FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Līgavas pušķis - pēc kāzām!

karinciks
22.08.08. 18:51
Kāzu datums: 03.08.2007

Sakiet lūdzu mīļās sievas ! Kur Jūs likāt savu pušķi pēc kāzām????? nju tas attiecas uz tām kuras viņu nemeta mičošanā!
Man viņš glabājas mājās,bet te nesen viena paziņa stastīja,ka neesot labi pušķi pēc kāzām uzglabāt! Tādēļ gribēju zināt ko Jūs pārējas sievas ar vinju darat??? Vai darījāt?? :))

Skatīt ziņojumus:
sigita123
27.08.08. 12:30
Kāzu datums: 07.06.2008
Es savējo nemetu, jo gribēju sakaltēt un saglabāt kopā ar kāzu kleitu un visām citām lietām, kas man atgādinās skaisto dienu!!! :)
iveta25
27.08.08. 12:29
Kāzu datums: 02.08.2008
mmm, vispār nav slikta ideja- atjaunot zvērestu pēc kāda laika:))
viibeke
27.08.08. 12:02
Kāzu datums: 19.07.2008
pušķi gan nācās mest neprecētajām,bet zinu,ka arī tai meitenei viņš glabājās goda vietā...pārējās mantas kā acu raugu lielā lādē un ar atslēgu ciet,bet šad un tad,kad uznāk nostalģija pārcilāju visu vēl un vēl,fonā skanot mūsu kāzu dejai...jo mēs stingri nolēmām,ka nav grūtību,kuras mēs nevaram pārvarēt,tāpēc zvērest baznīcā-līdz nāve mūs šķirs -uztveram visai nopietni,un tas nozīmē,ka šī būs mana vienīgā lāde un dārgākā...pēc 10 gadiem varēšu atkal visu uzvilkt un atjaunot zvērestu baznīcā..
27.08.08. 11:27
ir dzirdēts vēl, ka ja pušķis paleik nekāds, tad viņu sadrupina un saglabā mazā lādītē.
blumenstrauß
27.08.08. 11:25
Kāzu datums: 05.04.2008
Floriste, kad vīrs pasūtīja pušķi, viņam jautāja vai es vēlēšos to saglabāt, jo tad viņa to pārklās ar speciālu vasku un izstāstīja kā pareizi kaltēt. Pēc kāzām tā arī darījām, pušķis izkalta tieši tajā formātā kāds izskatījās kāzu dienā, neviens ziediņš nav nobiris. Es viņu apklāju ar caurspīdīgu plēvi, lai netiek klāt putekļi un ieliku vāzē. Visas kāzu lietiņas - kleitu, kurpes utt. es saliku speciālā kastē. Pa virsu ieliku pušķi. Man pašai bērnībā ārkārtīgi patika skatīties mammas kāzu kleitu un arī viņas sakaltušo puķu pušķīti, pati vēlos savas lietas arī saglabāt.
elynae
27.08.08. 11:24
Kāzu datums: 23.08.2008
Savējo pušķīti nemetu, tas tagad smuki kaltējas. Domāju saglabāt. Un manai vīramātei pušķīts glabājas jau 25 gadus :)
ashele
27.08.08. 11:18
Kāzu datums: 14.07.2007
es domāju savu pušķi ielikt tilla maisiņa un kopā ar plīvuru un citām kāzu dienas piemiņām salikt kastē. lai ir ko bērniem kādreiz parādīt. :)
lienuxe
27.08.08. 10:14
Kāzu datums: 24.05.2008
Mans pagaidām plauktā stāv un ik pa brīdim uzmetot aci atceros to skaisto brīdi :) Doma ir ielikt apaļā stikla vāzē un uzlikt tam vāciņu (nu tādā kā apaļā akvārijā), lai stāv...ārā nemetīšu jo tās taču ir atmiņas...
šo ideju tepat precos.lv izlasīju un man iepatikās :)
27.08.08. 09:56
savu pušķi aizmirsu sadedzināt kāzu gadadienā, bet tagad pat vairs kustināt negribu, jo kā kustinu tā birst :)))
_baiba_
27.08.08. 09:52
Kāzu datums: 08.08.2008
Ar pušķi jārīkojas tā, kā tev šķiet pieņemami. Pastāstīšu vienu gadījumu. Manas draudzenes mamma pēc 20 gadiem laulībā pušķi izmeta, tad pēc gada izšķīrās. Viņa pēc tam kā attaisnojumu teica, redz, ka nevajadzēja mest ārā :D Cita aizmet jau nākamajā dienā pēc kāzām un dzīvo visu mūžu kopā :)
Ja tev simboli ir svarīgi, tad pieturies pie tiem, ja ne, tad nepievērs uzmanību.
Gatavojoties kāzām strikti pateicu visiem, lai liek mani mierā ar ticējumiem, jo daru tā kā sirds liek.
Gupu
27.08.08. 09:47
man sacīja, ka nedrīkst mest prom- taisni jaasaglabaa un tie jau nav vītuši ziedi, bet kaltēti. manupāt ir jauki saglabāt...
iveta25
27.08.08. 09:45
Kāzu datums: 02.08.2008
Mans pagaidām stāv un laikam gada jubilejā sadedzināšu...Mans mammuks glabāja pušķi 10 vai 15 gadus:)) Joprojām dzīvo abi kopā un nekas nav noticis:))
Mausi
27.08.08. 09:42
Kāzu datums: 13.09.2008
Arī mums tā gadījās - savas draudzenss kāzās es noķēru pušķi, bet mans puisis - kājlentu, sanāk gandrīz likumsakarīgi, ka šogad precamies :)

Bet es savu pušķi grasos mest prom - manuprāt, tas ir līgavas pušķis, kas sievām nepiedien. Man vēl stāv 2 notvertie līgavas pušķi, kurus es esmu noķērusi, tie kaut kā lietderīgi jāizmanto. Jāsadedzina tad jau laikam... :D
Ligavina_:))
23.08.08. 10:35
Es, šķiet, piederu vairāk pie tām meitenēm, kas priecājas par ziedu brīnišķīgo skaistumu, kamēr tie vēl ir pie dzīvības, līdz ar to arī līgavas pušķim izvēlējos ziedus, kas vislabāk iekrita sirsniņā, neskatoties uz kaltēšanas iespējamo pakāpi pēc kāzām. Tā kā - varbūt brutāli, bet pēc novīšanas mīļi pateicos par skaisto kopā būšanu, acu priecēšanu, burvīgās noskaņas radīšanu un atvadījos no tā :)

Ja nevēlies to kaut kur turēt un glabāt, tad nedari to. Nav jādara obligāti kā citas meitenes - katra tomēr rīkojas dažādu savu apsvērumu un ticības pēc. Ja Tevī nav šīs OBLIGĀTĀS sajūtas, ka vajag turēt - nedari to, bet ja tomēr ir kādi apsvērumi, kādēļ to tomēr vēlies paglabāt - uz priekšu! Manuprāt, atradīsies 100 un 1 ''labs'' iemesls no citiem cilvēkiem, kāpēc būtu jādara tā un kāpēc tomēr pavisam otrādāk.

Tā kā - izvēle Tavās rokās :)
montha
22.08.08. 21:59
Kāzu datums: 15.08.2008
tā kā es negribēju mājās noskatīties, kā novīst, sakalst un ar putekļiem pārklājas mans kāzu pušķis, tad to pēc mičošanas metu savām neprecētajām draudzenēm. No citām meitenēm esmu dzirdējusi ideju, ka 1. gada jubilejā to sadedzina...
kriksisuk
22.08.08. 21:39
Kāzu datums: 26.07.2008
Ja taa padomaa,kas slikts var notikt,taa jau tikai kaarteejaa maanticiiba.Un ja mees neko sliktu nedomaasim,tad nekas slikts arii nenotiks :) Galvenais ir dziivot un izbaudiit ik mirkli!!! Taapeec kariin nesatraucies par to un glabaa visas sev tuvaas un miiljaas lietinjas.
P.s Man diemzeel puskiitis nepalika,jo to dabuuja kaada cita meitene,bet man prieks,ka tas dariija prieku man un kaadai citai :) (Starp citu manu kaajas lentu nokeera vinjas puisis )
Kristela
22.08.08. 20:55
Kāzu datums: 05.07.2008
Kāzu jaukās lietiņas saliku piknikgrozā...tajā arī kāzu pušķis. Man pašai ne visai gribējās uzglabāt vītušas puķes; tomēr vīrs ieteica vismaz gadu glabāt. Vedēji glabāja 10 gadus. Es tiešām nezinu, cik labi vai slikti tas būtu.
aijochka
22.08.08. 19:32
Man sažāvēts gan pušķis, gan diadēma, gan piespraude, gan mašīnas pušķiši ielikti skaistā dāvanu maisiņā stāv...Nezinu, bet esmu drīzāk dzirdējusi ka visas glabā savus pušķus...nu izskatā gan stipri mainījies, jo kallas, diemžēl, tik labi nevar izžāvēt kā rozītes...