliesies 37 reizes...
Es nopirku mason jar uz kaatinja, bet mees vinjas jau aktiivi lietojam un es domaaju, ka bruutgaans liidz kaazaam gan jau pamaniisies sapleest :)
amorisita
15.06.13. 18:25
mums gādāja vedēji un arī mēs saviem vedamajiem gādāsim šādas glāzes.
meundo
17.03.14. 12:42
Kāzu datums: 07.07.2014
Glāzes ļoti lēti var nopirks bhs.lv, kas tirgo traukus un viss kaut ko kafejnīcām un restorāniem. Pērkam pa 0.99 eur gabalā, rotāju pati. Mums plānojās kāzās pie jūras, tāpēc izrotāju atbilstoši. Lūk arī bilde iedvesmai.
Melisssa
17.03.14. 17:12
Kāzu datums: 18.09.2014
Es par glāzēm pat īsti nedomāju. Man tās cakainaas ne īpaši un apzīmētās vēl mazāk.
Izlasot šo dikusiju skaidri zinu, ka labāk pati(ne vedējiem, lai arī tie mums pagaidām nav atrasti), ja būs vispār, citādi, lai nav tādas, kas nepatīk.
Visdrīzāķ ka pati varbūt ko uzlīmēšu uz kājas vai piesiešu lenti, un tad pie reizes vēl saplēst ar varētu pēc kūkas uz laimi! :) Nepatīk man tās lietu glabāšanas atmiņām(nepārspīlējot, protams), citādi aizaug tie plaukti mājās un aizkraujas.
Svinēt_dzīvi
17.03.14. 20:16
Melisssa, mūsu uzskati sakrīt, tāpēc mums bija šāds variants. Skat. bildē!
Paši glāzes nopirkām, paši lentīti piesējām. Lentītes tonis sakrīt ar ielūgumu, galda karšu utml. toni, t.i zelta krāsā.
Caurvēja_Līgava
17.03.14. 22:08
Kāzu datums: 14.06.2014
Man šobrīd glāzes arī sagādā galvassāpes :) Nepatīk cakainās, metāla un visādas tādas pārspīlētas, bet tomēr gribas kādas lakoniskas bet īpašas glāzes atmiņai un dzeršanai gadadienās :) Patika tādas, kuras tepat meitene pirms vairākiem gadiem izlika. Bet diez vai viņa ieskatīsies te tagad. Varbūt kāds var ieteikt kur tādas medīt?
AL_kvadrātā
18.03.14. 09:27
Kāzu datums: 06.09.2014
Oj, šīs glāzes tiešām ir skaistas, bet cena drusciņ attur :)

Man glāzes ir nopirkusi mamma, pieļauju, ka tas būs pārsteigums, jo tieši tāpat bija māsai :)
Ingucis85
18.03.14. 11:04
Kāzu datums: 20.06.2014
Paši sūtījām ebay, tādas kā paši gribam. Neredzu iemeslu, kāpēc tas būtu jādara vedējiem.