FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu tradīcijas

Līgavas pušķis - pēc kāzām!

karinciks
22.08.08. 18:51
Kāzu datums: 03.08.2007

Sakiet lūdzu mīļās sievas ! Kur Jūs likāt savu pušķi pēc kāzām????? nju tas attiecas uz tām kuras viņu nemeta mičošanā!
Man viņš glabājas mājās,bet te nesen viena paziņa stastīja,ka neesot labi pušķi pēc kāzām uzglabāt! Tādēļ gribēju zināt ko Jūs pārējas sievas ar vinju darat??? Vai darījāt?? :))

Skatīt ziņojumus:
Lāšukss
07.12.08. 21:14
Kāzu datums: 30.08.2008
Es arī savu pušķi metu neprecētajām draudzenēm. Ļāvu šai meitene, kura pušķi noķēra, to paturēt. Turklāt viņas draugs noķēra arī mana vīra mesto manu kājas gumiju. Rezultātā pagājušo nedēļ, kad bijām pusdienās ar šo meiteni - viņa pavēstija, ka abi gatavojas kāzām nākamvasar 7.jūnijā (svētdienā). Prieks ir vēl lielāks, jo tieši manis dēļ šis pāris vispār arī satika viens otru....
skyhell
07.12.08. 17:40
Kāzu datums: 07.08.2009
man gan vēk nav līgavas pušķa, bet savējo 100% metīšu neprecētajām draudzenēm, jo negribas pēc tam domāt, ko ar viņu iesākt.. tā kā kaltētus ziedus neturu, tad pašai savu pušķi mest ārā vai dedzināt arī negribētos, tad uzgrūdīšu šo nastu kādai draudzenei, lai tā domā, ko iesākt :)
Laganovska
07.12.08. 13:47
Es vēl esmu topošās sieviņas kārtā,bet jau zinu un esmu izlēmusi,ka savu pušķīti glabāšu...:)
marin4ix
07.12.08. 12:15
Kāzu datums: 09.08.2008
Mana vedējmāte jau četrās kāzās ir noķērusi līgavas pušķi. pagaidām nav bildināta, bet runa nav par to... viņa visus pušķus pēc tam,kad tie ir izkaltuši dedzina - saka, tas gan uz jaunā pāra, gan arī viņas laimi... Katram savs ;)
kaamitis
06.12.08. 21:21
Kāzu datums: 07.08.2009
es kāzās noķēru vienu līgavas pušķi, vienreiz tikām mičoti - gan noķerto līgavas pušķi, gan mičošanas vainadziņu glabāju. Bet puisis kā nebildināja tā nebildināja (nu labi, pat pusgads nebija pagājis, kopš pušķa ķeršanas). Tad vienā dienā sadusmojos un izmetu, attainojot, ka tie putekļu maisi jau vairs uz domām par precībām nevilina! Neticēsiet, bet pēc nedēļas tiku bildināta :))))
amnesia
26.09.08. 10:03
Kāzu datums: 23.08.2008
mans pušķis bija no orhidejām, kas īsti nav tā manta, ko var uzglabāt, bet tā kā man nebija baigās vēlmes pušķi saglabāt - nepārdzīvoju
un vīrs man uz svētkiem dāvina orhidejas pododiņos, tā kā - gandrīz visu laiku tik un ta man viņas ir acu priekšā - pie tam dzīvas
Sanča
26.09.08. 09:03
Kāzu datums: 07.08.2008
Es savējo izmetu, nedomāju, ka novītis pušķis var radīt pozitīvas emocijas un kaut kādā veidā ietekmēt laulības dzīvi:)
kerija_ip
25.09.08. 19:23
Kāzu datums: 28.08.2008
mes pec kazam medusmenesi aizbraucam uz musu milu pilsetu kura mani bildinaja un pie juras ierakam smiltis...
miljums man teica lai nevacu puteklus - lai katreiz kad gribu redzet savu puski - saku vinam - vinsh pasutis svaigu :)
Nilly
24.09.08. 08:04
Es arī savu pušķi pēc kāzām kaltēju, bet aizvedu to pie vecākiem, kuriem ir privātmāja un gribu lai tas izkalst bēniņos, vienā bariņā ar zāļu tējām :) Patiesībā arī es nebiju dzirdējusi nekādus ticējumus par kāzu pušķi un man tik ļooti patīk visādas mīļlietiņas, kas uzdzen sentimentu...:) un kāzu pušķis ir viena no tām lietām!!!!
marin4ix
23.09.08. 19:12
Kāzu datums: 09.08.2008
Mans karājas mājās izkaltēts. Pareizāk būtu teikt kā pats tur izkalta, tā arī karājas. Nākamajā dienā pēc kāzām kā atbraucām mājās, nevarēju ātrumā atrast tādu vietiņu pušķim, lai tas normāli stāvētu, jo ir garā aste. Tad vīriņš ieraudzīja bāra letei tos dzelzīšus augšā, kur liek glāzes, piekabināja tur, tā arī līdz šim brīdim karājas. Neredzu nekādu vainu. Ja gribās var mest ārā, ja gribās kaltēt. Es ticējumiem neticu, līdz ar to darīju kā sirsniņa teica priekšā - pagaidām atstāju, kā būs pēc gada nezinu... :)
Minna_Bremze
23.09.08. 15:59
Nu ne jau es izdomāju ticējumus.
sinduciitis
23.09.08. 15:56
Tas par to vīramāti ir galīgi garām....es jau nu savu pušķi negribētu dot :)
Minna_Bremze
23.09.08. 15:43
Līgavas pušķi vajagot ņemt vīramātei glabāšanā. Jaunajau sievai tas vairs dzīvē nav jāredz (lai nesagribas atpakaļ meitās)
sinduciitis
04.09.08. 08:44
Man ieteica ideju,ka no ziediņiem var izveidot kā gleznu pie sienas rāmītī,pašlaik nav bijis laika,bet gribu pamēģināt :)
minchux
03.09.08. 23:20
Kāzu datums: 18.07.2008
Kā aizlidināju neprecētajām, tā arī tur palika. Lidināju īsto pušķi nevis kaut kādu falšo, jo tikai īstais zina, kurai lidot rokās :)) manējais aizlidoja pie mraudzenes, kas pēc 2 nedēlām precējās.
Bet, ja paliktu man, tad kaltēt nekaltētu, jo kaltētus ziedus mājās neturu vispār... Glabāju diadēmu (abas - no vecmeitu ballītes un kāzām) kā piemiņu... Un arī tortes figūriņu, bet pušķi ne...
Knope
29.08.08. 12:39
Kāzu datums: 26.07.2008
Mana mamma vēl aizvien nu jau vairāk kā 30 gadus glabā folijā ietītas savu kāzu rožu ziedlapiņas (tolaik pušķi nebija). Vietu kastītē pie plīvura neaizņem. Maza mīļumlietiņa.
Un man pušķītis tieši tā pat pagaidām ir atradis vietu kā dekoratīvs floristikas elements stikla kolbā kopā ar kristāliņiem. Ar laiku, ja gaisma ļoti izbalinās, pārvietosies uz kāzu mīļumlietu lādīti. Bez jebkādas māņticības. Vienkārši mīļlietiņa.
barbucis
29.08.08. 11:47
Kāzu datums: 23.06.2008
Ja tic visiem ticējumiem tad normāli dzīvot nav ispējams :)

Es savu noliku un tagad vel joprojām smuki stāv.
Izrādās orhidejas skaisti sažūst un kļūst interesantā krāsā.

Pagaidā nekādu slikto enerģiju, karmu vai auru no sava sažāvētā pušķa nejūtu :)

Ticējumus izdomā cilvēki kuriem dzīvē kaut kādu iemeslu dēļ nav veicies un viņi ( viņu prāt) ir atraduši tam iemeslu. Ar pašiedvesmu var daudz ko panākt :)

Es neesmu māņticīga.
iveta25
27.08.08. 12:51
Kāzu datums: 02.08.2008
nu vispār jau tā ir:)) Ne precīzi tā, bet tuvu:D
Mausi
27.08.08. 12:36
Kāzu datums: 13.09.2008
Man te kaut kur izlasījās, ka attiecību sākumā vienmēr ir, uz ko tiekties:
satiekoties, ilgojamies pēc pirmā skūpsta;
pēc pirmā skūpsta ilgojamies pēc pirmā "Es Tevi mīlu";
pēc "Es Tevi mīlu" ilgojamies pēc "Vai Tu kļūsi mana sieva";
pēc kāzām ilgojamies pēc pirmā bērna
un tad... tad vairs nav nekā īpaši nozīmīga, pēc kā ilgoties....
Tāpēc arī man šķiet, ka kāzu solījumu atkārtot pēc 10 gadiem ir īsti jauki. Un pareizi. Un atkal ir, pēc kā ilgoties :D
Kā jau minēju - to kaut kur lasīju. Nepretendēju uz pārliecību, ka tā ir visām vai tas notiek vienmēr.
viibeke
27.08.08. 12:32
Kāzu datums: 19.07.2008
man tā liekās tiešām laba doma,tas būs kas īpašs varbūt jau rutīnā ieslīgušām attiecībām un tas būtu visai interesanti visu rekonstruēt kā pirms desmit gadiem...un tas ļaus uzdzirkstīt jaunai dzirkstelītei...